Omekšivač i deterdžent kojim perete bebin veš

odgovora

Objavljeno

od kad se rodio ves perem sa nasim.Nikad nije imao ni tackicu na sebi.Sa normalnim praskom i omeksivacem.Sve kao i pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od kad se rodio ves perem sa nasim.Nikad nije imao ni tackicu na sebi.Sa normalnim praskom i omeksivacem.Sve kao i pre

Ma ti si carica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi otpocetka koristimo merix i njenoj robici nisam dodavala oplemenjivac nikad!

Namerno sam trazila ovu temu da vidim da li deciju robu perete sa svojom....vidim da beki to radi otpocetka...a ostali....Zasto ne bi sa ostalom robom ili zasto bi?????? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od kad se rodio ves perem sa nasim.Nikad nije imao ni tackicu na sebi.Sa normalnim praskom i omeksivacem.Sve kao i pre

Slažem se sa ovim...mislim da mnogo griješimo u tim pravilima koje nam nameću...Ja sam možda prva dva/tri mjeseca odvajala....A prašak i omekšivač koristim od prvog dana, toliko sam puta mijenjala i jedan i drugi da ne znam koji bi napomenula...I nikada nisam dva puta ispirala. OK, postoje djeca koja imaju ojsetljivu kožu te kod njih se treba ovih pravila držati... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce da gresimo :unsure: sem kad su deca osetljiva....al kako znati dok ne probas...a kako probati da ne prizoves.... :rolleyes:

Ona ce skoro dve godine a vec dojadi odvajati i cekati dok ne napunis masinu... :angry:

Nekad sam i ja pomesala (retko) al se nista nije desavalo.....mozda bih trebala da se opustim! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce da gresimo :unsure: sem kad su deca osetljiva....al kako znati dok ne probas...a kako probati da ne prizoves.... :rolleyes:

Ona ce skoro dve godine a vec dojadi odvajati i cekati dok ne napunis masinu... :angry:

Nekad sam i ja pomesala (retko) al se nista nije desavalo.....mozda bih trebala da se opustim! :D

Oni koji su osjetljivi, osjetljivi su na deterdžent....a ne na to odvaja li se ili ne... :)

Opusti se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Cu da probam..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim persil i ariel, kako koji nađem na sniženju i sa oba sam zadovoljna, a volim i duel, tide i bonux. Neki ne vade fleke iz svega, ali tu je domaći sapun, koji je nezamenjiv! Omekšivač sam koridtila felce azurra-sensitiv, a sada chicco, beli ili plavi, nebitno. Jedino mi merix nije bio dobar prašak, iako sam pre i sa njim bila zadovoljna, zadnjih par puta mi se nešto zgrudvao...Anjin veš perem odvojeno, osim kada iskuvavam, tada stavim sa našim belim vešom, jer se sve to iskuva pa ne vidim potrebu da odvajam. Nekada ubacim nešto naše ili sinovljevo sa njenim, recimo pidžame ili posteljinu, majice, ono što nije jako prljavo da tako kažem. Mislim da sam Lakijev veš prala odvojeno negde do 3. godine ali kontam da sam mogla i ranije sa našim ali eto, prvo dete :lol:

Nisam ništa duplo ispirala. Mala mi ima jako osetljivu kožu, ali reaguje samo na kozmetiku, kupke i sl., menjanje praška nije pomoglo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Duel Baby i Chicco beli omeksivac... I mogu reci da sam bas zadovoljna i sa jednim i sa drugim. Inace robu perem Arielom, on je jedan od jacih praskova tako da za bebu koristim ovaj sensitive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Duel Baby i Chicco beli omeksivac... I mogu reci da sam bas zadovoljna i sa jednim i sa drugim. Inace robu perem Arielom, on je jedan od jacih praskova tako da za bebu koristim ovaj sensitive...

Takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja koristim Chicco beli omeksivac,a prasak trenutno Merix baby,a koristila sam i Duel baby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim Merix,a od omeksivaca Bohor sensitive ili Ornel baby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim Merix,a od omeksivaca Bohor sensitive ili Ornel baby.

Bingo kombinacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da nadjem odgovaajucu temu za moje pitanje,ovo je najblize sto sam nasla..

dakle, zanima me cime i kako skidate fleke sa decije garderobe od hrane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da nadjem odgovaajucu temu za moje pitanje,ovo je najblize sto sam nasla..

dakle, zanima me cime i kako skidate fleke sa decije garderobe od hrane?

Jedino venis,meni bar to pomogne ali mora odmah da se potopi u venis i posle par sati ubacim u masinu,uglavnom spadnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se tice praska koristimo merix baby i omeksivac duel baby ali sa njim nisam bas zadovoljna,ostaju zute mrlje naa garderobi a ni ne osetim neki miris,menjacemo samo jos ne znam za koji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad planirate da vise ne perete samo bebinu gardarobu vec da je sjedinite sa vasom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad planirate da vise ne perete samo bebinu gardarobu vec da je sjedinite sa vasom :D

Posle godinu dana odvajanja sam stavljala zajedno...

Tvoje dete pošto je sklono ekcemu, mislim da je bolje da duže pereš odvojeno. I da praškove i omekšivače svedeš na minimum (ako već nisi ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja uvek imam toliko vesa da ukljucim prvo njen pa nas nemam potrebe da ga perem zajedno, bar tog kletog vesa ima uvek za oprati i peglati :D

Bas vala milice. Ja Lukin perem sam, Petrov i Vanjin zajedno a mm i moj zajedno. Ma svaki dan po pune dve masine. <_<:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deterdzent persil ili tide,i ukljucujem na masini uvek program za dodatno ispiranje vesa,od omeksivaca do trece meseca nista zbog alergije,a sad chicco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad planirate da vise ne perete samo bebinu gardarobu vec da je sjedinite sa vasom :D

Jos perem odvojeno, i bez omeksivaca, zbog ekcema. Uvijek dodatno ispiranje, obavezno peglanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, jedna dr je mojoj drugarici rekla da ze bebu nikako ne koristi Ariel i jos nekih par drugih, jakih deterdzenata, nego da izabere blazi, npr Duel.

Ja sam poslusala savjet, i prezadovoljna sam! Trenutno koristim Summer feeling, a za nas ves u kombinaciji sa Duel omeksivacem Sky blue- fantasticno!

Jedino sam, kada je Mihailo napunio godinu dana, presla sa onih senzitiv varijanti na obicne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja koristim ariel i lenor ili silan ili koji mi se u tom momentu svidja ili je na akciji a lepo mirise, nemam nikakvih problema, a njihov ves cu dugo prati odvojeno, dvoje ih je pa uvek puna masina

a fleke skidam sa vanish oxi ili sa deterdzentom za sudove dobro istrljam sve skida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam iskreno kazem, i dalje kupujem Vuku sve posebno, ali sam par puta kada nam je falio njegov prasak, a bilo je hitno pranje, oprala i njegov ves nasim praskom i omeksivacem, dva puta isprala i nista mu nije bilo, tako da... Mozda malo i preterujemo ;) Naravno, i dalje perem odvojeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, jedna dr je mojoj drugarici rekla da ze bebu nikako ne koristi Ariel i jos nekih par drugih, jakih deterdzenata, nego da izabere blazi, npr Duel.

Ja sam poslusala savjet, i prezadovoljna sam! Trenutno koristim Summer feeling, a za nas ves u kombinaciji sa Duel omeksivacem Sky blue- fantasticno!

Jedino sam, kada je Mihailo napunio godinu dana, presla sa onih senzitiv varijanti na obicne.

I mi taj, odlican je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.