Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

E drage moje ja se vec nekoliko dana ne skidam sa foruma,a tek sada sam videla ovu temu tako da cu iskoristiti ovu priliku da vam se predstavim.Zovem se Zorica i vec 3 godine zivim u Novom Sadu.Moje osnovno zanimanje je da mom sinu(koji sledece nedelje puni 2 meseca) budem dobra mama. :) Nadam se da ce neko hteti da se druzi sa mnom :( ,jer citajuci ovu temu od pocetka dobila sam tremu da se predstavim :)

Jel mogu ja da se druzim sa tobom?! c018.gif

Zoco, evo i svanicno da ti pozelim veliku dobro doslicu i puno srece i uzivanja u materinstvu i lepim danima koji ti tek sleduju u ulozi majke.

Ukrcaj se i krenimo u zajednicku voznju a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel mogu ja da se druzim sa tobom?! c018.gif

Zoco, evo i svanicno da ti pozelim veliku dobro doslicu i puno srece i uzivanja u materinstvu i lepim danima koji ti tek sleduju u ulozi majke.

Ukrcaj se i krenimo u zajednicku voznju a194.gif

E pa drage moje nisam ni sumnjala u vas,a pogotovo ne u Anu :lol::D Hvala vam na dobrodoslici! :)

post-26826-1287048244_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoco, svašta pitaš...ja se već navikla na tebe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoco, svašta pitaš...ja se već navikla na tebe. :)

E pa SUPER!Ma sve ste divne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoco,nismo mi tako strasne kao sto izgledamo :P .Dobrodosla!!!

Samo tako delujemo....hihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoco,nismo mi tako strasne kao sto izgledamo :P .Dobrodosla!!!

Kako koja :lol:

Dobro dosla ;), samo pazi da ne dupliras teme :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosle!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosle!!!!!!

Pa devojke da vam se svima zahvalim na tako lepoj dobrodoslici po ko zna koji put :) Usput,kad ste vec tako ljubazne drzite nam palceve,jer sutra moj bebac ima prvi ultrazvuk kukova,da sve bude u redu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa devojke da vam se svima zahvalim na tako lepoj dobrodoslici po ko zna koji put :) Usput,kad ste vec tako ljubazne drzite nam palceve,jer sutra moj bebac ima prvi ultrazvuk kukova,da sve bude u redu!

Nema problema zoca, javi se kako ste prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema problema zoca, javi se kako ste prosli.

Pa danas mi je bas laknulo,sve je u redu,kukovi dobro izgledaju!Mislila sam danas da ce moj Steva vristati ko lud,jer pre nas su 2 bebe toliko plakale.....A zamisli moj bebac ni suzu nije pustio....LJUBI GA MAJKA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka je sa srecom... Mamin sin :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim dobrodošlicu novim članicama i članovima ;) , koji su se registrovali u poslednjih mesec dana. Slobodne se aktivirajte malo više i ćaskajte sa nama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sada sam videla ovu temu inace bih se ranije predstavila.

Ja sam Maja,zivim u Kraljevu.Sada sam u 7.mesecu trudnoce i nosim blizance-dve devojke :D :D Nadam se da cemo se lepo druziti ovde. Puno poljubaca za sve na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodoslica tebi, i svim novim forumasicama. Nadam se da cemo se lijepo druziti! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sada sam videla ovu temu inace bih se ranije predstavila.

Ja sam Maja,zivim u Kraljevu.Sada sam u 7.mesecu trudnoce i nosim blizance-dve devojke :D :D Nadam se da cemo se lepo druziti ovde. Puno poljubaca za sve na forumu.

Pa Marija blago tebi kada ces imati devojcice i to jos dve :) Inace se nadam da cemo se lepo druziti B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVIM NOVIM CLAnicama zelim dobrodoslicu i da se sto vise druzimo !! Pridruzite nam se u ZENSKE PRICE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, izgleda da ni ja nisam videla ovu temu, ali nista za to. Ja sam Senka, iz Uzica, ali zivim u Beogradu. Imam dva andjela Andriju i Aleksu sa kojima za sada uzivam, ali uskoro se vracam na posao.n-dash2.gif Za sada ja vas poznajem bolje nego vi mene, ali i to se moze promeniti. Nadam se da cemo se kuckati 0029.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shadow,

1s-welcom.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, bas lepa dobrodoslica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге девојке, желим све да вас поздравим за почетак. Форум ишчитавам.. па већ неко време. Наравно, има одличних тема за шта сте саме заслужне, па сам и имала материјала.. хехехе.. Заиста сте ми помогле у доста ситуација, макар да умирим своју (већином знате и саме) несигурну свест прворотке. На самом сајту сам "провела" скоро целу своју трудноћу. :)

Па да се представим, како доликује. Зовем се Мела и из Новог Сада сам. Имам 29 година и бавим се графичким дизајном и припремом за штампу, тачније - бавила сам се тиме док се нисам породила. Сада радим - ако стигнем и колико стигнем.. а искрено - не стижем. Пре месец дана - 06.10.2010. сам родила царским резом једног веома мајушног дечака по имену Душан. У бетанији су га прозвали Мрвица и тако је остало док нас нису отпустили, био је миљеник код сестара управо зато што је толико ситан и мрша. И сама сам мршава (као и мм), тако да се није ни могло очекивати да ћу родити неког буцу. :D Данас, тачније јуче смо били по први пут у саветовалишту и мој Дућа је узнапредовао за месец дана са 2.400кг на 3.780кг, тако да сам веома срећна била цео дан..

Надам се да ћемо се дружити. Правила су ми позната, имам искуства са форумима, али ћу их свакако прочитати. Ако сам ишта заборавила да споменем, слободно ме подсетите. Управо дежурам између два подоја и перем веш, тако да ми није за замерити, надам се..

Поздрављам вас све.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sto mi drago kad nam se pridruzi ovako fina i kulturna clanica... Ma nema, novosadjanke su stvarno po peesu :wub:

Pcelice, dobro nam dosla b0304.gif

Kako si vec iscitavala forum sigurno si videla teme koje su posvecene trudnoci, porodjaju na carski rez, bebicama do 6 meseci i dojenju gde bi tvoje iskustvo dosta znacilo. Ne znam da li si naisla na teme kao sto su

Vas nick

Imena dama sa ovog foruma

Godine!

i naravno nas tracarski i kafana kutak :

Zenske price

pa kada uhvatih vremena i svog raspolozenja svrati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Nadam se da cemo se lepo druziti ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red bi bio da i ja pozelim dobrodoslicu svim novim clsnovima. :D

DOBRODOSLI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se i ja pridruzim :)

Zelim svim damama veeeliku dobrodoslicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAOOOO....pa ja tek sada videh ovu temu....ja se stvarno izvinjavam sto se ranije nisam predstavila.....Zovem se Gabrijela,zivim u Beogradu,tacnije Bele Vode...sa mm Mirkom....napravili smo divno stvorenje koje se zove Lena i ima 13 i po meseci,a uskoro nam stize i jedan mali bata....trenutno sam 6.mesec....zavrsila sam za dizajnera tekstilnih materijala....planirano je bilo da upisem kriminalisticko/policijsku akademiju....ali kad ono trudnoca....drago mi je da ima ovakav sajt da mozemo da se savetujemo i druzimo...podrzavamo i td....pozzzZZZZZZ veliki za sve mame i pupave trudnice.... :D:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.