Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

Joj ja moje dete nisam nigde udarila,ali sto sam imala snove u pocetku tj kosmare...

redovno sam sanjala kako je ostavljam svekrvi a ona je gubi ili kako je ja gubim,ili je neko otima od mene,par puta sam jecala i jedva dolazila sebi kad se probudim...

to je valjda od prevelike berige za njih...

Znam ... osjecaj je katastrofa, kao da je realan a budis se sa tim grcem u zeludcu koji ne prolazi satima poslije budenja ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma i grc i nemogu doci do vazduha....proci ce te to,ne brini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas sam sanjala bivseg,nevjerovatno,kao zabavljamo se posle 100 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nocas sam sanjala bivseg,nevjerovatno,kao zabavljamo se posle 100 god.

I ja sam par puta sanjala bivse... Ujutru se budim i sve me nesto sramota! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre par dana sanjala, kako me neko gusi....Osetila sam ogromnu tezinu na grudima i nisam mogla da dodjem do daha... San ili java, ko ce znati. Odmah sam ustala iz kreveta i upalila svetlo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi vec nekoliko puta sanjam kako sam zapalila cigaretu i smorim se kad pogledam u stomak, a nepusac sam.... :) Sinoc sam cak u snu osetila kao vrtoglavicu kad prvi put u zivotu povuces dim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi vec nekoliko puta sanjam kako sam zapalila cigaretu i smorim se kad pogledam u stomak, a nepusac sam.... :) Sinoc sam cak u snu osetila kao vrtoglavicu kad prvi put u zivotu povuces dim :)

:lol: :lol: :lol:

Svidja mi se tvoj san :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Svidja mi se tvoj san :lol:

uzas toliko je realan da mi se zavrtelo u glavi... a najbolje kad povucem dim, pogledam dole, a ono stomak do zuba hahhahaha i smorim se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sanjala kako mi je Petra prohodala,sama! :) Sta mislite,hoce li se skoro ostvariti? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Retko kad sanjam, i obično se ne sećam šta sam sanjala. :rolleyes:

I to što se ne sećam, vezujem da ja u stvari ni ne želim da se setim, jer i kad sanjam to je nešto bzv.

Sećam se samo snova kad mi je tata umro, kako je dolazio da mi kaže da je sve u redu i da se ne bojim.

Te slike i sad pamtim, i nikad se nisam plašila.

To je bilo u prvih mesec dana, posle ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazo, strava i užas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam Suncokret...bila je u aferi sa mm... :lol: :lol: :lol: nisam mislila objaviti ovo, ali morala sam nakon njenog posta u temi TATE I DECA... :lol: I sada recite...nema li nešto u snovima? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pre neki dan napisah kako ne pamtim šta sanjam, a jutros...

Joj, em ružno, em dva sata po ustajanju nije "izbijalo" iz glave....

Sad ne znam da li ima veze sa menama... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pre neki dan napisah kako ne pamtim šta sanjam, a jutros...

Joj, em ružno, em dva sata po ustajanju nije "izbijalo" iz glave....

Sad ne znam da li ima veze sa menama... ;)

Definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li snovi imaju značenje, ali znam ovo:preksinoć sam sanjala kao subota je, ja izašla do grada, do pijace, svratim u pekaru i kupim ljutu pitu sa mesom, mmm, kako mi se usladilo...i tako danas bila subota, ja otišla do grada, pijaca, i u povratku, svratih u pekaru i šta mislite da sam jela - ljutu pitu sa mesom :lol: I prijala mi je kao u snu...koji se eto ostvario :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li snovi imaju značenje, ali znam ovo:preksinoć sam sanjala kao subota je, ja izašla do grada, do pijace, svratim u pekaru i kupim ljutu pitu sa mesom, mmm, kako mi se usladilo...i tako danas bila subota, ja otišla do grada, pijaca, i u povratku, svratih u pekaru i šta mislite da sam jela - ljutu pitu sa mesom :lol: I prijala mi je kao u snu...koji se eto ostvario :lol: :lol: :lol:

Slatka si :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatka si :lol: :lol: :lol:

Slatka ili blesava? Pre bih rekla ovo drugo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatka ili blesava? Pre bih rekla ovo drugo :lol: :lol: :lol:

Slatka slatka, ovo mi je bas smesno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatka slatka, ovo mi je bas smesno :lol:

k28021.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka na moru sa s&s vec 2 nedelje -sutra se vracaju. pre neki dan sanjam kako sam se zaposlila kod drugarice koja drzi radio- btw zatvorili su ga, i radim samo nocnu jer Stefan posle kupanja sisa i miran je do jutra. izlazim iz stana, krecem na posao i skontam da sam izgubila Luku :o trcim tako bosa, ovima govorim u radiju da puste blok muzike, pa moram naci dete.

sutra dan pricam sa sestrom i kazem joj kako sam sanjala da sam izgubila Luku i trcim da ga nadjem a ona kaze: odkud znas??? ona je mislila da sam pricala sa zetom, njm i da mi je on to rekao JER JE ONA SANJALA DA JE LUKA KOD NJIH I DA SE IZGUBIO PA SU ONI TRCALI DA GA NADJU.

ona se toliko uspanicila-inace je panicar, celo jutro niti je zvala niti je sms slala...

verujem da smo ga se obe jako zazelele pa tako sanjale, a i inace je telepatija jaka kod nas dve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam do malopre spavala ... sanjala jedan grozan san .... moju rodjenu seku i brata od tetke koga mnoooogoooo volim i kog nisam videla oko 2 god... :( i da su ih ubili na moje oci.... uh ... jos uvek ne mogu da se opasuljim ... hteli i mene al ja sam sa detetom pobegla ... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam Suncokret...bila je u aferi sa mm... :lol: :lol: :lol: nisam mislila objaviti ovo, ali morala sam nakon njenog posta u temi TATE I DECA... :lol: I sada recite...nema li nešto u snovima? :lol:

Ja tek sad vidim ovo :lol::lol:s0528.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam kako je medvjed napao Anu i kako ona pokusava da pobjegne od njega :( ... katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petak sam sanjala da je Manchester u gostima poveo 5:0. Naravno, ispručala sam to mm. Uveče, sjedimo mi na svadbi i kaže meni mm: Sjećaš li se sna? Kada ono stvaran rezultat...

Nevjerovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćaš sanjala da treba da počnem da radim na nekoj privatnoj klinici kao medicinska sestra, a u panici sam kako da me ne provale da nisam uopšte završila medicinsku školu. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.