Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Dobrodosla littledaisy! :) Lepo cemo se druziti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cure!

I ja sam nedavno registrovan clan. Zelim da se zahvalim na dobrodoslici i da se predstavim.

Zovem se Szilvia, 77 sam godiste. Zivim u Subotici odkad znam za sebe. Srecno udata vec 12 godina. :rolleyes:

Imam dva slatka sincica. Konrada od 8 godina i Davida od 5 meseci. Najbolja deca na svetu.

Radim u jednoj velikoj privatnoj firmi koje proizvodi motore za vetrenjace.

Sad uzivam na porodjajnom. Vaspitam decu, kuvam, mazim muza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao !! meni je bas cudno to ime tvoje Szilvia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Szilvia

1ts-welcom.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene!

Ja bas i nisam nova clanica,ali ajde da se predstavim,kad vec to do sad nisam uradila...

Zovem se Čila,iz Temerina sam(pored Ns),imam malog sina Teodora i cekamo Anu za 12.oktobar.Taticu volim,iako od ovih hormona nekad poludim pa vam se jadam... :)

Radimo u nasoj firmi oboje,bavimo se kompjuterima-pa ako nekog nesto zanima... ;)

Inace smo zajedno hmmm...oko 6god,a vencali smo se 2007.(mada smo pre toga ziveli vec zajedno).Zavrsila sam sr.medicinsku,sad sam knjigovodja,a san mi je da jednog dana posedujem svoj restoran... :rolleyes:Znaci obozavam da kuvam,a jos vise da jedem(to se da videti po mojim postovima,jel'da :D)... Hobi mi je fotografija,obozavam da citam,... Obicno sam raspolozena,optimisticna,ne volim puno da se svadjam... I tako... Neznam sta jos da pisem,ako nekog nesto zanima,pitajte slobodno... ;)

Pokusacu i ja da stavim sliku,ovo smo moj sin i ja.

Ps:neke moje slike mozete videti u Bebac galeriji,pod imenom Cila.

Pozz!

Ps 2:Sve vas mnogo vooolim... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatka CHILA...i jaaako neobično ime. Draga mi je ova fotka, kako te mazi...duša moja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao !! meni je bas cudno to ime tvoje Szilvia...

To je madjarsko ime,kao i moje,a cita se Silvia.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatka CHILA...i jaaako neobično ime. Draga mi je ova fotka, kako te mazi...duša moja...

Hvala... sad da znam kako(i kad me ne bi mrzelo) postavila bih smajlic koji se stidljivo cvreni... :rolleyes::lol:

Da,mali je mamina maza,inace jako voli da se mazi,privije se uz nas,pa namkaze "volim te,grlim te"... Mamino srculence... :D

Ps:I ti si slatka Jellena,uopste te nisam zamisljala tako kako zapravo zigledas... Mislila sam da si crnka... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Chi prelepi ste... Jao maza maliiiiii.... Ja se samo nadam da ce Emilija voleti da se mazi i kada poraste... Za sada voli...

Pa mogla bi i ja da se predsavim... Jeste da nisam nova ali sam polu/nova e058.gif

Ime i Prezime Ana Nikolic (sto se i dalo naslutiti)

rodjena u Loznici 31.05.1979 godine.

Zavrsila ekono.fak u Beogradu i sada imam svoju malu agencijicu za izradu investicionih projekata a za supruga vodim i knjigovodstvo. Do par godina nisam videla sebe jos uvek u ulozi zene i mame vec sam vise bila u fazonu juri/zuri karijera/usavrsavanje... Onda vam se desi kvrc koji vas malo spusti na zemlju i natera da malo bolje razmislite o svemu... I evo izabrala sam nesto najlepse sto sam mogla da odaberem... Vise privatni zivot a malo manje posla...

Etoooooo.... Malo sa zakasnjenjem celo predstavljanje ali .... nadam se da nikada nije kasno c018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Chi prelepi ste... Jao maza maliiiiii.... Ja se samo nadam da ce Emilija voleti da se mazi i kada poraste... Za sada voli...

Pa mogla bi i ja da se predsavim... Jeste da nisam nova ali sam polu/nova e058.gif

Ime i Prezime Ana Nikolic (sto se i dalo naslutiti)

rodjena u Loznici 31.05.1979 godine.

Zavrsila ekono.fak u Beogradu i sada imam svoju malu agencijicu za izradu investicionih projekata a za supruga vodim i knjigovodstvo. Do par godina nisam videla sebe jos uvek u ulozi zene i mame vec sam vise bila u fazonu juri/zuri karijera/usavrsavanje... Onda vam se desi kvrc koji vas malo spusti na zemlju i natera da malo bolje razmislite o svemu... I evo izabrala sam nesto najlepse sto sam mogla da odaberem... Vise privatni zivot a malo manje posla...

Etoooooo.... Malo sa zakasnjenjem celo predstavljanje ali .... nadam se da nikada nije kasno c018.gif

Hvalaaa... :) Moj je isto od rodjenja maza,i mislim da ce ostati zauvek,tako ce i tvoja... ;) Inace,pravi je slatkis... :)

Bas mi je drago sto si odabrala "vise privatnog a manje posao" zivot!Deca su nase blago,to nikakav novac ne moze nadomestiti... :) Ja sam inace shvatanja-radim da bih imala da zivim/uzivam,i gledam da sto manje vremena gubim na poslu.Mozda kad jedan dan otvorim svoj restoran... :rolleyes::D Casti cu vas sve ruckom! ;):lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda kad jedan dan otvorim svoj restoran... :rolleyes::D Casti cu vas sve ruckom! ;):lol: :lol:

O, pa podseticu te ja na ovo... :lol: Jos ako ga budes locirala negde u Vojvodini pa nesto na temu "salas" c014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas super!

Szilvia, dobro nam dosla!

A ChiMama i AnaNikolic, vec smo drugarice! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim novim i starim clanovima !

Ja sam Tijana,rodom iz Prokuplja.Imam 20.godina.Devojka sam jos 2 dana :) ali mi nije zao zbog toga,jel se udajem za onog pravog i za onog koga volim najvise na svetu.Ja i moj buduci suprug se zabavljamo skoro 2godine,pa smo odlucili da ne cekamo vise,nego da predjemo na neki veci korak.Nemamo dece,ali vec par meseci radimo na tome i nadam se da cemo se uskoro malo vise potruditi oko toga.Ja bi to jako zelela,jel nema vece bogatstvo! Malo sam se zabrinula oko zaceca,ali sam dosta citala na ovom forumu sta su ostale clanice pisale i sada vidim da to nije tako jednostavno i da se dosta vremena tome treba posvetiti.U svakom slucaju mnoge stvari ste mi razjasnile i hvala puno na tome.Nadam se da cemo se lepo druziti.POZDRAV!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Tico. :) Lepo cemo se druziti, u to ne sumnjaj. :)

Samo da znas, ocekujemo neku slicicu sa vencanja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodoslica i od mene! Kao sto Taki rece, ocekujemo slicice!

A za bebicu se ne brini, nekada treba vremena... Mi smo tu da ti pruzimo podrsku, i nadam se da ces uskoro sa nama podijeliti srecnu vijest o trudnoci! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Tico. :) Lepo cemo se druziti, u to ne sumnjaj. :)

Samo da znas, ocekujemo neku slicicu sa vencanja. ;)

Moze i ^pre vencanja !! DOBRODOSLA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa drage moje caskala sam sa nekima od vas ali evo i da kazem nesto o sebi ja sam danijela porvolik pa odatle i nadimak porva mada me vec neko vreme ne zovu tako vec daca ja sam 75 god. imam sina od 13 i cerku od 8 meseci inace ovo mi je drugi brak ja i mm smo zajedno 8 a u braku 4 god. i pored svih problema volimo se i pokusavamo da budemo srecni veliki pozdrav za sve stareb i nove clanice inace ja sam iz kragujevca inace ovo smo ja i moja lutkica

post-24442-1281028685_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Tico. :) Lepo cemo se druziti, u to ne sumnjaj. :)

Samo da znas, ocekujemo neku slicicu sa vencanja. ;)

Hvala Taki,naravno da ce biti B) i to vise njih.Samo da ja malo prostudiram kako se slikice postavljaju i bice sve kako treba. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tico idi u "stavi sliku" i tamo sam sve objasnila !!! Nadam se da ces razumeti !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodoslica i od mene! Kao sto Taki rece, ocekujemo slicice!

A za bebicu se ne brini, nekada treba vremena... Mi smo tu da ti pruzimo podrsku, i nadam se da ces uskoro sa nama podijeliti srecnu vijest o trudnoci! :)

Hvala puno na dobrodoslci :rolleyes: I ja se tome nadam ubrzo.Dobijate slike sa vencanja za par dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tico idi u "stavi sliku" i tamo sam sve objasnila !!! Nadam se da ces razumeti !!!

:lol: ok,hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo, pa ja tek sad videh da nije samo Tica nova. : Dobrodoslicu zelim i tebi Szilvia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tico idi u "stavi sliku" i tamo sam sve objasnila !!! Nadam se da ces razumeti !!!

9ph-Slika0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.