Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

JAOOOO....pa ja tek sada videh ovu temu....ja se stvarno izvinjavam sto se ranije nisam predstavila.....Zovem se Gabrijela,zivim u Beogradu,tacnije Bele Vode...sa mm Mirkom....napravili smo divno stvorenje koje se zove Lena i ima 13 i po meseci,a uskoro nam stize i jedan mali bata....trenutno sam 6.mesec....zavrsila sam za dizajnera tekstilnih materijala....planirano je bilo da upisem kriminalisticko/policijsku akademiju....ali kad ono trudnoca....drago mi je da ima ovakav sajt da mozemo da se savetujemo i druzimo...podrzavamo i td....pozzzZZZZZZ veliki za sve mame i pupave trudnice.... :D:wub: :wub:

E Ponosna Mama bas si bezobrazna sto pre nisi bila na ovoj stranici c033.gif ali ipak volim da pozelim i lepo "povratak" a200.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo pa hvala na dobrodoslici....xixixi....po drugi put se stvarno izvinjavam....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i od mene topla dobrodoslica novim clanicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,drage moje i ja sad tek videh ovu temu...

Ja se zovem Ivana,a tata me zove zlato,rekla sam mami ....

Salim se malo,ali bila mi je ovo omiljena pesma dok sam bila "mala".

Ja sam iz Loznice,imam(za 25 dana) tacno 25 godina.Ponosna sam mama jedne devojcice Andjele i jednog buckele(kako bi Andjela rekla) po imenu Kosta.Po zanimanju sam tehnicar za finalnu obradu drveta,ali radim kao blagajnik,administrator u Forma Ideale u Lo,s tim sto sam trenutno na bolovanju.Zalim sto nisam zavrsila fakultet ili visu poslovnu na kojoj sam polozila samo dva ispita...Mada,nikad nije kasno,videcemo.

Ja takodje svim novim clanicama zelim dobrodoslicu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала вам на добродошлици, пуууно.. Дивне сте заиста.

Трудићу се да и ја дам свој допринос самом форуму.. полако али сигурно улазим у штос, јесте да је прошло само месец дана од рођења Душана, ипак - неке ствари су се већ усталиле.. па тако и могу да висим овде. :lol:

Љубим вас.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topla dobrodošlica svim novim članovima i članicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da se predstavim :)

Zovem se Svetlana i ponosna sam mama jedne vragolaste devojčice Milice koja ima 9 1/2 meseci. Rođena u Zrenjaninu a živim u Novom Sadu...po zanimanju sam profesor informatike a zaposlena sam u Skupštini Vojvodine kao programer.

Drago mi je biti ovde sa VAma i razmenjivati iskustva :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Little baby dobro nam dosla!!!

Uh pa mi imamo clanicu i u skupstini :D jel moze da se "izvuku" tamo neki bitni podaci ili da se ubaci u sistem neki predlog zakona :D ?!

Lady predlog zakna prepustam tebi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da se predstavim :)

Zovem se Svetlana i ponosna sam mama jedne vragolaste devojčice Milice koja ima 9 1/2 meseci. Rođena u Zrenjaninu a živim u Novom Sadu...po zanimanju sam profesor informatike a zaposlena sam u Skupštini Vojvodine kao programer.

Drago mi je biti ovde sa VAma i razmenjivati iskustva :*

WELCOME!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje...eh i ja da se aktivno priključim forumu. Dugo, dugo, preko 6 meseci samo sam čitala i imam utisak da aktivne članice poznajem. Deluje mi da je ovde baš zanimljivo, a i dosta toga može da se pročita. Pa i da se predstavim. Zovem se Valentina, imam 29 godina, imam sina i trudna sam ponovo, izgleda da je devojčica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla !!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodpšla BAMBI, baš ti je veseo avatar...priključi se pričama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bambi81 55c-14457.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke puno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodošlici! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje...eh i ja da se aktivno priključim forumu. Dugo, dugo, preko 6 meseci samo sam čitala i imam utisak da aktivne članice poznajem. Deluje mi da je ovde baš zanimljivo, a i dosta toga može da se pročita. Pa i da se predstavim. Zovem se Valentina, imam 29 godina, imam sina i trudna sam ponovo, izgleda da je devojčica! :)

Stiže novi kolač juhuuuuuu i020.gif Bambi imaš lepo ime a i nick ti ne zaosteje... U svakom slučaju lepo ti nama došla i da nam i ti budeš aktivna članica a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje...eh i ja da se aktivno priključim forumu. Dugo, dugo, preko 6 meseci samo sam čitala i imam utisak da aktivne članice poznajem. Deluje mi da je ovde baš zanimljivo, a i dosta toga može da se pročita. Pa i da se predstavim. Zovem se Valentina, imam 29 godina, imam sina i trudna sam ponovo, izgleda da je devojčica! :)

dobrodosla bambi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje...eh i ja da se aktivno priključim forumu. Dugo, dugo, preko 6 meseci samo sam čitala i imam utisak da aktivne članice poznajem. Deluje mi da je ovde baš zanimljivo, a i dosta toga može da se pročita. Pa i da se predstavim. Zovem se Valentina, imam 29 godina, imam sina i trudna sam ponovo, izgleda da je devojčica! :)

Bambi plazma, bambi plazma, BAMBI.... mmmmm :)

Dobrodosla :). Da nisi mozda iz Pozarevca? (zbog nika pitam )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke hvala na dobrodošlici! :)

Legenda, nisam iz Požarevca, u temi o nick-u sam objasnila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bambi i od mene dobrodoslica :) da uzivas u druzenju sa ovim divnim zenama....i koliko vidim mi smo tu negde sa trudnocom :))) znaci jos jedna majska bebica ce da bude :))

Eh, da ti ovo ne napisa ja ne bih primetila da mi tiker nije dobar. Ja ostala trudna u maju, ali bebac stiže u februaru! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bambi81 dobrodosla c0411.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala tigrice! a010.gif

Dođe mi da vas sve zagrlim... f050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobo nam došla Bambi... :D :D :Dc0419.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.