Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

ZdLavo! :rolleyes: Zovem se Bojana, sto se vidi iz mog nicka, imam 27 godina i mama sam devojcice po imenu Masha, koja ima 4,5 meseca. Redovna sam na bebcu i na forumu, ali samo kao nemi posmatrac! :) Sajt, a ujedno i forum mi je dosta pomogao za vreme trudnoce sto se tice informacija. A i sada kad nesto primetim kod svog bebca, brze bolje pogledam na forumu da vidim vasa iskustva! Sad kad sam prosla i ovaj deo predstavljanja, trudicu se da vise ne posmatram, nego i ucestvujem na forumu! Pozdrav za sve mame i buduce mame! :)

Bojana, dobro nam došla a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZdLavo! :rolleyes: Zovem se Bojana, sto se vidi iz mog nicka, imam 27 godina i mama sam devojcice po imenu Masha, koja ima 4,5 meseca. Redovna sam na bebcu i na forumu, ali samo kao nemi posmatrac! :) Sajt, a ujedno i forum mi je dosta pomogao za vreme trudnoce sto se tice informacija. A i sada kad nesto primetim kod svog bebca, brze bolje pogledam na forumu da vidim vasa iskustva! Sad kad sam prosla i ovaj deo predstavljanja, trudicu se da vise ne posmatram, nego i ucestvujem na forumu! Pozdrav za sve mame i buduce mame! :)

Dobrodosla! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4be4854983e798ee935a03b09644dfc8_view_l. posluzite se nove dame :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4be4854983e798ee935a03b09644dfc8_view_l. posluzite se nove dame :):):)

Nisam nova ali njam,njam,njammmm.Idem da pravim picu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooooo DOBRO DOSLA :D

Srceeee maloo mani se ..sad sam muzu rekla da necu da jedem picu !!! A on sprema !! Ali necu da jedem ..necu da jedem .. necu da jedem .. necu da jedem .... NECUUUUUUU !!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO SVIMA!stvarno ste super i mnogo mi koriste vasi saveti i iskustva!inace pomogle ste mi mnogo da preguram trudnocu da na svaku glupost ne trcim kod doktora i smaram ih pitanjima a i zajista me smara odlazak po bolnice jer ssu toliko spori da covek moze da ostari cekajuci.inace ja sam milena iz zajecara 89-to god sam i ima cerkicu auroru od 6 i po meseci.u braku sam 11 meseca.pozz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooo Milena !!! :) Kako je u Zajecaru ?? Ja sam iz Bora ,(sad u Swiss) ... :D

Dobro nam dosla :) Nadam se da cemo se lepo oo druziti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO SVIMA!stvarno ste super i mnogo mi koriste vasi saveti i iskustva!inace pomogle ste mi mnogo da preguram trudnocu da na svaku glupost ne trcim kod doktora i smaram ih pitanjima a i zajista me smara odlazak po bolnice jer ssu toliko spori da covek moze da ostari cekajuci.inace ja sam milena iz zajecara 89-to god sam i ima cerkicu auroru od 6 i po meseci.u braku sam 11 meseca.pozz :rolleyes:

Dobrodosla vrsnjakinjo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooooo DOBRO DOSLA :D

Srceeee maloo mani se ..sad sam muzu rekla da necu da jedem picu !!! A on sprema !! Ali necu da jedem ..necu da jedem .. necu da jedem .. necu da jedem .... NECUUUUUUU !!!! :D

prosledi vamoooo,picuuuuuuuuuuuu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cek jos nije gotova :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla vrsnjakinjo :)

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4be4854983e798ee935a03b09644dfc8_view_l. posluzite se nove dame :) :) :)

:o MOGU I JA MALO? BAS SU LEPE... NJAMI NJAMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooo Milena !!! :) Kako je u Zajecaru ?? Ja sam iz Bora ,(sad u Swiss) ... :D

Dobro nam dosla :) Nadam se da cemo se lepo oo druziti :)

cao mirjana u zajecaru sta ima novo iskreno da ti kazem neznam jer sam stalno u kuci pored mog bebca,ali mislim da je smor sigurno,a kako je u swici ja ima komsiku tamo.a bila sam i ja nekoliko dana trazila sam neki poso.a za druzenje to sigurno samo da se snadjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVIM NOVIM DEVOJKAMA HOCU DA POZELIM DOBRODOSLICU ,

SLOBODNO SE UKLJUCUJTE U TEME ,

CASKAJTE SA NAMA,

PIJTE KAFICU,

JEDITE SLATKO I SLANO :D:D:D:D

A UVEK SE NADJE I PO NEKI ALKOHOL ....

UGODNO DRUZENJE VAM/ NAMA ZELIM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primetno je da od kad je otklonjen tehnicki problem sa prijavom,imamo dosta novih clanica i clanova. Svima zelim dobrodoslicu i puno kuckanja :)

4ky-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi ja sam ovdje nova,nadsm se da cemo se lijepo kuckati! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobero nam dosla i ti i ostale devojke!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g20052.gif

Topla virtuelna dobrodošlica svim novim članicama i članovima! Nadam se da ćete nešto naučiti od nas...kao i mi od vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nova ovde, ali kao gost sam vec mesecima pratila vase postove. Meni ste za sada stvarno puno pomogle vasim komentarima i iskustvima, nadam se da ce tako biti i u buduce i da cu ja moci da pomognem nekome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nova ovde, ali kao gost sam vec mesecima pratila vase postove. Meni ste za sada stvarno puno pomogle vasim komentarima i iskustvima, nadam se da ce tako biti i u buduce i da cu ja moci da pomognem nekome.

8qr-14382.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhhh, ja taman trazim poslednju stranu da se predstavim, kad ono tamo PIZZA (mmmm...), prvo sam se posluzila, pa cu da pisem :rolleyes: . Zovem se Marija, iz Beograda sam i imam troje dece. Zato mi je nick MAMA 3. Imam dva sina, Nikolu i Stefana i jednu malenu princezicu koja se zove Andjela. :wub: . Imam 34 godine... aaa sta jos... pa vremenom cemo se bolje upoznati. Cesto sam citala poruke na forumu, ali eto, tek sam se skoro registrovala, tako da se ne osecam kao potpuno nova t.j. dosta su mi neka imena poznata. Pa eto, za sad bi to bilo uopsteno. Saljemo vam poljupce i pozdrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nova ovde, ali kao gost sam vec mesecima pratila vase postove. Meni ste za sada stvarno puno pomogle vasim komentarima i iskustvima, nadam se da ce tako biti i u buduce i da cu ja moci da pomognem nekome.

Nadam se da ces se druziti s nama,iskustvo vise uvek znaci :) Dobrodosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

n8-Untitl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.