Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

pa hvala vam od srca, ja manje vise ali sara mi je kao med medena, umiljata i samo se smeje ona nezna da place. Nadam se da ce takva i da ostane... Veliki pozdrav i dobrodoslica za sve clanice kao i one koje ce da postanu, mi smo jedna velika porodica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Welcome! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nedostaju ''nove clanice'' :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nedostaju ''nove clanice'

Nije valjda????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da su bas ljute na nas? Nece da pricaju sa nama.

:ph34r:

Kao da su a213.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da su bas ljute na nas? Nece da pricaju sa nama.

:ph34r:

Kao da su a213.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

One su jednostavno bezobrazne i noki ih nece. Zato su otvorile nov forum. Ima ih i ok, al su u manjini. Ostale su gamad.Imate srece pa su otisle jer one mogu samo sa samim sobom da fcionisu. Ja ih citam vec godinu dana na RR. uzas. Divljakushe.I licemeri. :(:(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

One su jednostavno bezobrazne i noki ih nece. Zato su otvorile nov forum. Ima ih i ok, al su u manjini. Ostale su gamad.Imate srece pa su otisle jer one mogu samo sa samim sobom da fcionisu. Ja ih citam vec godinu dana na RR. uzas. Divljakushe.I licemeri. :(:(:(:(:(

Potpisujem!Ali mi je Nensi ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam u toku...Koje nove?Koji drugi forum?Sta? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije valjda????

Sad nista ne stizem da uradim po kuci :). Kada su one bile, vidim milion stranica ispisanih i ja ugasim Bebac. Sve stizala, sada samo ono osnovno ;). Salim se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

One su jednostavno bezobrazne i noki ih nece. Zato su otvorile nov forum. Ima ih i ok, al su u manjini. Ostale su gamad.Imate srece pa su otisle jer one mogu samo sa samim sobom da fcionisu. Ja ih citam vec godinu dana na RR. uzas. Divljakushe.I licemeri. :(:(:(:(:(

pre svega,svim pametnim ženama je jasno da je ova rugoba od čoveka došla ovde da bi pljuvala,jer nema šta pametnije u životu da radi...drugo ne bih da se spuštam na njen nivo TOLIKO ali ovo ne mogu da prećutim jer znam ko je u pitanju...treće žao mi je što nas neke nisu prihvatile i što su želele da odu sa foruma jer su se osećale ''kao da im je neko upao na žurku'',zato smo i otišle...ja sam se svima n puta zahvalila na toploj dobrodošlici i dalje stojim iza toga,a li stoji i to da je 100 ljudi 300 ćudi...

lepe moje žene hvala na svemu i verujte svoji instiktima,ZA SVE U ŽIVOTU!!!

POZDRAV OD BANINI!!!t4624.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam ko je lepojka ali je strasno nazivati gamadom bilo koga koga ne znas licno.to samo pokazuje njeno vaspitanje i to kakva je ona osoba.

Inace, osoba koja je otvorila forum na kom smo mi sada uopste nije ni bila ovde niti je ucestvovala u bilo kakvim svadjama.

Strasno je sto izvesna Lepojka dolazi na bebac samo da bi pljuvala nekoga.

Mi smo sve dosle iz najbolje namere i zeleci da se druzimo...

Nazalost, dosle smo sve odjednom i to je malo zbunilo uspavani Bebac ali dobro.

Kad smo videle da smo nepozeljne otisle smo...

Zanimljivo je da i sada pricate o nama.

Lepojka, ajde ti lepo idi kod svojih roditelja i zamoli ih da te vaspitaju..Makar sada kad nisu to uradil na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, osoba koja je otvorila forum na kom smo mi sada uopste nije ni bila ovde niti je ucestvovala u bilo kakvim svadjama.

ISTINA 100%!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos nesto (ne da mi da citiram tako da moram ovako):

"divljakuse"- zasto smo divljakuse? zato sto se zezamo, nemamo tabu teme, otvorene smo, vidjamo se i uzivo? Zato sto smo direktne?

"samo sa samim sobom mogu da funkcionisu"- kako onda objasnjavas to da nov forum na kom smo ima preko 60 clanova i sasvim dobro funkcionisemo?

" licemeri"/ da li ti uopste Lepojka znas sta znaci ta rec?

i kako te nije sramota da majke, trudnice i zene koje daju sve od sebe da zatrudne nazivas takvim imenima?

Posto si vec htela da nas ocrnis mogla si to da uradis suptilnije,pismenije i diskretnije..ovako je sasvim jasno sta radis i zasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivo je da i sada pricate o nama.

Pa ipak ste ostavile trag.... Ne vidim sta je lose u tome?

Kada sam danas prokomentarisala Vas, zaista nisam ocekivala da ce se posle te poruke ovo izdesavati. Sad i mene nervira sve ovo.

Banini, i tebi sve najbolje, drago mi je da ste se zajedno. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZNAM DA TE NERVIRA,I MENE JE IZNERVIRALO I TO MNOGO...i ni najmanje nisam zamerila tvoj komentar,čak mi je bio i simpatičan:-)i naravno da ništa nije loše u tome,zanimljivo je da je ONA došla ovde i sa kojom NAMEROM pa se sve pokrenulo....

neko je na njen post stavio POTPISUJEM-e to me je donekle zabolelo i zato smo otišle in the first place...

HVALA LEGENDO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

legenda,

mislim da je sada i vama jasno ko je ko.

mi smo dosle i nismo unistavale forum nego otvarale nove teme u cilju da podelimo iskustva sa vama i da svoje muke i radosti iznesemo na bebac.

bile smo iskrene, pisale o svojoj deci, problemima...

sad ti je jasno ko smo MI a ko su ove sto se uclane samo da bi nekog vredjale..

Ja sada necu da kazem ko sam.jednostavno necu.

Legenda, svim clanicama bebca puno zdravlja, srece zelimo...I zdravlje svoj vasoj deci!!!

Borjana, lak porodjaj ti zelim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRODOSLE SVE NOVE.ALI,OVDE NIKO NIJE NOV ILI STARI,OVO JE JAVNI FORUM,SVI IMAJU PRAVO NA NJEGA,DA GA KORISTI,KO SE KOME NE SVIDJA/TO JE VEC DRUGA STVAR,TO STO JE NEKO NEVASPITAN-ako je vec nevaspitan,I TO JE NJIHOVA STVAR,UZIVAJTE,NE SLUSAJTE DRUGE!!!!SAMO SEBE!I JA SAM SE JEDNOM NASALILA,VISE MI NE PADA NA PAMET,DRAGO MI JE KO GOD DA DODJE,PA I JA SAM JEDNOM BILA NOVA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaaaa.... E morala sam se nasmejati, sorry devojke... Ali kada sam otvorila stranicu ocekivala sam da pozelim nekome dobrodoslicu a kad ono hehehe... Pa ovde kao da sam otvorila stranice neke stampe npr Skandal... Super, ne moram da kupujem (a kao kupujem ;) ).

Devojke, drago mi je da ste otvorile sajt i smatram da sto vise sajtova sa ovakvim temama su uvek dobrodosle... Sigurno ce neko naci ono sto mu treba ako ne na Bebcu, onda na YuMama ili na Roditelj portal ili na vasem sajtu.... ma totalno ne bitno jer je cilj isti, doci do znanja i resenja za trenutni problem i prepreku u zivotu. E, sad sto se izrodi i (ne)prijateljstvo i "sazivljavanje" u svemu tome, to je druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ni jedna devojka/zena/mama sa RR nije smetala. Naprotiv. Mislim da su mogle da jako obogate ovaj forum svojim znanjima i iskustvima i jako mi je zao sto su se povukle. Ne vidim zasto bi iko mogao reci ista lose o npr. Cipiripi, ili o Neitiri, ili o Banini, ili o sanji (mama dve slatke bliznakinje), ili o Mari86, ili o Mashi, ili o svezoj mami Loter..nesto (neki za.e.ani nick) - sveza mama iz Novog Sada, ili o Moni-bomboni, ili o GagiVB ......

Verovatno gresim u pisanju nikova i sigurno sam propustila da nabrojim jos dva puta po ovoliko forumasica...

Poenta je da ja stvarno nisam zapazila ni jednu jedinu clanicu koju bih imala zasto da kritikujem a kamo li da "teram" sa "mog" (????) foruma.

No dobro... Da smo sve mi zive i zdrave, da sve koje se bore uspeju da dobiju zdrave bebe, da nam deca budu vesela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primetila sam i ja te prepirke,ali nisam pridavala toliko znacaja... Pa valjda je bebac svaciji,nije mi jasno,zasto se svadjati?! A ovo vredjanje mi je bas glupo,ja na takve izjave ne bih trosila slova...

Ko hoce da se druzimo neka izvoli,a ko zeli da se svadja-zao mi je,imam ja i stvaran zivot,ovde bih samo zelela lepe stvari... Pozdrav za sve stare i nove!

Ps:bolje da otvorimo temu "svajde" pa ko voli nek izvoli... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, lak porodjaj ti zelim...

Hvala, puno!

Ja sam vec par puta komentarisala cijelu situaciju, pa ne bih sada da se ponavljam...

Samo mogu da kazem da se 100 % slazem sa mamom Bojanom. I ko smo mi da zabranimo (ili odobrimo) da se neko pridruzi Bebcu??? :blink:

Sve je stvar izbora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini te ako se mesam ali sta je sad ovo znaci da nismo dobrodosli ne zaista pa zar nemamo dovoljno problema i sukoba van ovog sajta. Ja sam se jako obradovala misleci da sam nasla drustvo kome mogu dase poverim i za dobro i za lose da potrazim savet i misljenje jer sam se zbog bebe i obaveza udaljila od drustva* osamila * ali sam nasla vas ali izgleda da sam pogresila zaista nerazumem i izvinite jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini te ako se mesam ali sta je sad ovo znaci da nismo dobrodosli ne zaista pa zar nemamo dovoljno problema i sukoba van ovog sajta. Ja sam se jako obradovala misleci da sam nasla drustvo kome mogu dase poverim i za dobro i za lose da potrazim savet i misljenje jer sam se zbog bebe i obaveza udaljila od drustva* osamila * ali sam nasla vas ali izgleda da sam pogresila zaista nerazumem i izvinite jos jednom

ne odnosi se ovo na tebe..ma ne odnosi se ni na koga

jednostavno previse njih je upalo odjednom, devojke sa bebca su se malo zbunile, krenule su neke carke..ma bilo pa proslo

ko je tebe uopste spomenuo, ne drami

dobro dosla si ako si za druzenje :)

sve ostalo nas ne zanima !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i manite se vise ove teme nove/stare

sta je bilo bilo je, one su otisle, ajde mi sto smo ostali da krenemo dalje svojim putem

jel moze ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.