Snovi i tumačenje

odgovora

Objavljeno

Sinoc sam sanjala da me muz prevario i to sa nekom Jelenom...ne znam sta to znaci...ko zna? Mnogo sanjam i to u boji i ujutru kada se probudim zapitam se da li te to bio samo san...A vi? Secate li se vasih snova? Da li gledate sanovnike? Ja cu sad da vidim sta znaci kad sanjas prevaru... a015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I,sta znaci? :) Ja stalno sanjam sebe u bliskom prisustvu sa jednim zgodnim tipom...pa me to malo i plasi... :o Znaci,kao nesto se gledamo,provodimo vreme zajedno i tu je onaj neki osecaj napaljenosti,ali nista vise od toga... Uf,dobro je... Kad se probudim,sva sam preznojana,a uvek se probudim pre nego sto me npr. poljubi... :rolleyes::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EH ,DA SU MENI TI SNOVI...STO JA NE SANJAM NEKE DASE??? :blink:

ja se ili obeznanim od spavanja ,pa nista ni ne sanjam...ili sanjam da krvarim(jer mi se to dogodilo u 7. nedelji :( sad sam ok,ali me to izgleda i dalje nesvesno proganja)

inace su mi snovi, obicno nepovezani.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam proučavala malo snove i sanjanje..kažu da su snovi ogledalo naših briga, strahova , proživljenih iskustava..erotični snovi ne znače da želite da prevarite nekoga na pr, nego jednostavno donose neku vrstu oslobadjanja kroz snove, neko možda uzbudjenje koje nemamo u svakodnevnici..krvarenje u bokičinom slučaju bi simbolizovalo strah za trudnoću, kako će sve teći, možda brige za bebu, proživljeno loše iskustvo..ali to su samo strahovi, tako da je sve ok heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad sanjam tako divne stvari, da mi bude zao kad se probudim. Ali, proslu noc sam takvu glupost sanjala da mi je pao kamen sa srca kad sam se probudila. Sanjala sam da nasa mala bebica u mom stomaku ima nekih problema... a025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je taj san znacio zezcu svadju sa mm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je taj san znacio zezcu svadju sa mm...

Zasto? Jesi li mu prebacila za Jelenu? :P

Sada bez sale, i ja sam preksinoc sanjala da se mm i ja svadjamo i kako je zamahnuo rukom da me udari! a050.gif

Sutradan smo se stvarno posvadjali, ali kao da sam bila pripremljena na to, brzo smo sve sredili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posvadjali smo se ni sam ne znam zbog cega...trebalo je bolesnoj cerkici dati sirup sinoc oko pola jedan i tako je pocelo i pretvorilo se stvarno u zescu svadju...uzas...danas sam ljuta i necu da cujem za njega...on je trenutno na poslu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posvadjali smo se ni sam ne znam zbog cega...trebalo je bolesnoj cerkici dati sirup sinoc oko pola jedan i tako je pocelo i pretvorilo se stvarno u zescu svadju...uzas...danas sam ljuta i necu da cujem za njega...on je trenutno na poslu...

b007.gif

Bas mi je zao...

Nemoj da se ljutis dugo, pored bolesnog djeteta ne treba ti jos jedna briga. Jedno drugom ste najpreci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posvadjali smo se ni sam ne znam zbog cega...trebalo je bolesnoj cerkici dati sirup sinoc oko pola jedan i tako je pocelo i pretvorilo se stvarno u zescu svadju...uzas...danas sam ljuta i necu da cujem za njega...on je trenutno na poslu...

De, de..zar je to razlog za svadju..znaš kako su muškarci zaboravni bwe..ali zato imaju nas žene..lepo se izmirite i osmeh na lice.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u toku noci ne sanjam cesto, tacnije skoro nikad... E ako se na zoru probudim i pokusam opet zaspati onda imam neke snove i to uglavnom bezvezne i neprijatne... Memorija mi je tu losa i znam da sam u ponedeljak nesto tako sanjala, al sad ne mogu da se setim sta bese :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De, de..zar je to razlog za svadju..znaš kako su muškarci zaboravni bwe..ali zato imaju nas žene..lepo se izmirite i osmeh na lice.. :)

Toliko traja moja ljutnja...mm mi se nasmeja kad je dosao s posla i to je to...poljubac i mir mir niko nije kriv!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko traja moja ljutnja...mm mi se nasmeja kad je dosao s posla i to je to...poljubac i mir mir niko nije kriv!!!

Hehe..jaoj, mi žene :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupus i pecenje, slatko pomirenje! ;)

Mada, najlepse je kad se ne svadjate uopste! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupus i pecenje, slatko pomirenje! ;)

Mada, najlepse je kad se ne svadjate uopste! :D

A ona narodna ko se svadja taj se voli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ona narodna ko se svadja taj se voli...

Tako nam je to u školi, jel :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako nam je to u školi, jel :lol:

Slatko se nasmejah...a nocas sam sanjala da ja srecem svog bivseg decka i necu da pricam sa njum...stvarno puno sanjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nešto otkada ostala trudna, ne sanjam puno..ili se ne sećam..ko zna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posvadjali smo se ni sam ne znam zbog cega...trebalo je bolesnoj cerkici dati sirup sinoc oko pola jedan i tako je pocelo i pretvorilo se stvarno u zescu svadju...uzas...danas sam ljuta i necu da cujem za njega...on je trenutno na poslu...

:lol: :lol: :lol: TI PRIJO KAO I JA....naljutim se...ljuta sam pola sata...i ne mogu vise da izdrzim odmah se mirimo... g020.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: TI PRIJO KAO I JA....naljutim se...ljuta sam pola sata...i ne mogu vise da izdrzim odmah se mirimo... g020.gif

Nismo mi slucajno prije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo mi slucajno prije!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc sam sanjala MOJU BEBU :D BIO JE TO PRELEP DECKIC,LEP KAO ANDJEO :) ceo dan sam pod utiskom i lepo raspolozena.

ne sanjam vise one gluposti,slabo i sanjam,a ovo danas me je bas poradovalo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc sam sanjala MOJU BEBU :D BIO JE TO PRELEP DECKIC,LEP KAO ANDJEO :) ceo dan sam pod utiskom i lepo raspolozena.

ne sanjam vise one gluposti,slabo i sanjam,a ovo danas me je bas poradovalo :D

Preslaaaatkoo! t4582.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Micika, Micika.. Ja sanjala Milana Stankovica kao peva na Evroviziji, ali pogresnu pesmu.. Ja sam u publici i vicem mu : "Ne, Milane, budalo, to nije tvoja pesma! Seti se svoje pesme!" No comment..

Sad cete reci da sam luda..hehehhehehhe..

Moram da pogledam u Sanovniku na netu sta znaci sanjati Milana Stankovica!!!!! Hahahahhahahhaha.. m0106.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Micika, Micika.. Ja sanjala Milana Stankovica kao peva na Evroviziji, ali pogresnu pesmu.. Ja sam u publici i vicem mu : "Ne, Milane, budalo, to nije tvoja pesma! Seti se svoje pesme!" No comment..

Sad cete reci da sam luda..hehehhehehhe..

Moram da pogledam u Sanovniku na netu sta znaci sanjati Milana Stankovica!!!!! Hahahahhahahhaha.. m0106.gif

znači da treba da kupiš njegov album sa sličicama :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.