Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Hvala na lepoj dobrodošlici drage moje :D

Sve što se kucka o trudnoći mene zanima.

Ja za 5 dana ulazim u četvrti mesec i 12.okt idem na prvi euz. Ovo mi je druga trudnoća.Nažalost prvu bebu sam izgubila prošle godine tako da smo sada jaaaako uzbuđeni zbog ove jer je za sada sve ok, a verujemo da će tako i ostati :)

Naravno da hoce! Vazno je da si pozitivna i vesela. Sad, brisi u drugi trimetsar i pisi kad odradis UZ. ;)

Druzi se sa nama u zenskim pricama ;)

Tia, dobro nam dosla! I tebe zovem u zenske price kad imas vremena da caskamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da hoce! Vazno je da si pozitivna i vesela. Sad, brisi u drugi trimetsar i pisi kad odradis UZ. ;)

Druzi se sa nama u zenskim pricama ;)

Tia, dobro nam dosla! I tebe zovem u zenske price kad imas vremena da caskamo. :)

Vec sam tamo i cekam vas!!! Da, bolje vas nasla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici sa dobrim zakasnjenjem, ali je forum nesto zezao, u medjuvremenu se porodih, 06-og septembra, cerkica Neda 3300 i 51 cm duga, a vec nam je mesec danaaaa, najteze je proslo, iiidemo dalje.

Pozz za sveee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici sa dobrim zakasnjenjem, ali je forum nesto zezao, u medjuvremenu se porodih, 06-og septembra, cerkica Neda 3300 i 51 cm duga, a vec nam je mesec danaaaa, najteze je proslo, iiidemo dalje.

Pozz za sveee

Dobrodošla nazad, ženska!!!

Što volem seprembarsku decu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Sad te očekujemo malo češćeee.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim novim clanicama, cekam vas u zenskim pricama i savetujem da procitate temu o svekrvama i Sanjicine postove :) inace, moje omiljene :lol: nadam se da mi Sanjica nece zameriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto sam malo zalutala,evo da se i ovdje predstavim :) nova na forumu i prosto odusevljena njime! mnogo korisnih savjeta, i mnogo lijepih stvari za podijeliti i nauciti. poz svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici sa dobrim zakasnjenjem, ali je forum nesto zezao, u medjuvremenu se porodih, 06-og septembra, cerkica Neda 3300 i 51 cm duga, a vec nam je mesec danaaaa, najteze je proslo, iiidemo dalje.

Pozz za sveee

Cool! Cekamo te na temama za dete. ;)

Dobrodošla nazad, ženska!!!

Što volem seprembarsku decu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Sad te očekujemo malo češćeee.... :)

I ja jako volem septembarsku decu! :lol:

Posto sam malo zalutala,evo da se i ovdje predstavim :) nova na forumu i prosto odusevljena njime! mnogo korisnih savjeta, i mnogo lijepih stvari za podijeliti i nauciti. poz svima!

Dobro ti nama dosla. Ako si stigla do nas, nisi ni zalutala. Pisi, druzi se, uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cool! Cekamo te na temama za dete. ;)

I ja jako volem septembarsku decu! :lol:

Dobro ti nama dosla. Ako si stigla do nas, nisi ni zalutala. Pisi, druzi se, uzivaj!

Hvala vam najljepse, s obzirom da sam u braku nepunih mjesec dana, a moj suprug bi volio kad bih odmah mogla da rodim bebu :D mada ne ide sve bas kao sto on zamislja :) nadam se da cu vas ubrzo obavijestiti o lijepom iznenadjenju,ali vidjecemo :) pretresla sam cijeli forum, i samo da ugrabim vremena i eto me u svim temama :D pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima! :)

Ajd da se i ja prijavim medju nove clanove i taman da vidim jesam li uspela dobro da se "potpisem" :D

Jedva cekam da ugrabim jos vremena, pa da se bacim aktivnije na forum...preletela sam teme, ima tu svega interesantnog :)

Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta mi se desava sa potpisom??? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taya .... zanimljiv nik :) dobro nam došla, preleti još malo preko tema pa da se malo bolje upoznajemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici :)

Bacam se na teme, samo da malo sredim ovaj moj profil :) ...ne znam zasto mi se ne vidi ovaj tiker ispod poruke koju napisem, vec mi samo stoji ona gomila slova, tj. http...i ostalo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas temu tikeri, pa vidi tamo gdje pravis gresku, vjerovatno nisi dobar link ubacila ili nesto slicno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi, uspela, hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi, uspela, hvala! :)

bok cure evo i mene k vama, nova na for pišem iz hrv nosim blizance u 27moj nedjelji sve sve sve me zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima! :)

Ajd da se i ja prijavim medju nove clanove i taman da vidim jesam li uspela dobro da se "potpisem" :D

Jedva cekam da ugrabim jos vremena, pa da se bacim aktivnije na forum...preletela sam teme, ima tu svega interesantnog :)

Veliki pozdrav!

DOBRODOSLA... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle, dobrodosli novi clanovi, ovde je svakog dana sve zabavnije i zabavnije! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, imam ja jos jedno od pet godina, ihaaa, tema za pricu koliko hoces, hvala vam i pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajaaaao, kako mi se svidja tvoj nadimak!!! :D :D :D Sluti na zabavno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma zabava uvek, sta da vi recem, no se nema kad, ali bice, bice ;) Imas troje dece, super, bravo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.