Omekšivač i deterdžent kojim perete bebin veš

odgovora

Objavljeno

Kojim deterdzentom perete bebin ves, koji omeksivac koristite i kako ih podnose vase bebe ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim persil sensitive,a od omeksivaca chicco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Pancevu koristim neki italijanski deciji prasak, sada ne mogu da se setim naziva, a ovde u Moskvi neki ruski i mnogo je dobar. Sto se tice omeksivaca, prvo sam koristila chiccov a sada uglavnom lenor. Zna li neko kada moze deciji ves da se pere zajedno sa odraslim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Pancevu koristim neki italijanski deciji prasak, sada ne mogu da se setim naziva, a ovde u Moskvi neki ruski i mnogo je dobar. Sto se tice omeksivaca, prvo sam koristila chiccov a sada uglavnom lenor. Zna li neko kada moze deciji ves da se pere zajedno sa odraslim?

Ja sam tek skoro počela da perem Stevin veš sa našim..znači sa nekih njegovih 2,5 godina..ma to je sve individualno..kada proceniš da je ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prasak Ariel,a omeksivac Chicco. Sto se tice zajednickog pranja ja se jos ne usudjujem mada me svi ubedjuju da moze i da je to sasvim normalno,nije vise mala beba...... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deterdzent - Ariel, a omeksivac - Lenor (onaj bebi,beli).

I uvek na 90 stepeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deterdzent-Persil senzitiv, omekšivač Lenor za bebe(beli). Moja beba je sklona alergijama, ali nisam primetila nikakv osip po telu. U početku sam isprala po dva puta veš, ali sada normalno samo jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je receno da bebi perem ves sa bilo kojim tako da kazem "domacim" praskom, znaci ne PERSIL, ARIEL jer su oni jake formule, tako da ja perem sa DUELom, omeksivac da nekoristim do bebinog 3. meseca, mada ga ja jos uvek nekoristim, moja beba sada ima 4. meseca. Razmisljala sam da pocnem da joj ubacujem malo omeksivaca i kupila LENOR sensitive, medjutim jos nisam, nekako kao da nema potrebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Persil i Chicco beli. Perem sa nasim vesom od njegovog 6.og meseca. Uvek dva ili tri puta ispiram ves.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Прашак и омекшивач из Меркатора(њихова линија производње)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prasak Ariel,a omeksivac Chicco. Sto se tice zajednickog pranja ja se jos ne usudjujem mada me svi ubedjuju da moze i da je to sasvim normalno,nije vise mala beba...... :huh:

Takođe :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od arijela se sve osuo i Chicco omeksivac mu je smetao, pa sam presla na duel bilo koji i njihov omeksivas za bebe. kazu da je testiran i dobar je, a i ispiram po dva puta tj. masina ispira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel prasak za ves, Lenor omeksivac. Od cetvrtog meseca sam pocela da perem sa nasim vesom, ali nastojim da to budu samo pidzame ili tako nesto, kad nemam dovoljno njegovog vesa za celu masinu.

Za sada mu nista nije smetalo, a samo jednom ispire masina ves i to na 40 stepeni.

Jedino se juce osuo, ali mislim da je od vrucine, jer tri dana je imao temperaturu, jedva sam mu je skinula, pio je i antibiotike, tako da ne verujem da je od praska za ves.

Iskreno, nisam ni htela puno da obracam paznju na to, sto vise titramo oko njih, osetljiviji su. Moja drugarica cak sve etikete sece makazama, sve sto puta ispire, brise, ne da da se dete ljubi, i na kraju su joj oboje dece alergicni na prasinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se praska tice, koristim koji kupim, ali mi je najbolji bio Cocolino omeksivac (beli, sensitive). Probala sam i chiccove, ali mi nekako smrde. Najbitnije je ne preterivati ni sa prasko, ni sa omeksivacem, i ne bi trebalo da se beba osipa.

Inace, ne perem njegov ves sa nasim jos uvek, nekako sam se navikla da perem odvojeno, a kako se brzo prlja, uvek se nakupi za masinu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DM-ov ultrasenzitiv prasak.Koristila sam Persil,ali je imala bas jaku alergiju na njega.Omeksivac ne koristim jr susim u masini,pa sve bude divno mekano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PRASAK OD RODJENJA DO 10 MESECA ARIEL(JAK MI JE MNOGO),SADA PRESLI NA DUEL,VIDECEMO KAKAV JE,AKO NE BUDE DOBAR/CULA SAM ZA TIDE DA JE/,A OMEKSIVAC CHICCO BELI I UVEK 2 PUTA ISPIRAM,I NJEN I NAS VES,INACE NJEN JOS PEREM ODVOJEN OD NASEG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

perem sa bilo kojim a omeksivac koristim duel zuti lepo mirise nije jak a sto je bitno oseca se kad se osusi sto na primer nije isto sa lenorom!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

perem sa bilo kojim a omeksivac koristim duel zuti lepo mirise nije jak a sto je bitno oseca se kad se osusi sto na primer nije isto sa lenorom!!!!!

Za lenor si potpuno u pravu, koji god da izabereš, isto smrdi posle sušenja. Ja omekšivače više ne koristim, ne sviđa mi se miris ni jednog. Prašak - merix, čula sam da praškovi stranih proizvođača kod nas ne odgovaraju kvalitetu koji imaju na stranom tržištu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je neko koristio omeksivac SILAN i da li su sve varijante na kojima pise SENSITIVE za bebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi i za malu i za sebe koristimo samo Non-bio praskove i omeksivace (bolji su i za nas a i za zivotnu sredinu) i to varijante baby i sensitive. Prvo smo uzimali od praskova Persil i Fairy (nije mi se dopao mirisom), omeksivac Comfort, kasnije smo presli na Persil i Comfort Naturals varijante.

Sad sam pocela da ih zamenjujem Ecover-ovim proizvodima- praskom i tecnim deterdzentom (koncentrisanim i obicnim) i njihovim omeksivacima. Dosta njihovog u kuci koristim i potpuno sam zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Omeksvac koristim Chicco, a prasak kako kad i zavisi dal je belo ili u boji, mada gledam da stavim manje nego inace kad perem moj ves.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prasak k'o i za nas, onaj neki najjeftiniji :lol:, duel, merix

omeksivac chicco za bebe; kol'ko je lep i u nas ves ga stavljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prasak uglavnom Ariel,kao i za nas.

Omeksivac ne stavljam u njen ves,ali planiram uskoro i to Chicco.

I dalje perem odvojeno njen i nas ves.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice praska za pranje striktno Ariel (za beli) a ponekad za sareni koristim Axal (super mirise)

Omeksivac u prva 3 meseca Chicco, a sada koji mi se svidi samo da je za bebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.