Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

znači da treba da kupiš njegov album sa sličicama :lol: :lol:

Hahahhhahahhahahahahahhhhhhhhhhhhha!!! m0140.gif Bas si me slatko nasmejala! Sutra obavezno kupujem! Mada sam ja vise za album Pepa Prase! m0174.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahhhahahhahahahahahhhhhhhhhhhhha!!! m0140.gif Bas si me slatko nasmejala! Sutra obavezno kupujem! Mada sam ja vise za album Pepa Prase! m0174.gif

Jao, pepa prase baš jeste lep crtać..skoro smo počeli da ga gledamo..Steva ga baš zavoleo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znači da treba da kupiš njegov album sa sličicama :lol: :lol:

Haha :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tony, pa ti si sou...zato je Milan bio 13. hihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pred jutro sam sanjala,mi na moru na plazi i odjednom nema Lee...i onda pocinje nocna mora...probudila sam se a nismo je nasli.Jos uvek mi nije dobro kad pomislim na san.Treba popodne da idemo u goste...a meni sve frka da izadjem iz kuce...jooj...nisam normalna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Micika, Micika.. Ja sanjala Milana Stankovica kao peva na Evroviziji, ali pogresnu pesmu.. Ja sam u publici i vicem mu : "Ne, Milane, budalo, to nije tvoja pesma! Seti se svoje pesme!" No comment..

Sad cete reci da sam luda..hehehhehehhe..

Moram da pogledam u Sanovniku na netu sta znaci sanjati Milana Stankovica!!!!! Hahahahhahahhaha.. m0106.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Micika, Micika.. Ja sanjala Milana Stankovica kao peva na Evroviziji, ali pogresnu pesmu.. Ja sam u publici i vicem mu : "Ne, Milane, budalo, to nije tvoja pesma! Seti se svoje pesme!" No comment..

Sad cete reci da sam luda..hehehhehehhe..

Moram da pogledam u Sanovniku na netu sta znaci sanjati Milana Stankovica!!!!! Hahahahhahahhaha.. m0106.gif

hahahahahahahahaha KO PEVA,ZLO NE MISLI :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja toliko sanjam i to u boji,kao film,skoro svake veceri,steta sto sve neuspem da zapamtim pa romane da pisem...mada,od kad sam se porodila vrlo cesto sanjam da mi je dete neko ukrao,da mi pada ,da sam ga negde zaboravila i to tako realno da kad se probudim neznam dal je bio san...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja toliko sanjam i to u boji,kao film,skoro svake veceri,steta sto sve neuspem da zapamtim pa romane da pisem...mada,od kad sam se porodila vrlo cesto sanjam da mi je dete neko ukrao,da mi pada ,da sam ga negde zaboravila i to tako realno da kad se probudim neznam dal je bio san...

to su snovi,tipicni za mame..u stvari ,tvoja podsvest reflektuje strahove za dobrobit tvoje bebe...isto kao sto i trudnice pred porodjajem sanjaju sve i svasta vezano za porodja i izgled bebe....

sledeci put nam spremi neki film da nam ga prepricas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekaj malo da me prodju ovi bebeci,do tad odlucite samo koji zanr hocete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjala sma da sam se porodila pre vremena i da sam (ovog puta ) rodila devojcicu...sve se odigralo brzinom svetlosti,porodjaj nimalo bolan ,nista,bebana lepa kao lutka,mirna i smeska se,a ja u panici sto joj jos nista nisam kupila od potrebnih stvari :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To si sanjala zato što si sada u fazi kupovine i pripremanja za bebu...i ja tako često sanjam kad treba nešto važno da mi se desi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To si sanjala zato što si sada u fazi kupovine i pripremanja za bebu...i ja tako često sanjam kad treba nešto važno da mi se desi...

MA ZNAM :) samo mi je sve bilo onako brzinski i pomalo smesno,jos mi je najsmesnije bilo kad sam se probudail,u kakvu sam frku i paniku bila upala sto nisam sve kupila :lol: pravi sma kontrolfrik! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sanjam stvarno sve i svašta, ali u trudnoći ako nisam sanjala porođaj i slično, onda sam sanjala seks, vrlo često! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sanjam stvarno sve i svašta, ali u trudnoći ako nisam sanjala porođaj i slično, onda sam sanjala seks, vrlo često! :D

VIDELE SMO TI MUZA,SVE NAM JE JASNO :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjala sma da sam se porodila pre vremena i da sam (ovog puta ) rodila devojcicu...sve se odigralo brzinom svetlosti,porodjaj nimalo bolan ,nista,bebana lepa kao lutka,mirna i smeska se,a ja u panici sto joj jos nista nisam kupila od potrebnih stvari :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol: TO JE SAN SNOVA! :D

Ja sam sanjala da mogu da izvadim bebu iz stomaka i da se poigram sa njom, a onda je vratim. :blink:

I tako, ja bebicu kao vratila u stomak, i sjetim se da je u prljavim patikama, i da ce mi sve unutra isprljati (kako bizarno).

Skinem patikice, a one umazane blatom, minijaturne, i jos roze! :rolleyes:

A nosim djecaka! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sanjam stvarno sve i svašta, ali u trudnoći ako nisam sanjala porođaj i slično, onda sam sanjala seks, vrlo često! :D

Eeeee da, i to (samo) sanjam... :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: TO JE SAN SNOVA! :D

Ja sam sanjala da mogu da izvadim bebu iz stomaka i da se poigram sa njom, a onda je vratim. :blink:

I tako, ja bebicu kao vratila u stomak, i sjetim se da je u prljavim patikama, i da ce mi sve unutra isprljati (kako bizarno).

Skinem patikice, a one umazane blatom, minijaturne, i jos roze! :rolleyes:

A nosim djecaka! :)

sto bi to bilo lepo-izvdis ga ,pogledas-sve u redu,poigras se,pa hajmo nazad :lol::lol:

vidi se d ne mozes da ga docekas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: TO JE SAN SNOVA! :D

Ja sam sanjala da mogu da izvadim bebu iz stomaka i da se poigram sa njom, a onda je vratim. :blink:

I tako, ja bebicu kao vratila u stomak, i sjetim se da je u prljavim patikama, i da ce mi sve unutra isprljati (kako bizarno).

Skinem patikice, a one umazane blatom, minijaturne, i jos roze! :rolleyes:

A nosim djecaka! :)

Hahaha e jesi me nasmejala :)

I ja sam sanjala u trudnoci par puta da sam je izvadila,videla da nije jos dovoljno porasla i vracala je opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se secam svojih, skoro svih, snova. Imala sam erotske, kosmarske, nerealne, al' sam imala i tih sa prevarama ili svadjama, pa kad se probudim ujedala bih tu osobu. Nekoliko puta sam bila ljuta na muza dobrih pola dana. Znam, glupo je, al' je to nesto jace od mene. Ne verujem u sanovnike, niti verujem da sanjas ono sto si tog dana radio ili video. Desavalo mi se da sanjam nesto tako upecatljivo da baaaas dobro zapamtim sta mi se i gde desavalo, pa da posle godinu-dve nastavim da sanjam taj san odkle se prekinuo. Ako sanjam sa padam, obavezno se probudim u pokusaju da se uhvatim za nesto (umalo jednom nos nisam muzu razbila laktom), desavalo mi se da sanjam da mi neko izprica vic u snu i da se toliko zasmejem da se od toga probudim, desavalo mi se da se zaplacem u snu i da se probudim u suzama... Nema sta mi se nije desilo. Da, nikad nisam sanjala da letim. Nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nesto preterano ne verujem u snove. Ali jedan san nikada necu zaboraviti, a to je bilo za vreme moje trudnoce(neki 6.mesec), kada su mi ginekolozi govorili da nosim decaka a ja u snu sanjala da drzim devojcicu sa plavim ocima :rolleyes: I eto, rodih Minu, doduse sa zelenkasto-sivim okicama ali eto, san se ostvario i presrecna sam sto imam bas devojcicu jer sam to istinski i zelela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, nikad nisam sanjala da letim. Nikad.

Kada sam bila mlađa, često sam sanjala da letim. Već dugo ne sanjam takve snove, valjda su me godine spustile na zemlju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SAd ste me podsetile na nesto cega se jaako dugo nisam setila.Od kada tacno ne znam ali sam bila bas mala,pa do neke 10-11 god.sam skoro redovno sanjala da letim...ali sam pre toga uvek morala da primim neku inekciju pa tek onda "imam moc" da letim...

Secam se da kada sam malo porasla i prestala to da sanjam...plasila sam se, da to nije neki upozoravajuci san...da ne budem narkos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam bila mala zelela sam da vozim auto, pa sam postala zaljubljenik u borilacke vestine, i zelela da postanem pandur i da idem u vojsku. Sad je moj san da otvorim restoran koji ce biti drugaciji od svih, koji ce da privuce ljude iz celog sveta... O cemu vi mastate? (Nemojte mi, molim vas, govoriti da su vam zelje i snovi vezani za dete, jer je to logicno. Ne, ovde treba da nam odkrijete, samo vase "sebicne" zelje.-Prevod, da su vam deca 1000% obezbedjena, sta biste vi voleli?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm i ja bi voleli da imamo svoj restoran. Imamo puno ideja, ali nedostaje para. Nadam se jednog dana da će nam se to ostvariti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.