Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Bambi i sve nove clanice

dobro nam dosle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da se i ja pridruzim dobrodoslicama svim novim clanicama :) ... nadam se da cemo se ugodno druziti .... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav od mene,ja sam mama dvojice decaka i jedne devojcice.Odavno vas citam i listam ali nisam bila ukljucena u komentare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage mame.Ja sam mama koja vas prati od pocetka ali nisam aktivna bas za pisanje,ne snalazim se najbolje sa ovom tehnologijom.Imam dva decaka(6,5 i 4 god) i devojcicu7,5 meseci.Pozdrav za sve i videcemo da li cu malo pisati ili i dalje samo citati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav od mene,ja sam mama dvojice decaka i jedne devojcice.Odavno vas citam i listam ali nisam bila ukljucena u komentare.

Joko dobro nam dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici,ali sporo meni ide ovo ukljucivanje u komentare,a ove tikere ako ikad postavim bice uz neciju pomoc,ali nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam došle, nove forumašice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage mame.Ja sam mama koja vas prati od pocetka ali nisam aktivna bas za pisanje,ne snalazim se najbolje sa ovom tehnologijom.Imam dva decaka(6,5 i 4 god) i devojcicu7,5 meseci.Pozdrav za sve i videcemo da li cu malo pisati ili i dalje samo citati.

Dobro dosla! I pisi... nemoj samo da citas... treba nam tako jos neka iskusna majka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla Joko. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joko i od mene dobrodoslica i pisi slobodno,svako misljenje je dobrodoslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici,ali sporo meni ide ovo ukljucivanje u komentare,a ove tikere ako ikad postavim bice uz neciju pomoc,ali nema veze.

Dobro nam došla!

Ako želiš, pošalji mi datume rođenja tvoje dece i ubaciću ti tickere u potpis. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav od mene,ja sam mama dvojice decaka i jedne devojcice.Odavno vas citam i listam ali nisam bila ukljucena u komentare.

Joko dobro nam došlaaaa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav od mene,ja sam mama dvojice decaka i jedne devojcice.Odavno vas citam i listam ali nisam bila ukljucena u komentare.

Dobrodosla,Joko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joko, dobrodošlica i od mene! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi vam se pridruzujemo! Ja sam mama dve divne devojcice i nadam se da cu dugo ostati ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joko i Enav dobrodošle nam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi vam se pridruzujemo! Ja sam mama dve divne devojcice i nadam se da cu dugo ostati ovde.

Enav, dobro nam dosla :wub: . Preslatki tikeri

Joj sto lepo kada nam stizu ovako super clanice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam došla!

Ako želiš, pošalji mi datume rođenja tvoje dece i ubaciću ti tickere u potpis. :)

Hvala unapred,evo mucim se celo popodne kreirala sam tikere ali mi teze ide ubacivanje i na kraju kad sam ih abdejtovala ne prikazuju se,jel mozete nesto uciniti sa ovim sto pise ili da se trudim ponovo,a to znaci ponovo da ih kreiram.Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

brza za pomoc je bila Ana,ali sada vidim i kapiram zvanje administratora :lol: Veliki pozdrav za mame,a sada mozete i videti koliko su stara moja deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

brza za pomoc je bila Ana,ali sada vidim i kapiram zvanje administratora :lol: Veliki pozdrav za mame,a sada mozete i videti koliko su stara moja deca.

"Služimo narodu" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZdLavo! :rolleyes: Zovem se Bojana, sto se vidi iz mog nicka, imam 27 godina i mama sam devojcice po imenu Masha, koja ima 4,5 meseca. Redovna sam na bebcu i na forumu, ali samo kao nemi posmatrac! :) Sajt, a ujedno i forum mi je dosta pomogao za vreme trudnoce sto se tice informacija. A i sada kad nesto primetim kod svog bebca, brze bolje pogledam na forumu da vidim vasa iskustva! Sad kad sam prosla i ovaj deo predstavljanja, trudicu se da vise ne posmatram, nego i ucestvujem na forumu! Pozdrav za sve mame i buduce mame! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZdLavo! :rolleyes: Zovem se Bojana, sto se vidi iz mog nicka, imam 27 godina i mama sam devojcice po imenu Masha, koja ima 4,5 meseca. Redovna sam na bebcu i na forumu, ali samo kao nemi posmatrac! :) Sajt, a ujedno i forum mi je dosta pomogao za vreme trudnoce sto se tice informacija. A i sada kad nesto primetim kod svog bebca, brze bolje pogledam na forumu da vidim vasa iskustva! Sad kad sam prosla i ovaj deo predstavljanja, trudicu se da vise ne posmatram, nego i ucestvujem na forumu! Pozdrav za sve mame i buduce mame! :)

Dobro nam dosla!!! I ucestvuj...svako iskustvo je dragoceno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZdLavo! :rolleyes: Zovem se Bojana, sto se vidi iz mog nicka, imam 27 godina i mama sam devojcice po imenu Masha, koja ima 4,5 meseca. Redovna sam na bebcu i na forumu, ali samo kao nemi posmatrac! :) Sajt, a ujedno i forum mi je dosta pomogao za vreme trudnoce sto se tice informacija. A i sada kad nesto primetim kod svog bebca, brze bolje pogledam na forumu da vidim vasa iskustva! Sad kad sam prosla i ovaj deo predstavljanja, trudicu se da vise ne posmatram, nego i ucestvujem na forumu! Pozdrav za sve mame i buduce mame! :)

Dobrodosla! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.