Krevetac - delovi i oprema

odgovora

Objavljeno

Преслатко је...имаш мјеста за тако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Преслатко је...имаш мјеста за тако нешто.

kako mislis mesta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je! Mi smo nasledile sve to od starije drugarice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji god da uzmeš prelepo je...mi imamo jedan krevetac i jednu ogradicu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova beba će naslediti Stevin krevetac...koji je inače moj krevetac heheh..kupićemo samo dušek i neku lepu ogradicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Povijalica mi, iz današnje perspektive, deluje skoro pa nepotrebno. Mi smo je imali (a imamo je i sad), pravio je stolar po narudžbini, ali smo je koristili nepunih šest meseci, posle toga nije bilo moguće ukrotiti bebu prilikom povijanja, pa smo, zarad bebine bezbednosti, povijalicu izbacili iz upotrebe. Od 6. meseca bebu smo sređivali na kauču, a pelene smo joj menjali najčešće na podu, jer odatle nije mogla da padne.

Krevetac se u našem slučaju takođe pokazao kao ne baš naročito potreban jer je moje zlato uglavnom spavalo sa mnom noću, a danju po rukama. Tek od navršenih godinu dana spava u krevecu, ali samo preko dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мислим у стану, кући...код нас је једва креветац стао!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ovo lepo izgleda, ali mi se čini da je to za male bebe do nekih 6 meseci. Mi imamo klasičan krevetac sa točkićima, gde dušek može da se spušta 4x, kad beba poraste da ne ispadne iz kreveca, a povijalicu nismo ni kupovali, to mi je uzaludno trošenje para, kad beba poraste na tome je teže povijati, ja sam moje povijala na našem bračnom krevetu, koji je pravio stolar, pa je malo viši nego obični kreveti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa tobom, ruskinja..ja sam imala sto za povijanje Steve kada se rodio, ali prestala sam da ga koristim već nakon dve nedelje, jer nisam smela ostaviti bebu samu na njemu da bih nešto uzela..na krevetu je ipak praktičnije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sladak je i krevetac i komodica,a sve mi je toliko slicno da skoro ne primecujem razliku. Jana je spavala u kolevci od svog pradede koju smo restaurirali i bila je prelepa. Iz kolevke je presla pravo u krevetic jer nije htela u krevetac ni po koju cenu. Sva sreca pa krevetac nismo kupovali,nego je Janinog tate,kupili smo samo neki nabudzeni anatomski dusek,ali kazem sve je bilo dzabe. Odlozili smo za naredna pokolenja. Komodica za prepovijanje mi je odlicno posluzila tj jos uvek je koristim. U fijokama je njena garderobica, a gore je oblacim uvece posle kupanja kada je tata tu da pomogne inace se presvlacimo na krevetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gaga presladak vam je namestaj! ;) Licno kupujemo klasican namestaj koji raste sa detetom, al na ovako slatke bebece dizajne se topim- a ko i ne bi! :wub:

Mi smo imali krevetic-krevet (70x140cm) kom se kad dete poraste skinu bocne i prepolove ceone stranice i postane deciji krevet. U njemu je spavala tek od 6 meseci, do tad je bila u Mojsijevoj korpi i kolevci koje su bile spas nevidjeni za ne-ustajanje, smirivanje kad place itd. Kad je presla u krevetic prvo je bila dugom stranicom uz mene pa smo je onda okrenuli da je zastitimo od buke i budjenja.

Komodu smo imali, ali klasicnu, za povijanje smo imali dodatak koji ide preko krevetica- drveni sa tapacirom i izdignutim stranicama. Njega smo koristili na krevetu (ako se otkotrlja samo ce u krevetic pasti), u kupatilu, na podu, gde god zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo koristiti moj krevetac. Kupicemo samo dusek i ogradicu. Komodicu tata pocinje da pravi. :) Ljubim ga sto ima zlatne ruke, jer cemo ustedeti silne pare. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

preslatka je kobminacija!! e sad,ko za to ima mesta u stanu....

mi jos nisamo resili pitanje nase grasonjere,pa ako je ne prodamo pre bebe,bice tesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

WOW prelep namestaj za bebce :D jaaaako mi se svidja :D

gde si to nabavila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas bas bas lep namestaj.

Mi smo sve novo kupili, krevetac, prenosivi krevetac-vrtic, komodu za presvalcenje....

U krevecu spava a komodu za presvlacenje najcesce koristimo posle kupanja jer se nalazi u njegovoj sobi, gde je i kadica sa postoljem, inace mi je lakse presvlaciti ga na podu tokom dana jer je bas ziv :rolleyes:

Dosta stvari kasnije smatramo nepotrebnim, ali kad je prvo dete u pitanju, sve zelis da imas. MM i ja u sali kazemo, sta smo para dali na vrtic, stolicu za hranjenje, hodaljku (doduse nesto smo i dobili), bolje da smo platili zenu da ga nosa, jer ne silazi sa ruku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo povijalicu a kada se ona podigne tu je kadica za kupanje,sreca pa ga nismo kupili vec pozajmili,kupala sam je ti do mesec dana,posto sam je drzala na ruci a muz je polivao e posle kad mi je otezala i trebalo je da je spustim-vraga,kadica je anatomskog oblika pa beba u njoj mora da je u skoro sedecem polozaju :angry: ,tako da sam je izbacila,vratila fijoku i kupila najobicnije korito da imam mesta za kupka a i da mi se dete lepo rasiri (voli da se kupa) a i sa presvlacenjem smo prestali sa dva meseca jer je skoro prerasla a i vrti se pa je nezgodnmo presvlaciti je i paziti da se ne prevrne...u krevecu spav,ali mi je krivo sto nisam ipak donela od mojih kolevku,takodje staru,ali restauriranu,jer mi je spavala u njoj kad smo bili kod mojih,kakav krevetac,em je preslatko videti je u njoj,em je ona tako lepo spavala,valjda sto je ona manja i ususkanija je u njoj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krevetac cemo pozajmiti od rodjake, kao nov je. Sto se komodice za presvlacenje tice, odlucili smo da kupimo posebno komodu (2500 na najlonu, odlicna izrada, po porudzbini, u gradu je identicna komoda od 4500 do 7000din),a posebno deo za previjanje (1300-2000 din). Komoda je klasicna sa fijokama i policama,lepo ide uz ostali namestaj u sobi. U "Mrvici" na Novom Naselju su povoljne u odnosu na druge prodavnice bebi opreme (7000-10000),ali ja zaista ne znam sta bismo posle radili s bebi komodom, ovako cemo samo skinuti deo za previjanje i dobiti ormaric,prakticnije je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje pomagajte, nemam bas puno mesta u sobi gde ce biti beba, pa me zanima da li nko ima iskustva sa ovim kreveticem, http://www.takolako.rs/user/prenosivi-krev..._1_0_0/item.jsp , i koliko je dobro da beba spava u njemu, zbog kicme i td...

mi imamo slican i mogu ti reci da je super stvar.Kad ubacis dusek ,odlican je za spavanje.posto je Jovana ispala iz obicnog krevetca kad je imala 10 mjeseci,pocela je da spava u ovom i nisam se bojala da ce sama izaci.sad je veca,pa se spremamo za spavanje u pravi krevna pravom krevetu.a odlican je iz razloga da gdje god krenes,imas gdje staviti bebu da spava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo slican i mogu ti reci da je super stvar.Kad ubacis dusek ,odlican je za spavanje.posto je Jovana ispala iz obicnog krevetca kad je imala 10 mjeseci,pocela je da spava u ovom i nisam se bojala da ce sama izaci.sad je veca,pa se spremamo za spavanje u pravi krevna pravom krevetu.a odlican je iz razloga da gdje god krenes,imas gdje staviti bebu da spava.

E hvala ti puno... Posto mnoge zene pricaju kako ne valja za bebu, bla bla; za kicmu i tako to, ja se bas dvoumim, ali 99% uzimam taj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala ti puno... Posto mnoge zene pricaju kako ne valja za bebu, bla bla; za kicmu i tako to, ja se bas dvoumim, ali 99% uzimam taj...

ma kakvi barbarice opusti se ubaci dobar dusek i bez brige.i pravljeno je namenski za bebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo krevetac ziraficu koji se meni svidjao u zelenoj boji,istu takvu komodu sa povijalicom i kadicom(koju smo koristili 5 puta pa smo kupili korito).Imamo i prenosivi krevetac ali sam njega kupila kao ogradicu posto mi "prave"ogradice nisu delovale sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle dugog razmisljanja, trazenja i gledanja, odlucili smo se za:

njf-007-1.png

k38-017-1-.png

Nisam htela nesto direktno za decake, i sta ako sledeca beba bude devojcica, opet novo... Ovako sam mirna :)

I narucili smo ovu posteljinu

mqt-6742-5.jpg

I ovo

cgo-kozmol.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko kakave su cene u Simpu sto se tice krevetaca i posteljinica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.