Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

Mici ne bi me cudilo da sam svinjetinu sanjala , ovih dana ko sta radi ja samo jedem i bakcem sa oko rerne i jela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sanjam dosta cudne snove,i moji snovi se uglavnom ostvaruju....i uglavnom znam da rastumacim bilo ciji san ...recimo nesto kao dar za snove...sinoc sam sanjala jako cudan san..pisem ujutru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjala sam vece pre nego sto ce se djole opeci...sredjujem kucu,ne u kojoj zivim vec u kojoj sam zivela..sredjujem je iz razloga nesto se lose desava oko mene i ja pokusavam da ti sredjivanje to oteram..medjutim kuca je cakum pakum ali i dalje se to nesto lose desava..i padne mi na pamet da proverim jedan dao da li je cist i tu pronadjem sliku Bogorodice,a slika je jako prljava..razmisljam da li da je obrisem jer vec sam preumorna i bacim jos jedan pogled i kazem pa to nije bilo koja slika vec je Bogorodica ljuta (izbijaju boje iz te slike oci su joj cudno sjajile,jako jako ljuta bas sam se uplasila)...i uzmem ja da brisem sliku i dok sam je brisala Bogorodica se stvorila kraj mene i okacila mi je lancic sa krsticem na zid odmah do pecinog plavog krstica sa krstenja (peca kad se krstio dobio je od popa plavi krstic i nosio ga je ceo taj dan i sad nam stoji iznad kreveta) ...pita me ciji je ovaj krstic ja odgovaram pecin i ona ga je pomilovala i nasmesila mi se i onda je pomilovala taj drugi sto mi je okacila...i tu se san zavrsava....ja sam se najezila dok sam vam ovo pisala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, jeste cudno :wacko:

Pre nego sto je Vuk dobio bronhitis, tj. pre nego sto se razboleo, dobio T, vece pre toga sam sanjala kako se razboleo i ja sam ga odvela kod lekara. Dr je rekla da ima bronhitis i da mora da pije ab, zamisli... Slucajnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, jeste cudno :wacko:

Pre nego sto je Vuk dobio bronhitis, tj. pre nego sto se razboleo, dobio T, vece pre toga sam sanjala kako se razboleo i ja sam ga odvela kod lekara. Dr je rekla da ima bronhitis i da mora da pije ab, zamisli... Slucajnost.

covece!ma od snova se najezim!ponekad ni ne zelim da spavam,ozbiljno.sutra idem da zapalim svecu,mozda odem i danas,ovo je prvi put u zivotu da sanjam sveca.pre jedno mesec dana sam sanjala kako sam sa decom na reci..oni stoje na nekom zidicu i odjednom peca upada skroz u vodu koja je mutna i ja ubacujem ruku i izvlacim ga a djole je usao samo do kolena...posle ned i po dana od sna peca je dobio eserihiju a djole gnojnu anginu grla..u dan razlike..ma imam ja snova i snova za pricanje...al kad sanjam decu,jos svoju pa ujutru bi da puknem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.