Omekšivač i deterdžent kojim perete bebin veš

odgovora

Objavljeno

Persil sensitive i chicco omekšivač. Praška stavim jako malo + dodatno ispiranje i peglanje.

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame sa dvoje i vise dece da li perete bebin ves sa vesom od druge dece i kad ste pocele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame sa dvoje i vise dece da li perete bebin ves sa vesom od druge dece i kad ste pocele

Ja perem od rodjenja. Odvajam sav deciji ves i perem. Dugo mi je da cekam da se nakupi puna masina samo bebinog vesa, pa zato jos dodam i ostale decije stvar i perem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam posebnu korpu za bebin ves,i koristim duel omeksivac za bebe ,onaj beli,mnooogo lepo mirise,za belo koristim a za beli ves od praska koristim ariel jedino on mi skida fleke od kasica ...kad zavrsi masina ukljucim na ispiranje onih 30min :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja perem od rodjenja. Odvajam sav deciji ves i perem. Dugo mi je da cekam da se nakupi puna masina samo bebinog vesa, pa zato jos dodam i ostale decije stvar i perem.

Zato i pitam, ja njegov perem posebno a posto cu sad poceti i da susim u masini dugo mi da cekam da se nakupi, a sad cu poceti njihovo zajedno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mame kakav je onaj lovac na boje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mame kakav je onaj lovac na boje?

Ja sam imala taj lovac na boje. To je neka vrsta tkanine-papira, koji treba da ubacis pre pranja i on "uhvati" svu boju.

Uglavnom, po meni je glupost. Jer, da sam znala da ce da mi nesto ofarba ves, izvadila bi tu stvar. Ovako, kasno sam se setila i sad mm ima roze majicu.

ernica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uzela perwoll za sareni ves i zaista je dobar,od praska mi ostaje na pojedine majice trag...ali sam prezadovoljna duelom belim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Persil sensitive i chicco omekšivač. Praška stavim jako malo + dodatno ispiranje i peglanje.

Isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim isti kao i za nas. Više doktora mi je reklo da su ti za bebe samo mamipara, nema razlike u štetnosti ako su uopšte nešto mnogo štetni. Naravno manja količina i obavezno peglanje, dečiji veš odvajam od našeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se svidja miris belog duela,pravi bebeci zaista,nezan...i chicco plavi i beli sam uzimala kada se tek rodila ali mi je nekako slab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.