Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Hej! Pozdrav svima. Ja sam u 16. nedelji i s nestrpljenjem ocekujem kraj ;) Vidim da se vi ovde odlicno druzite pa sam resila da vam se pridruzim!

Dobrodošla nam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima na forumu.

Ja sam Nataša i trenutno sam u 22. nedelji trudnoce. Odusevio me je vas forum,a i sajt bebac posecujem od prvog dana od kako sam zatrudnela.

Nadam se da cemo se lepo druziti. :rolleyes:

Pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima na forumu.

Ja sam Nataša i trenutno sam u 22. nedelji trudnoce. Odusevio me je vas forum,a i sajt bebac posecujem od prvog dana od kako sam zatrudnela.

Nadam se da cemo se lepo druziti. :rolleyes:

Pozzzzz

Dobrodosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicni ste!Odlucila sam da vam se prikljucim vec danas,jer sam mlada trudnica i sve me zanima :) Imam 20 godina i usla sam u 16-tu nedelju trudnoce :) pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej! Pozdrav svima. Ja sam u 16. nedelji i s nestrpljenjem ocekujem kraj ;) Vidim da se vi ovde odlicno druzite pa sam resila da vam se pridruzim!

Pozdrav svima na forumu.

Ja sam Nataša i trenutno sam u 22. nedelji trudnoce. Odusevio me je vas forum,a i sajt bebac posecujem od prvog dana od kako sam zatrudnela.

Nadam se da cemo se lepo druziti. :rolleyes:

Pozzzzz

Odlicni ste!Odlucila sam da vam se prikljucim vec danas,jer sam mlada trudnica i sve me zanima :) Imam 20 godina i usla sam u 16-tu nedelju trudnoce :) pozzz

DOBRODOSLE :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo ja sam nova ovde..godinu dana pokusavamo da dobijemo bebicu ali ne ide :(

imam 27 god...

nadam se da cu naici na korisne savete i da cemo se lepo druziti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima , u 17. nedelji trudnoce sam , na Bebac sajtu sam od prvog dana kada smo saznali diivnu vest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo ja sam nova ovde..godinu dana pokusavamo da dobijemo bebicu ali ne ide :(

imam 27 god...

nadam se da cu naici na korisne savete i da cemo se lepo druziti :rolleyes:

Pozdrav svima , u 17. nedelji trudnoce sam , na Bebac sajtu sam od prvog dana kada smo saznali diivnu vest :D

Dobrodosle. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, ja sam Nataša :) nova sam, nisam još uvek trudnica, ali planiram biti i nadam se da ću mnogo korisnih stvari (u šta ne sumnjam) ovde naći!

Pozdrav svima. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, ja sam Sonja :) Cekam bebicu, 17. nedelja. Tek sad vidim ovu temu, cim sam otisla na forum, potrazila sam odmah sta me zanima, ali da ne bude da sam preskocila i upoznavanje... Masemo svima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, ja sam Nataša :) nova sam, nisam još uvek trudnica, ali planiram biti i nadam se da ću mnogo korisnih stvari (u šta ne sumnjam) ovde naći!

Pozdrav svima. :P

Zdravo svima, ja sam Sonja :) Cekam bebicu, 17. nedelja. Tek sad vidim ovu temu, cim sam otisla na forum, potrazila sam odmah sta me zanima, ali da ne bude da sam preskocila i upoznavanje... Masemo svima! :)

dEVOJKE DOBRODOSLE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako da postavim pitanje i odgovaram na forumu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasla sam :)

Da li neko zna da mi kaze da li je riznicno raditi papa test, cervikalni i vaginalni bris u 6. nedelji trudnoce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasla sam :)

Da li neko zna da mi kaze da li je riznicno raditi papa test, cervikalni i vaginalni bris u 6. nedelji trudnoce?

Dobrodošla na forum :)

Imaš ovde na podforumu Trudnoća sve te preglede jako detaljno opisane, malo pročešljaj teme pa verujem da ćeš naći što te zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav svim budućim mamama, mamama i bebicama :D.

Već nekoliko nedelja ovaj forum pomaže da odagnam brojne dileme i strahove :unsure: ,pa je vreme da se javnem i napišem jedno veliko HVALA svima koji su uključeni u ovaj divan forum :wub: .

Mi smo u 13oj nedeljici i jedva čekamo da se rodimo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav svim budućim mamama, mamama i bebicama :D.

Već nekoliko nedelja ovaj forum pomaže da odagnam brojne dileme i strahove :unsure: ,pa je vreme da se javnem i napišem jedno veliko HVALA svima koji su uključeni u ovaj divan forum :wub: .

Mi smo u 13oj nedeljici i jedva čekamo da se rodimo :rolleyes:

Dobrodosla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

Ja sam Jasmina... Već odavno imam nalog na ovom forumu i pratim ga s' vremena na vreme, ali s' obzirom da smo se moj, sada vec suprug i ja venčali pre oko 2 meseca i nakon toga odlučili da radimo na prinovi rešila sam da se i ja pridružim ekipi aktivnijih forumašica pa vas tim povodom pozdravljam i nadam se lepom druženju. :)

B.mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam sve dosle. I mi se nadamo dobrom druzenju sa vama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za Bebac forumasice. I forumase. :D

Citam vas vec neko vreme i danas se konacno registrovah. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za Bebac forumasice. I forumase. :D

Citam vas vec neko vreme i danas se konacno registrovah. :)

Dobrodošla, i još bolje se snašla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novim članicama želim toplu dobrodošlicu. Nadam se da ćemo se lepo družiti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na dobrodošlici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.