Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

iz krusevca ali vec dve godine zivim u beogradu...

Ma dobro ti nama došla...ajde sada trk po forumu da se "rastrčiš" i da nam što više pišeš! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e izvinjavam se sto nisam pre odgovorila... uopste mi nije jasno kako ovo sve funkcionise... :(

oooo znam kako ti je :) ,nebrini,snacices se kao i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana i jenny, dobrodosle. Ne brinite, ako zelite bicete najbolje mame na svetu. Godine nemaju veze sa tim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja pesmice, Jenny - dobrodošle nam :)

Bolje vas našla, dobre devojke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zzzzzzdravo i od mene, dugo vas citam (tj. citala sam u trudnoci :)), a sad se prijavih! Moja ljubav i ja smo postali tata i mama 08. 09. 2011. i sada imamo naseg malog Strahinju! :wub: Interesuje me kako postavljate ove prelepe animacije u profil?

Ljubim vas sve puno, nadam se da cemo se lepo druziti!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zzzzzzdravo i od mene, dugo vas citam (tj. citala sam u trudnoci :)), a sad se prijavih! Moja ljubav i ja smo postali tata i mama 08. 09. 2011. i sada imamo naseg malog Strahinju! :wub: Interesuje me kako postavljate ove prelepe animacije u profil?

Ljubim vas sve puno, nadam se da cemo se lepo druziti!!! ;)

Hello to you... :)

Klikni na to što hoćeš da postaviš, kod nekog na potpis ili kod mene na ticker za decu kreiraj na tom sajtu i onda se vrati na Bebac...idi u Moje kontrole - to ti je skroz gore sa leve strane...izaberi opciju Izmena potpisa i iskopirani BB cod sa sajta gde si kreirala prebaci i pritisni Ažuriraj potpis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha evo još jednog pojašnjenja...

Pazite na casu! laugh.gif

Kliknete npr. na moj tiker i otvori vam se novi prozor gde imate opciju da napravite svoj tiker. Pravljenje tikera se sastoji iz tri koraka:

1. odaberete pozadinu

2. odaberete sta ce da stoji na toj pozadini (guska, patka, slon, andjeo)

3. podesite podatke za svoje dete (datum rodjenja)

Zatim kliknete na polje gde pise ''Create my ticker and get my code'' i otvorice vam se polje gde ce pisati BB code ili URL adresa. Potrebno je da to iskopirate (desni taster misa i opcija copy) i to unesete u svoj profil u polje ''Postavi potpis'' tj. uradite paste. Na kraju kliknete na polje ''Sacuvaj izmene'' i to je to.

Ja plasticnije nisam mogla da objasnim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva, hvaaaaaaaalaaaaaaaa!!! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva, hvaaaaaaaalaaaaaaaa!!! :)))

I drugi put... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo od još jednog novajlije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo od još jednog novajlije :)

WELCOME!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zzzzzzdravo i od mene, dugo vas citam (tj. citala sam u trudnoci :) ), a sad se prijavih! Moja ljubav i ja smo postali tata i mama 08. 09. 2011. i sada imamo naseg malog Strahinju! :wub: Interesuje me kako postavljate ove prelepe animacije u profil?

Ljubim vas sve puno, nadam se da cemo se lepo druziti!!! ;)

Dobrodosla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao nakon god i vise dana koliko vas pratim ,konacno sam se prijavila.Zovem se Sanja iz Nisa sam ,mama dva decaka jednog od 10.5 godina i jednom malog bibera od 4 meseci i 7dana ...nadam se da cemo lepo da se druzimo, sada odoh u pretrazivanje foruma ,sta kako gde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao nakon god i vise dana koliko vas pratim ,konacno sam se prijavila.Zovem se Sanja iz Nisa sam ,mama dva decaka jednog od 10.5 godina i jednom malog bibera od 4 meseci i 7dana ...nadam se da cemo lepo da se druzimo, sada odoh u pretrazivanje foruma ,sta kako gde...

Welcome.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko novih clanova!!!! Bravo! Dobro nam dosle!!! Pisite, pisite, pisite...vase iskustvo ce nekom biti znacajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo od još jednog novajlije :)

dobrodosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim novopridošlim članovima želim dobrodošlicu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Ja sam mama male Julije koja ima 20 ipo meseci i oko 20-og avgusta očekujemo još jednu bebu. Inače, iamm 24 godine.

Pozdrav za sve :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko novih clanova!!!! Bravo! Dobro nam dosle!!! Pisite, pisite, pisite...vase iskustvo ce nekom biti znacajno.

:) :) :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz svima,

evo i ja da se javim, al kako sve radim naopako evo i ovo cu (na kraju se javljam tek na temu novi clanovi :) )

Za sada koliko sam istrazivala vidim da ima dosta korisnih stvari za nas novajlije, i nadam se da cemo se svi lepo druziti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz svima,

evo i ja da se javim, al kako sve radim naopako evo i ovo cu (na kraju se javljam tek na temu novi clanovi :) )

Za sada koliko sam istrazivala vidim da ima dosta korisnih stvari za nas novajlije, i nadam se da cemo se svi lepo druziti :)

dobrodošla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz svima,

evo i ja da se javim, al kako sve radim naopako evo i ovo cu (na kraju se javljam tek na temu novi clanovi :) )

Za sada koliko sam istrazivala vidim da ima dosta korisnih stvari za nas novajlije, i nadam se da cemo se svi lepo druziti :)

hocemo hocemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.