Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

A lepo sam rekla da se ne smejete :D

Nego, bile ste mi sve u dvorištu, ja ne znam koja je koja, vi sve pričate ko na žurci... Ja kao zaprepašćena - šta ćete vi tu? :D

Super... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec tri noci zaredom sanjam bivse momke, svake noci razlicitog :blink:

Koji li ce nocas da bude... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onaj koji sam i mislila da ce da bude <_< , dosao red i na njega :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivančiceee, sanjala sam da si ubica :lol: :lol: ubila si nekog u mom snu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivančiceee, sanjala sam da si ubica :lol: :lol: ubila si nekog u mom snu :lol:

Suncokreeet, šta ti bii...? Što ne sanja nekog drugog :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokreeet, šta ti bii...? Što ne sanja nekog drugog :lol: :lol:

I ja se pitam, joj Bože :lol: sećam se da si nekog roknula pištoljem, ja sam se pitala "joj, pa što ubi čoveka, sad će u zatvor, neće više biti na forumu :lol: " i probudim se i shvatim da je to bio samo san, koje olakšanje :D Uopšte ne mogu da povežem zašto sam tebe sanjala u toj ulozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se pitam, joj Bože :lol: sećam se da si nekog roknula pištoljem, ja sam se pitala "joj, pa što ubi čoveka, sad će u zatvor, neće više biti na forumu :lol: " i probudim se i shvatim da je to bio samo san, koje olakšanje :D Uopšte ne mogu da povežem zašto sam tebe sanjala u toj ulozi.

Jes gledala neki film pre spavanja? :D Ja ću samo da kažem da mi drago što me sanjaš, a ti vidi pa to malo lepše... ;) Ovo sa pištoljem... Brrrr....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jes gledala neki film pre spavanja? :D Ja ću samo da kažem da mi drago što me sanjaš, a ti vidi pa to malo lepše... ;) Ovo sa pištoljem... Brrrr....

Ma jok, film nisam gledala ne pamtim, da vidim lepše a? :lol: E, ja kad bih mogla da naredim sebi šta da sanjam, sigurno da bih malo procunjala po Ronaldovoj kući u Realu, pa bi' onda svratila malo do spavaće sobe da vidim da l' mu je krevet mekan, kakav mu je dušek, ko je proizvodjač i tako to :D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, film nisam gledala ne pamtim, da vidim lepše a? :lol: E, ja kad bih mogla da naredim sebi šta da sanjam, sigurno da bih malo procunjala po Ronaldovoj kući u Realu, pa bi' onda svratila malo do spavaće sobe da vidim da l' mu je krevet mekan, kakav mu je dušek, ko je proizvodjač i tako to :D:D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cijelu noć sam sanjala Nelu... :( Cijeli scenario iz jučerašnje priče mi je prolazio kroz snove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cijelu noć sam sanjala Nelu... :( Cijeli scenario iz jučerašnje priče mi je prolazio kroz snove...

:( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cijelu noć sam sanjala Nelu... :( Cijeli scenario iz jučerašnje priče mi je prolazio kroz snove...

:( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas sam svasta neto sanjala i nista se nisam naspavala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam sanjala gluposti, neke špriceve, vene, infuzije, pse, šintere, sačuvaj Bože od mog sna :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret...vidim da si me sanjala...možda treba da se vidimo? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas sanjala kako sam se smuvala sa bivšim šefom mm, a inače smo kućni prijatelji i baš je bilo nekako lepo :blink: Joj, kako ću čoveka da pogledam u oči kad se budemo videli :ph34r: :ph34r:

E, danas idemo da se vidimo sa bivšim šefom :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret...vidim da si me sanjala...možda treba da se vidimo? :rolleyes:

Da, da, mogle bi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, danas idemo da se vidimo sa bivšim šefom :ph34r:

Budi dobra! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, danas idemo da se vidimo sa bivšim šefom :ph34r:

:o:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, danas idemo da se vidimo sa bivšim šefom :ph34r:

Jao jao jao :lol: da ti nisam u kozi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

grozan san..

mama je jako bila bolesna neki jak stomacni virus i juce je isla na neke silne UZ jer se dr uplasio upale pluca i ko zna cega sve ne, i onda meni dodje u san..

mi u stanu i zove me moja kuma- sa kojom nisam bas nesto u kontaktu i onako mi bez nekog uvoda i price kaze kumo, umrla ti je mama.. mislim da nisam zaplakala, nisam imala glasa, bukvalno se osecam bola iz sna. bilo je grozno, stalno mi je prolazilo kroz glavu (sto sam juce pricala sa mm) sta cemo mi sad sa tatom bez nje, kako cu ja da nastavim da zivim bez je..

otisli smo kod mojih i sve kao spremaju za shranu a ja samo stojim sa strane i posmatram sve i samo taj jak bol u grudima..

kada sam se probudila bilo je tako stvarno i bolelo je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sanjala da sam upoznala Secer. Kao prisla mi u nekoj guzvi i pitala moze li sjesti pored mene, tako pocnemo pricati i ona kaze, ja sam Secer sa foruma, a pravo se zovem Marina! Vjerovatno nema veze sa zivotom, al eto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe hajde mi molim te definisi sta znaci sanjati da ti MNA mama drži lekciju :lol: ... vec drugi put to sanjam a nocas mi je cijelu noc bila u glavi i ne sjecam se o cemu je rijec sjecam se samo recenice NE MOŽEŠ TAKO DA ŽIVIŠ i njenog kažiprsta ispred moga nosa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wooow ovo mi se sviđa :) MNA od sada mi svaku noc drzi lekcije :lol: ... a uz to i neke dobre visjesti, mora da cu nekim dubokoumnim razmišljanjem da dođem do neke super dobre ideje rješenja mog problema :D

al ga isfilozofira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.