Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Draga, u mom potpisu ispod ovog teksta imas linkove koji ti mogu koristiti. ;)

HVALA,HVALA VELIKI POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Konacno da se prikljucim forumu. Bebac pratim od pocetka trudnoce i skoro svakodnevno sam pronalazila gomilu korisnih informacija i iskustava. Porodila sam se 15.12 2011 i moj bebac Aleksa sada ima mesec dana. Nadam se da cu aktivnije ucestvovati u diskusijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Konacno da se prikljucim forumu. Bebac pratim od pocetka trudnoce i skoro svakodnevno sam pronalazila gomilu korisnih informacija i iskustava. Porodila sam se 15.12 2011 i moj bebac Aleksa sada ima mesec dana. Nadam se da cu aktivnije ucestvovati u diskusijama.

Dobrodošla, primetila sam tebe da čitaš a sad u NG ti želim sve najbolje i da nam se raspišeeš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duze vreme citam forum i vase stranice, tako da je dosao red da se pridruzim. Jos nisam postala mama, ali se radi na tome. :rolleyes: Nadam se lepom druzenju ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duze vreme citam forum i vase stranice, tako da je dosao red da se pridruzim. Jos nisam postala mama, ali se radi na tome. :rolleyes: Nadam se lepom druzenju ovde :)

BITI MAMA JE NESTO NAJLEPSE,JA TI ZELIM PUNO SRECE I DA TI SE DESI STO PRE.;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duze vreme citam forum i vase stranice, tako da je dosao red da se pridruzim. Jos nisam postala mama, ali se radi na tome. :rolleyes: Nadam se lepom druzenju ovde :)

Druzicemo se, naravno. Odlican ti je potpis! :D Da li je Koren prezime ili neka asocijacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlican ti je potpis! :D

Hvala :)

Da li je Koren prezime ili neka asocijacija?

Nije prezime, slucajno izabran nick. :lol: Tacnije prva rec, koju sam videla u novinama pored racunara, kad sam se prijavljivala. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da pocnem da klikam po ovim stranicama :)

Ja sam Sandra i mama sam maloj-velikoj bebi hani ^^

Unapred se radujem lepom druzenju. Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Nije prezime, slucajno izabran nick. :lol: Tacnije prva rec, koju sam videla u novinama pored racunara, kad sam se prijavljivala. :D

Cool!

Evo i ja da pocnem da klikam po ovim stranicama :)

Ja sam Sandra i mama sam maloj-velikoj bebi hani ^^

Unapred se radujem lepom druzenju. Pozdrav svima!

Dobro nam dosla. Imamo jednu Hanu ovde ali ima tek mesecak dana. Pisaces nam o tvojoj Hani, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa naravno, nisam se dzabe prijavila :P

A hocu i da cujem sve o vasim malisanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, neki od nas, koji su od pocetka ovde, skoro da mogu da kazu kako im je forum svojevrsni dnevnik rasta dece. ;) Pisemo mi,pisemo. poredimo se, razmenjujemo iskustva, druzimo se... hajde, kreni u akciju! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenulaaa :) Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sam skontala da bi bilo lepo i kulturno da se ovde javim i predstavim. Sladjana ,majka dva ,divota i krasota od deteta :rolleyes: Mila,za koji dan puni tri godine,Kosta za koji dan puni cetiri meseca i mama za koji dan puni 31 godinu :lol: inace,na bebcu sam od prve trudnoce a na forumu,eto,od skoro....valjda drugo dete vise vremena opusteniji roditelji. volela bih da se lepo porukamo i podelimo sve te slatke muke roditeljstva jer svi mi ,ma kolika nam deca ,ucimo,pogotovo jedni od drugih..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja predstavim, mada vecinu toga pise u profilu, ali red je red..... Zovem se Vanesa i mamica sam vec 5 god, a i sledece je na putu. Vas forum sam danas videla i odmah sam se pridruzila, jer saveta dobronamernih nije nikad dosta. Kroz ovaj sajt znacete vise o meni kroz razne teme, i dobrog i loseg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja predstavim, mada vecinu toga pise u profilu, ali red je red..... Zovem se Vanesa i mamica sam vec 5 god, a i sledece je na putu. Vas forum sam danas videla i odmah sam se pridruzila, jer saveta dobronamernih nije nikad dosta. Kroz ovaj sajt znacete vise o meni kroz razne teme, i dobrog i loseg.

Dobrodošla nam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sam skontala da bi bilo lepo i kulturno da se ovde javim i predstavim. Sladjana ,majka dva ,divota i krasota od deteta :rolleyes: Mila,za koji dan puni tri godine,Kosta za koji dan puni cetiri meseca i mama za koji dan puni 31 godinu :lol: inace,na bebcu sam od prve trudnoce a na forumu,eto,od skoro....valjda drugo dete vise vremena opusteniji roditelji. volela bih da se lepo porukamo i podelimo sve te slatke muke roditeljstva jer svi mi ,ma kolika nam deca ,ucimo,pogotovo jedni od drugih..... :rolleyes:

;)

Evo da se i ja predstavim, mada vecinu toga pise u profilu, ali red je red..... Zovem se Vanesa i mamica sam vec 5 god, a i sledece je na putu. Vas forum sam danas videla i odmah sam se pridruzila, jer saveta dobronamernih nije nikad dosta. Kroz ovaj sajt znacete vise o meni kroz razne teme, i dobrog i loseg.

Pa ovo je bas kompliment. Odmah si nam se pridruzila. Dobro nam dosla i bolje nas nasla!!! pisi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja tek sad videh da postoji tema Novi clanovi (posto se jos ne snalazim najbolje :) ), pa da se predstavim onda. Ja sam mama Petre koja 1. februara puni cetiri meseca i koja me sve vise zadivljuje iz dana u dan. Nadam se da ce mi iskusnije mame pomoci u nekim nedoumicama koje imam sada i onima koje ce tek doci. Veliki pozdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja tek sad videh da postoji tema Novi clanovi (posto se jos ne snalazim najbolje :) ), pa da se predstavim onda. Ja sam mama Petre koja 1. februara puni cetiri meseca i koja me sve vise zadivljuje iz dana u dan. Nadam se da ce mi iskusnije mame pomoci u nekim nedoumicama koje imam sada i onima koje ce tek doci. Veliki pozdrav svima!!!

Dobrodošla :)

I još bolje se snašla :)

uživaj i raspiši nam se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja tek sad videh da postoji tema Novi clanovi (posto se jos ne snalazim najbolje :) ), pa da se predstavim onda. Ja sam mama Petre koja 1. februara puni cetiri meseca i koja me sve vise zadivljuje iz dana u dan. Nadam se da ce mi iskusnije mame pomoci u nekim nedoumicama koje imam sada i onima koje ce tek doci. Veliki pozdrav svima!!!

dobro dosla!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozrdav svima,i ja sam nova,danima citam forum ali resih da se javim.Ja sam u 28 nedelji i ovo mi je prva trudnoca... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam i ja zvanicno kazem Cao :) :)

Ja i moja devojcica imamo 20 meseci i mnogo nam se svidja forum...pozdrav od nas! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ŽELIM DOBRODOŠLICU SVIM NOVIM ČLANOVIMA I LEPO DRUŽENJE NA FORUMU!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ŽELIM DOBRODOŠLICU SVIM NOVIM ČLANOVIMA I LEPO DRUŽENJE NA FORUMU!!

Hvala puno.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla :)

I još bolje se snašla :)

uživaj i raspiši nam se :)

Hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.