Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

dobro dosla!!!!

Hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki i Kekica dobro nam dosle :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :rolleyes: bolje vas nasle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto pisem iz druge vremenske zone, prvo vam svima zelim rano dobro jutro-svim devojkama, zenama, cekalicama i mamama! (Sto bi moj kum rekao-svim pripadnicama zenske veroispovesti). :rolleyes:

Do sada sam sramezljivo, iz senke, citala ovaj fenomenalan forum i nasla puno divnih odgovora, koji su mi dosta pomogli da olaksam put do trudnoce (koju jos uvek zeljno iscekujemO). Te se odlucih da se registrujem i u nekom momentu i ja imam onako sladak ticker, kao ostale clanice. :P

Dakle, jos uvek nemam decicu, ali imam jednog lepog i divnog muza, nemam posao, imam diplomu (al'dzaba, izgleda), gomilicu neiskoriscenjih testova za trudnocu u fioci (iskorisceni su odavno baceni) i jednog Bendzamina pored terase koji mi pravi drustvo dok je muz na poslu... i svasta nesto jos sto svaka dobra domacica ima u kuci! :D

Da znate, da ste stvarno sve divne i lepo informisane o mnogim stvarima, pa se nadam da cete mi pomoci da i ja budem takva (kad porastem)! :wub:

Moram da priznam da ce mi trebati neko vreme da skontam forum, pa se unapred izvinjavam ako ispadnem glupa u drustvu. :)

Eto tako... Napisah se nasiroko.

Ljubim vas sve i neka vam dan pocne lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto pisem iz druge vremenske zone, prvo vam svima zelim rano dobro jutro-svim devojkama, zenama, cekalicama i mamama! (Sto bi moj kum rekao-svim pripadnicama zenske veroispovesti). :rolleyes:

Do sada sam sramezljivo, iz senke, citala ovaj fenomenalan forum i nasla puno divnih odgovora, koji su mi dosta pomogli da olaksam put do trudnoce (koju jos uvek zeljno iscekujemO). Te se odlucih da se registrujem i u nekom momentu i ja imam onako sladak ticker, kao ostale clanice. :P

Dakle, jos uvek nemam decicu, ali imam jednog lepog i divnog muza, nemam posao, imam diplomu (al'dzaba, izgleda), gomilicu neiskoriscenjih testova za trudnocu u fioci (iskorisceni su odavno baceni) i jednog Bendzamina pored terase koji mi pravi drustvo dok je muz na poslu... i svasta nesto jos sto svaka dobra domacica ima u kuci! :D

Da znate, da ste stvarno sve divne i lepo informisane o mnogim stvarima, pa se nadam da cete mi pomoci da i ja budem takva (kad porastem)! :wub:

Moram da priznam da ce mi trebati neko vreme da skontam forum, pa se unapred izvinjavam ako ispadnem glupa u drustvu. :)

Eto tako... Napisah se nasiroko.

Ljubim vas sve i neka vam dan pocne lepo!

Ljubimo i mi tebe i zelimo ti dobrodoslicu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubimo i mi tebe i zelimo ti dobrodoslicu :wub:

Hvala Kiki, bolje vas nasla!

(sad mi se jedu Kiki bombone) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Kiki, bolje vas nasla!

(sad mi se jedu Kiki bombone) :P

Eto i ja necemu sluzim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo buduce mame.Vec neko vreme pratim forum,pa resih da se pridruzim.Ja i moj bebac smo u 29 nedelji,i hvala bogu sve je u redu,inace ovo mi je prva trudnoca,nadam se lepom druzenju sa Vama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo buduce mame.Vec neko vreme pratim forum,pa resih da se pridruzim.Ja i moj bebac smo u 29 nedelji,i hvala bogu sve je u redu,inace ovo mi je prva trudnoca,nadam se lepom druzenju sa Vama :)

Dobrodošla!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam mama 4,5 mesecne bebe. Super ste. Nadam se dobrom druzenju i korisnim savetima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam mama 4,5 mesecne bebe. Super ste. Nadam se dobrom druzenju i korisnim savetima. ;)

dobro nam dosla i dobro se snasla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, nadam se da cu se snaci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage mame!!!! Nadam se lepom druzenju i korisnim caskanjima!!! Pozdrav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i za vas...dobrodosle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i za vas...dobrodosle ;)

pozdrav svima,ja sam mama cetvorogodisnje devojcice. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, nadam se da cu se snaci. :)

Zdravo drage mame!!!! Nadam se lepom druzenju i korisnim caskanjima!!! Pozdrav!!

pozdrav svima,ja sam mama cetvorogodisnje devojcice. :-)

Dobrodošle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav forumasi, evo da se i ja prijavim:) Ja sam mama sestomesecnog decaka i vidim da ovde ima dosta korisnih saveta, pa se nadam lepom druzenju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav forumasi, evo da se i ja prijavim:) Ja sam mama sestomesecnog decaka i vidim da ovde ima dosta korisnih saveta, pa se nadam lepom druzenju :D

Zelim ti dobrodoslicu, i ja se nadam da cemo se fino druziti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla dena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav,svima . ja sam mama dvogodišnje djevojčice. nadam se dobrom druženju..odlične ste sve pohvale za vas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam sve dosle! Nadam se da ste se prijavile kako bi pisale. d=Dosta je bilo citanja: u akciju!!! :lol: Cekamo vas da se lepo druzimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam nova ovde,ja sam mama cetvorogodisnjeg sina(17 feb.puni 4.) i trudna sam sedam i po meseci :) nadam se lepim savetima i razmenama iskustava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MasaS dobrodosla,nadam se da cemo se lepo druziti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.