Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

auuuuu sad si meni "podpalila" znatizelju... kakavi?!!!!!!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda je moju maštu pobudilo ono "specijalno pitanje"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cek da a065.gif sta bi to iz te teme moglo da ti "probudi mastu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Traži moderatorko :P možda to i tebi treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Traži moderatorko...pokaži se na dijelu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe... al' sam ti "moderatorka" u opste nisam moderna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogla bi postati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Traži moderatorko :P možda to i tebi treba...

more i ti da se prijavis za moderatorku.... citam koje su obaveze i vidim tebe, legendu i secer

....

i bacu :lol:

a sad da mi prebacis post u temu gde treba

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana offtopikuj sad sve tri :lol: :lol: :lol::P

Iiiiiiiiiiiii.........FILIPPA...sta(koga) si na kraju sanjala????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zašto mene offtopikovati kada sam na pravom topiku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iz solidarnosti

a taj san...ocemo ga citati ili ne? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz solidarnosti prema osobi iz sna nećemo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz solidarnosti prema osobi iz sna nećemo :P

E aj' sad najbolje?! Od "sabajle" me ubaci u "rebus" i sad puf... :P ...c...c...c...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas sam sanjala predivan san, verovatno podstaknut dešavanjima sa foruma, i zaista mi je bilo žao što sam se probudila... :)

Filipa je sela u auto sa Filipom i krenula za Beograd, kada je stigla svo vreme smo bile on line na telefonu, ja joj objašnjavala kako da stigne do mene. Kada smo se konačno videle, emocije na obe strane, grlile se i ljubile, ma divota...moj i njen sin odmah otišli do korpe za igračke, i tako su se lepo igrali, a mi pričale do duboko u noć. Mm je bio oduševljen njenim smislom za humor, a sa Filipom se igrao kako da mu je sin. Sutradan smo se videle sa Anom i Nensi na Adi, dečica se igrala u parkiću, a mi kafenisale i ogovarale, da budem iskrena najviše citanu i šećer-ništa ružno, ali vas smo najviše spominjale...kada je odlazila, pozvala me da obavezno dođem s mužem kod njih, a mm je rekao da dolazi, jer hoće da upozna njenog muža...na rastanku smo se opet grlile i ljubile, a Filip nije hteo da ide, pa smo mu svašta obećavali, da bi seo u stolicu za bebe, koja je ista kao od mog sina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao predivnooooo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci, ne mogu da verujem da si sve ovako sanjala :wub:

Iskreno, utesi mi ti si sanjala a ja lezem sa vama u krevet... Mislim ovo ne treba da protimacite na ..... :D .....vec na to da ste mi u mislilma i cesto razmisljam sta koja trenutno radi i sta sam propustila da vam kazem u vezi nekih pitanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice..noćas sam sanjala da se poradjam..sve nešto zbrkano, nidje veze što kažu..sećam se samo da je bolelo kao ludo, a u stvari to mi se bol tokom spavanja preneo u san..haos :blink:

Hahha...da sam samo znala šta me čeka tog dana..pa vi s ad recite da nije proročki san :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Claro, od sada dobro analiziraj svoje snove...možda i zaradiš nešto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja uglavnom sanjam citave filmove !!! toliko radnje i desavanja. u prvoj trudnoci sam svim dr na uz govorila da mi ne govore sta je, htela sam da bude iznenadjenje.. nekoliko dana pred porodjaj sam sanjala kako se poradjam i dr mi dize bebu (ako bude musko dogovorili smo se da se zove Luka a zensko Marija) i kaze MAMICE CESTITAMO, LUKA JE DIVAN. ja pogledam a on buca mala sa dugom kovrdzavom plavom kosom..

ja na porodjaju i babica podize bebu govori MAMICE CESTITAM RODILI STE LEPOG DECAKA i u momentu kad ga daju meni ostale sestre komentarisu jaoj kako je sladak , vidi sto ima kosicu, mali plavusan... porodila sam se i rodila dete kakvo sam i usnila..

a drugi snovi.. cesto su vezani za mog tatu. on ima seceeeeeer (tako sam napisala jer nas je umalo sve sahranio kad je skakao i na 32).. verovatno od brige a i mislim da me stize sto kad je imao periode da mu bas bude lose, padanje u komu isl.. nisam mogla da reagujem normalno. ne mozes da brines vec ti mozak radi 300/h i bukvalno kao robot bez osecanja.. cesto sanjam i neke duhove, pa moje pokojne... mama mi kaze da treba da idem da im palim svecu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjate li snove koji se s vremena na vreme ponavljaju (potpuno su identicni)? Kada ih sanjate, koliko zivo ih dozivljavate, koliko ih pamtite? Imaju li veze s nekim dogadjajem iz vaseg zivota? Sta znate o ovom fenomenu, i znate li zasto do toga dolazi? Meni se desava da sanjam po nekoliko puta gotovo isti san...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedan problem

Prije neki dn sam drzala bebu (po savjetu ljekara) preko ramena i to za guzu i vratic a glavica da mu bude slobodna. Posto sam bila naslonjena na stok od vrata, beba je mrdnula glavicu i udarila se ... malo je zakmekao, par sekundi i prestao .... NISTA STRASNO (Ana mi je jednom pala sa kreveta pa nista)

Od tada imam jako uznemiravajuce snove ....

jednu noc sanjam kako kupam bebu i ona mi ispadne u banjicu

drugu kako mi beba ispada iz ruku direktno na glavu i udara od plocice. Ja ga uzimam u ruke, on ne place, nema krvi ali mu je glavica sva deformisana

poslije toga sanjam kako mjesto gdje je primio bocu se toliko zagnojilo i ogromna krastica na ruci

Pa sanjam kako kako mu nisam davala D3 kapi on se kao ratzbolio

KATASTROFA, sva sam pod nekim opterecenjem zbog tih snova ... Jel moguce da je uzrok toga to sto se on udario u glavicu od stok na vratima? ... Kako da sprjecim to ... poludicu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani calm down...pa to su samo snovi, koji se uglavnom ne ostvaruju. :) Ja mislim da si ti pod velikom presijom, opterećuješ sebe mnogo, pusti i druge da ti pomognu, oko bebe, kućnih poslova... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Nani skroz je normalno. Opterecena si i pretpostavljam da te grize savest sto je beban udario glavicu - mislis ti si kriva sto si bas tu stajala,nisi vodila racuna.... Opusti se,to je normalno i ja cesto sebe prekorevam sto sam ovo ili ono. Beban je dobo sto je najbitnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam ja da se snovi ne ostvaruju (valjda, .... mada za neke bi i volila da se ostvare :D) nego znate kako je kada se probudite a imate osjecaj kao da vas je traktor pregazio ..... Vjerovatno me pece savjest zbog toga sto se udario.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja moje dete nisam nigde udarila,ali sto sam imala snove u pocetku tj kosmare...

redovno sam sanjala kako je ostavljam svekrvi a ona je gubi ili kako je ja gubim,ili je neko otima od mene,par puta sam jecala i jedva dolazila sebi kad se probudim...

to je valjda od prevelike berige za njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.