Krevetac - delovi i oprema

odgovora

Objavljeno

Tangerine nama je ta pokretna strana kreveca bila skroz spustena dok moj mali djavolak nije poceo da ustaje,tj da stoji :) Tako da reci tm da on to popravi da ti ne ostanes ukocena preko te stranice :D

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, i mi smo sve vežbali sa lutkom kad se rodio stariji sin :)

Kad se samo setim... Stranicu možeš držati spuštenu nekoliko prvih meseci slobodno. I ja sam baš niska, pa razumem problem. Moj švrća je sad veliki, pa je stranica podignuta, a dušek spušten i popnem se na prste da ga spustim:)

Nego htedoh da napišem nešto drugo, vezano za krevetac. Kupili smo nov krevetić u januaru mesecu, od kako rekoše domaćeg renomiranog proizvođača, predhodno pomenutog na stranici ( ne znam smem li napisati ime). Do tad smo spavkali u kolevci, i to bih svakom preporučila za početak. Elem, pre mesec dana, fioka e prosto spala sa držača, i ne može da se namesti ponovo, a nisam u njoj držala ništa teško, dodatni pokrivač i slično. Fioka je teška sama od sebe,a držači od nekog nekvalitenog metala koji se iskrivio. I za to smo platili dodatnih 2 hiljade!

Baš sam se iznervirala, al me stvarno mrzi da reklamiram, mada mislim da imam pravo. Kao i uvek u našim radnjama, ispašću ja crna ovca, jer se do sada niko nije žalio, blah, blah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam niska i ne znam kako ću da dohvatim bebu. :( Probala sam s lutkom (onom istom na koju smo obukli pelene) i bogami zeznuto je. Pošto muž kad je montirao krevetac namestio je onu prednju pokretnu stranu tako da se baš teško pomera pa sam vadila lutku sa podignutom tom stranom. Ali možda će lakše biti kad dođe dušek a ode stomak.

mozes prvih 2,3 meseca drzati stalno spustenu stranicu....jel ima krevetac mogucnost da se digne dusek gore?

i pitala si da li je neko od dece spavao sa 5godina u krevetcu...ja sam spavala jer sam bila poslednje dete i obozavala sam svoj krevetac...izbacili su me iz njega kad sam posla u zabaviste...

moja U.je spavala u krevetcu dok nije dosla seka(do 4godine)....a sad mi ovo dvoje mladjih spavaju u krevetcima....

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego htedoh da napišem nešto drugo, vezano za krevetac. Kupili smo nov krevetić u januaru mesecu, od kako rekoše domaćeg renomiranog proizvođača, predhodno pomenutog na stranici ( ne znam smem li napisati ime). Do tad smo spavkali u kolevci, i to bih svakom preporučila za početak. Elem, pre mesec dana, fioka e prosto spala sa držača, i ne može da se namesti ponovo, a nisam u njoj držala ništa teško, dodatni pokrivač i slično. Fioka je teška sama od sebe,a držači od nekog nekvalitenog metala koji se iskrivio. I za to smo platili dodatnih 2 hiljade!

Sto se tice te fioke samo idi i reklamiraj. Imas garanciju na kupljenu robu po zakonu minimum dve godine.

Ja sam insistirala da uzmemo krevetac bez fioke (isti proizvodjac je u pitanju), jer mi se nije svidela rupa koja ostane da zvrji izmedju nje i duseka - kada se on podigne na najvisi nivo. Pitala sam se sta cu u njoj uopste drzati ako ce mi sva prasina upadati unutra. Jedva sam ubedila mm na to, jer on smatra da ja malo preterujem sa tom prasinom. Medjutim ja sam samo ceo zivot na nju alergicna i uvek gledam gde se moze zavuci i da se to moze lepo ocistiti :-)

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice te fioke samo idi i reklamiraj. Imas garanciju na kupljenu robu po zakonu minimum dve godine.

Ja sam insistirala da uzmemo krevetac bez fioke (isti proizvodjac je u pitanju), jer mi se nije svidela rupa koja ostane da zvrji izmedju nje i duseka - kada se on podigne na najvisi nivo. Pitala sam se sta cu u njoj uopste drzati ako ce mi sva prasina upadati unutra. Jedva sam ubedila mm na to, jer on smatra da ja malo preterujem sa tom prasinom. Medjutim ja sam samo ceo zivot na nju alergicna i uvek gledam gde se moze zavuci i da se to moze lepo ocistiti :-)

Potpuno si u pravu, fioka je skoro beskorisna jer je plitka. Ne znam šta mi bi da je uzmem...

Znam da imam pravo da reklamiram, i koristila sam ga uvek kad je trebalo. Moj muž često kaže da se ja ponekad umislim da živim u Švajcarskoj, a ne u zemlji Srbiji...

Jednostavno, kad sam razmislila, reklamacija bi značila sledeće: Morala bih spakovati krevetac, odneti u radnju, bebi obezbediti drugi krevetac dok ovaj ne stigne sa popravke (jer mi sigurno ne bi dali novi)... pa onda opet vratiti krevetac... a fioka je ionako beskorisna. Plus proći kroz neprijatnu gorepomenutu situaciu. Uf...

Zaključak: Najbolje uzeti krevetac bez fioke, kao što si ti uradila :)

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, da li zna neko gde s emogu nabaviti rezervni delovi kao ovi sa slike?

 

krevetac-i-komoda-za-bebu-5425452208308-71780326544.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu li ovo oni delovi za podizanje prednje strane? Meni su bili pukli, ja sam odnela u radnju gde sam kupila krevetac, i oni su mi poslali novi od proizvodjaca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, za podizanje sa prednje strane. Polovno smo uzeli krevetac, a na krevecu nema nikakvih oznaka proizvođača pa ne znam prodavnicu :)

U svakom slučaju pronašla sam neku drugu radionicu za izradu krevetića pa ću ih kontaktirati.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.