Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

U petak sam sanjala da je Manchester u gostima poveo 5:0. Naravno, ispručala sam to mm. Uveče, sjedimo mi na svadbi i kaže meni mm: Sjećaš li se sna? Kada ono stvaran rezultat...

Nevjerovatno.

To ti je mozda znak da treba malo kladionicu da igras ;) Zamisli kolika je kvota bila na 5-0 u gostima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je mozda znak da treba malo kladionicu da igras ;) Zamisli kolika je kvota bila na 5-0 u gostima :rolleyes:

3.2

Znak definitvno...nema šta drugo biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3.2

Znak definitvno...nema šta drugo biti...

Sledeci put kad sanjas tako nesto, obavezno odigraj, ja bih sve dala da mogu da sanjam neki rezultat, al' nece me :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa sledeći put javi na vreme, da odigram kladionicu :lol: :lol: :lol:

Ja sam noćas imala luuuuuddddd san..... sanjala sam da sa mm i još jednim likom vodim ljubav :blink: :blink: :blink: on nam je upao u po radnje, pa smo ga pozvali da se pridruži.... :o

Jutros sam to ispričala mm i rekao mi je da sam opsednuta :huh::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljam cure, naravno...

Ajoooj maki..da mene bar hoće takav neki san, ne bi li se malo trgnula :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas imala luuuuuddddd san..... sanjala sam da sa mm i još jednim likom vodim ljubav :blink: :blink: :blink: on nam je upao u po radnje, pa smo ga pozvali da se pridruži.... :o

Jutros sam to ispričala mm i rekao mi je da sam opsednuta :huh::lol: :lol:

t1817.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljam cure, naravno...

Ajoooj maki..da mene bar hoće takav neki san, ne bi li se malo trgnula :lol:

Mm je zaključio da mi više nije dovoljno jednom dnevno, a sad ćemo da vidimo hoće li nešto poduzeti po tom pitanju.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam preksinoc sanjala da se nabijam na ivicu od fotelje i nikako ne mogu da svrsim.Kad sam se probudila morala sam da dovrsim rucno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam preksinoc sanjala da se nabijam na ivicu od fotelje i nikako ne mogu da svrsim.Kad sam se probudila morala sam da dovrsim rucno.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam preksinoc sanjala da se nabijam na ivicu od fotelje i nikako ne mogu da svrsim.Kad sam se probudila morala sam da dovrsim rucno.

Gde je M bio kad si morala ručno???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je M bio kad si morala ručno???

Spavao je ,bilo mi zao da ga budim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spavao je ,bilo mi zao da ga budim.

Ma trebala si ga "zajašiti" vole oni to :):lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vjerujete vašim snovima? Da li već možete zaključiti šta vam koji san donosi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vjerujete vašim snovima? Da li već možete zaključiti šta vam koji san donosi?

Kod nas se kaze 'San je laza,Bog je istina'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas se kaze 'San je laza,Bog je istina'.

Eh kada bi tako bilo...bar kod mene...U većini slučajeva se nešto desi što očekujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh kada bi tako bilo...bar kod mene...U većini slučajeva se nešto desi što očekujem...

Kao npr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petak sam sanjala da je Manchester u gostima poveo 5:0. Naravno, ispručala sam to mm. Uveče, sjedimo mi na svadbi i kaže meni mm: Sjećaš li se sna? Kada ono stvaran rezultat...

Nevjerovatno.

Preksinoć sam sanjala sebe u vjenčanici...naravno desile su se neke stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preksinoć sam sanjala sebe u vjenčanici...naravno desile su se neke stvari.

Cekaj reyultat si pogodila,a vencanje jesi se vencala? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj reyultat si pogodila,a vencanje jesi se vencala? :P

Rezultat pogođen :lol: , a što se tiče vjenčanja..probudila sam se kod namještanja frizure...

:( Mada...ima tu nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rezultat pogođen :lol: , a što se tiče vjenčanja..probudila sam se kod namještanja frizure...

:( Mada...ima tu nešto.

Mozda se vencas ponovo....sa svojim muzem!

Jedino kada sam sanjala vaske posle toga sam imala saobracajku sa polomljenom nogom! Od tada strepim kad ih sanjam,ali nije se nista slicno desilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rezultat pogođen :lol: , a što se tiče vjenčanja..probudila sam se kod namještanja frizure...

:( Mada...ima tu nešto.

Da, kad sanjas sebe ili nekog drugog u vencanici nije dobro, mada ne mora da znaci nista tako crno, mozda neka blaga bolest/prehlada, los dan na poslu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, kad sanjas sebe ili nekog drugog u vencanici nije dobro, mada ne mora da znaci nista tako crno, mozda neka blaga bolest/prehlada, los dan na poslu...

Ma desilo se nešto...ružno naravno..pa vas zato pitam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda se vencas ponovo....sa svojim muzem!

Jedino kada sam sanjala vaske posle toga sam imala saobracajku sa polomljenom nogom! Od tada strepim kad ih sanjam,ali nije se nista slicno desilo!

To je bila puka slucajnost. Kazu da ne valja da sanjas kako ti ispada zub... isto kao znaci nesto jako lose, sanjala sam takav san nekoliko puta, jos pre 10-tak godina i nista mi se lose nije desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na mene su samo dva sna ostavila utisak.

Prvi se desio nedugo posto mi je tata umro. Kazu da ne valja u snu krenuti za pokojnikom. Secam se, kao, tata i ja smo isli ka trolejbuskoj stanici, trcali smo za trolom, da zajedno udjemo. On je odjednom ubrzao korak, i cas posla se nasao u istoj. Ja sam nastavila da trcim, i sve vreme vikala "cekaj me, cekaj me" On se nasmesio, mahnuo, i trola je krenula. To sam shvatila tako, da on nije zeleo da podjem sa njim.

2007 god. sanjala sam jednog decaka kako mi prilazi i govori mi "Ivanjdan, Ivanjdan" Kad sam se probudila i pogledala u kalendar, sokirala sam se. Ivanjdan je hriscanski praznik, 07.07, a tog datuma sam trebala da polazem voznju na poligonu, s'tim sto taj datum nisam vezivala za praznik, iskreno nisam ni znala da je tog datuma praznik, al' eto, deckic u snu mi je rekao, taj san nikad necu zaboraviti. Posle par dana zvao me je instruktor i odlozio mi polaganje za septembar. Pitam se sta bi se mozda desilo da sam polagala na Ivanjdan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi se desio nedugo posto mi je tata umro. Kazu da ne valja u snu krenuti za pokojnikom. Secam se, kao, tata i ja smo isli ka trolejbuskoj stanici, trcali smo za trolom, da zajedno udjemo. On je odjednom ubrzao korak, i cas posla se nasao u istoj. Ja sam nastavila da trcim, i sve vreme vikala "cekaj me, cekaj me" On se nasmesio, mahnuo, i trola je krenula. To sam shvatila tako, da on nije zeleo da podjem sa njim.

Ja sam slično sanjala mog tatu kad je umro.

Ja kao idem sa posla i on me čeka na stanici, sav veseo sedi u kolima i ja jurim da uđem, sva srećna što ga vidim.

Kako sam se uhvatila za vrata, tako me probudio alarm na telefonu, bilo mi žao što nisam sanjala do kraja, i ako sam isto čula da ne valja.

Inače ih slabo pamtim, tatu sam sanjala tri puta u prvih 40 dana i posle ništa, i njih se sećam i sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.