Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

Sta znaci kad sanjas svoj rodjendan ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta znaci kad sanjas svoj rodjendan ? :P

Ajde Suncokret - dešifruj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta znaci kad sanjas svoj rodjendan ? :P

Ajde Suncokret - dešifruj :D

Hmm, da vidimo t123004.gif to znači da ste ili ćete tek da slavite svoj rodjendan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm, da vidimo t123004.gif to znači da ste ili ćete tek da slavite svoj rodjendan :lol:

u JBT :D KO BI REK`O :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam YelenuC ali nisam sigurna o čemu je bilo riječi :lol:

Kao ona meni govori bićeš banovana zauvjek :lol: ... ja kao plačem i pričam nisam ja ništa uradila hahahahahahahhahaha

e sada sam definitivno i zvanično pukla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam da sam došla u BG na okupljanje članica...ja vas čekam a vi dolazite jedan po jedna...a ja vrištim od sreće kako ulazite i plačem kao kiša...

Jao kakve su to emocije bile.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam da sam došla u BG na okupljanje članica...ja vas čekam a vi dolazite jedan po jedna...a ja vrištim od sreće kako ulazite i plačem kao kiša...

Jao kakve su to emocije bile.... :wub:

:rolleyes:

Ovo nisam ja sanjala - ali molim Boga da se obestini!

Elem, moj svekar svaki dan ide na pijacu, sve koji tamo prodaju on poznaje vec godinama. Pre koji dan, odlazi on na pijacu i na jednoj tezgi se sretne sa zenom od coveka od kog kupuje ne znam ni ja sta. Kaze da mu je ona ispricala da je sanjala kako on posle odsustva od mesec dana ponovo dolazi kod njih na pijacu i na njeno pitanje zasto ga tako dugo nije bilo, on joj je u snu odgovorio da nije mogao da stigne jer mu se snaja bas pre mesec dana porodila sa trojkama!

Niti ja tu zenu znam, niti ona mene, ali me je sanjala i jedva cekala da vidi "komsiju" da mu preprica, kaze da je san bas bio stvaran!

I ja...baš lep san. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

I ja...baš lep san. :)

Da rodiš trojke? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam da sam došla u BG na okupljanje članica...ja vas čekam a vi dolazite jedan po jedna...a ja vrištim od sreće kako ulazite i plačem kao kiša...

Jao kakve su to emocije bile.... :wub:

:wub: :wub: :wub:

Ovo nisam ja sanjala - ali molim Boga da se obestini!

Elem, moj svekar svaki dan ide na pijacu, sve koji tamo prodaju on poznaje vec godinama. Pre koji dan, odlazi on na pijacu i na jednoj tezgi se sretne sa zenom od coveka od kog kupuje ne znam ni ja sta. Kaze da mu je ona ispricala da je sanjala kako on posle odsustva od mesec dana ponovo dolazi kod njih na pijacu i na njeno pitanje zasto ga tako dugo nije bilo, on joj je u snu odgovorio da nije mogao da stigne jer mu se snaja bas pre mesec dana porodila sa trojkama!

Niti ja tu zenu znam, niti ona mene, ali me je sanjala i jedva cekala da vidi "komsiju" da mu preprica, kaze da je san bas bio stvaran!

I ja se molim zajedno s' tobom t2012.gif t2012.gif t2012.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da rodiš trojke? ;)

Da, da naravno...što da ne?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitavu noć sam sanjala forum i kako mi neuhvatljiva drži neke lekcije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitavu noć sam sanjala forum i kako mi neuhvatljiva drži neke lekcije :lol:

:lol: :lol: :lol: Vidimo se 5.11. ima da ti "očitam" 100 lekcija... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam YelenuC ali nisam sigurna o čemu je bilo riječi :lol:

Kao ona meni govori bićeš banovana zauvjek :lol: ... ja kao plačem i pričam nisam ja ništa uradila hahahahahahahhahaha

e sada sam definitivno i zvanično pukla

Jao, ja sam ovo tek sad videla?!?!? Pa gde mene nadje da bas tebe banujem? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Vidimo se 5.11. ima da ti "očitam" 100 lekcija... :lol:

hahahaha jedva cekam :lol:

Jao, ja sam ovo tek sad videla?!?!? Pa gde mene nadje da bas tebe banujem? :lol:

Nemam pojma, ali baš je bio realan san :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjala sam da me muz vara sa nekom kozmeticarkom ... katstrofa i ja kao nisam uopste ljuta nego govorim ljudima pa sta fali, mi imamo takav dogovor :huh::huh::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjala sam da me muz vara sa nekom kozmeticarkom ... katstrofa i ja kao nisam uopste ljuta nego govorim ljudima pa sta fali, mi imamo takav dogovor :huh::huh::huh:

Hahahahahaha :lol:

Ja sam juce sanjala da me muz vara :( i sanjala sam svog beca, bas ga cesto sanjam. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas sanjala kako sam se smuvala sa bivšim šefom mm, a inače smo kućni prijatelji i baš je bilo nekako lepo :blink: Joj, kako ću čoveka da pogledam u oči kad se budemo videli :ph34r: :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćas sanjala kako sam se smuvala sa bivšim šefom mm, a inače smo kućni priajtelji i baš je bilo nekako lepo :blink: Joj, kako ću čoveka da pogledam u oči kad se budemo videli :ph34r: :ph34r:

:lol: :lol: sram te bilo :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: sram te bilo :lol::P

Ma sramota stvarno, a što je još ludje, kažem ja to mm jutros a on će meni "Pa dobro, nije isključeno" :huh::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam Filipu i Neuhvatljivu, kako smo trebale da se nadjemo, ali pojavila se samo Filipa, Neuhvatljiva je ispalila, Filipa je bila u nekoj beloj košulji. Posle sam sanjala Mamu SWAT kako pravi neki kolač uz muziku iz serije "Zabranjena ljubav" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam Filipu i Neuhvatljivu, kako smo trebale da se nadjemo, ali pojavila se samo Filipa, Neuhvatljiva je ispalila, Filipa je bila u nekoj beloj košulji. Posle sam sanjala Mamu SWAT kako pravi neki kolač uz muziku iz serije "Zabranjena ljubav" :D

Vidiš ima simbolike...bijela boja-iznenadna radost, muzika iz serije "zabranjena ljubav"-Filipova omiljena.... ;)

Hm...Neuhvatljiva ispalila...to mi se malo ne uklapa... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidiš ima simbolike...bijela boja-iznenadna radost, muzika iz serije "zabranjena ljubav"-Filipova omiljena.... ;)

Hm...Neuhvatljiva ispalila...to mi se malo ne uklapa... ;)

:lol: Ni meni ali eto, to su snovi, ne možemo da biramo šta čemo da sanjamo, ali to je možda zato što je nema već duže vreme na forumu, smorila se, pa se to prenelo i na san :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vas jutros sanjala dok sam spavala u busu (ne smejte se - stvarno) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vas jutros sanjala dok sam spavala u busu (ne smejte se - stvarno) ...

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

A lepo sam rekla da se ne smejete :D

Nego, bile ste mi sve u dvorištu, ja ne znam koja je koja, vi sve pričate ko na žurci... Ja kao zaprepašćena - šta ćete vi tu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.