Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

Tigi draga....jesi kupila nešto? :wub:

:lol: Nisam,cak dobila na poklon dvoje mindjuse i ogrlicu!Jesam skromna! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sanjala Buhlu, u ne tako lepoj priči... <_<

:D:lol: :lol: Pričaj, pričaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:lol: :lol: Pričaj, pričaj...

Joj, uopšte nije lepa priča, to su oni snovi u kojima produžavaš život osobi koju sanjaš, ( to je jedino lepo) ako me razumeš, ne mogu da napišem srž sna <_<

Pre dve noci sam sanjala Ivanju 84 i njenu mamu, sigurno sto sam slike gledala nose bebu po Gospodskoj ulici u BL i setaju onako mracno dosta i ja je prepoznam bas kao zbog slika i pokusam da joj pridjem i cizma mi se oklizne i padnem, to iste one cizme u kojim sam pala dok sam trudna bila i kazem jojjjj jao molim te nemoj da napises na Bebcu da sam pala ja cu sama u temu Blam :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dve noci sam sanjala Ivanju 84 i njenu mamu, sigurno sto sam slike gledala nose bebu po Gospodskoj ulici u BL i setaju onako mracno dosta i ja je prepoznam bas kao zbog slika i pokusam da joj pridjem i cizma mi se oklizne i padnem, to iste one cizme u kojim sam pala dok sam trudna bila i kazem jojjjj jao molim te nemoj da napises na Bebcu da sam pala ja cu sama u temu Blam :D

:lol: :lol: :lol:

Joj, uopšte nije lepa priča, to su oni snovi u kojima produžavaš život osobi koju sanjaš, ( to je jedino lepo) ako me razumeš, ne mogu da napišem srž sna <_<

:lol: :lol: :lol:

Niš' ne kontam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niš' ne kontam...

t1950.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1950.gif

Samo u snovima... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta beše znači kad sanjaš trudnu ženu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neku noc sanjam Nenada Canka kako prolazi pored mene i covek zapne i padne preko mene :) kazem ja mm daj sanovnik na netu da vidimo sta znaci KAD CANAK PADNE PREKO TEBE :lol: :lol: :lol:

Hihihiihi, idi bwe Zvonka :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neku noc sanjam Nenada Canka kako prolazi pored mene i covek zapne i padne preko mene :) kazem ja mm daj sanovnik na netu da vidimo sta znaci KAD CANAK PADNE PREKO TEBE :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Izgubićeš dah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neku noc sanjam Nenada Canka kako prolazi pored mene i covek zapne i padne preko mene :) kazem ja mm daj sanovnik na netu da vidimo sta znaci KAD CANAK PADNE PREKO TEBE :lol: :lol: :lol:

Znaci da ti nema spasa :lol: Ti si lepo sebi produzila zivot :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neku noc sanjam Nenada Canka kako prolazi pored mene i covek zapne i padne preko mene :) kazem ja mm daj sanovnik na netu da vidimo sta znaci KAD CANAK PADNE PREKO TEBE :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: ,jao noćna mora najstrašnija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neku noc sanjam Nenada Canka kako prolazi pored mene i covek zapne i padne preko mene :) kazem ja mm daj sanovnik na netu da vidimo sta znaci KAD CANAK PADNE PREKO TEBE :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Ja znam da ako sanjas nekog politicara (velike ljude uopste), desice ti se uspeh. Mada nasi politicari bi trebalo da imaju posebna tumacenja u sanovnicima... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuuuuuu ovo obecava :lol:

dobro Zvonka bićeš bogata :) A šta znaći bre kad sanjaš trudnu ženu...? Da ne pitam gugl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro Zvonka bićeš bogata :) A šta znaći bre kad sanjaš trudnu ženu...? Da ne pitam gugl...

Ta trudnoća se reflektuje na tebe... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta trudnoća se reflektuje na tebe... :lol:

A, sanjala sam drugaricu iz srednje a ne mene :P... Možda jer sam je videla na terasi stana onako u prolazu da prica telefonom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas sanjala wc-šolje i to čučavce pune govana hahahahahahaha znači - BIĆE PARA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas sanjala wc-šolje i to čučavce pune govana hahahahahahaha znači - BIĆE PARA :)

Jaoooo.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo.... :lol: :lol: :lol:

Živa istina, kada god sa sanjala govna dobila sam neke pare :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živa istina, kada god sa sanjala govna dobila sam neke pare :lol:

Da poželi čovek da ih sanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živa istina, kada god sa sanjala govna dobila sam neke pare :lol:

Ja nocas sanjala mm-a, ima da dobijem na lotou iako ga ne igram!! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, sanjala sam drugaricu iz srednje a ne mene :P... Možda jer sam je videla na terasi stana onako u prolazu da prica telefonom :lol:

Ja znam da je sanjati bebu-briga. A trudnica je neka skrivena briga. To je moje tumacenje. Isto ovako gledam i u solju. :lol: Sad cemo da pitamo googla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnica

Vidjeti trudnicu u snu, nije dobro, znak je svađe.

Očekujte da ćete se posvađati radi potpuno nevažnih stvari s članovima svoje obitelji.

Osim toga, možete očekivati i probleme s novcem pa budite oprezni pri trošenju.

Ako ste u snu vi bili trudnica, a nemate namjeru uskoro zatrudnjeti, pripazite što radite, zaštitite se, da ne bi bilo iznenađenja!

Pazite na svoje zdravlje!

Ma vazi! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnica

Vidjeti trudnicu u snu, nije dobro, znak je svađe.

Očekujte da ćete se posvađati radi potpuno nevažnih stvari s članovima svoje obitelji.

Osim toga, možete očekivati i probleme s novcem pa budite oprezni pri trošenju.

Ako ste u snu vi bili trudnica, a nemate namjeru uskoro zatrudnjeti, pripazite što radite, zaštitite se, da ne bi bilo iznenađenja!

Pazite na svoje zdravlje!

Ma vazi! <_<

E srce si :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sanjala sam da mi raste rog :lol: a ja sam cijelu noć preplakala jer sam mislila da je kancer :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E srce si :) :)

Ma daj. Bilo mi je krivo posle sto sam okacila, bas je glupo tumacenje. Izvini.. :(

Ja kad sanjam nesto tako bzvz, uvek kazem - E ima da se desi nesto lepo.

Kao kad me svrbi nos (umesto, ljuticu se), uvek kazem - Smejacu se! :lol: Da zeznem sudbinu! :D

A ja, poslednjih par godina, svako vece sanjam ulicu i zgradu u kojoj sam odrasla, ljude iz detinjstva, roditelje, ... ama svasta nesto iz proslosti. Retko kad, sanjam neku glupost, ali uglavnom ovo. Postaje mi dosadno, sve iste price u snu, hocu neku akciju! <_<:lol:

Ubi me ova nostalgija! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.