Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Ja ovde bre ništa ne razumem :P ....nikada do sada Deda mraz nije zahtevao ovol'ku pažnju....smeran,debeo i simpatičan bi se samo 'ušunjao' i obradovao nas...ovako.....ih bre kuda ide ovaj svet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko od nas nije trazio posebnu dozvolu da 'poprica' sa nama, pa ne moras ni ti. Ukoliko bi pisao na jos nekoj temi, mi ne bi sumnjali u tvoje namere. Ja licno mislim da su ti, u najmanjoj meri, namere komercijalne prirode.

Dakle, napisi lepo za koje si teme zaiteresovan, pa mozemo da diskutujemo.

Ja necu glasati ni za ni protiv za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini Mraze sta je to intimno? Zar ti neces citati nasu intimu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deda Mraz je pisao u "Kucnim ljubimcima" stavice slike svojih pasa, a ja sam ga zamolila da stavi i Rudolfovu sliku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko od nas nije trazio posebnu dozvolu da 'poprica' sa nama, pa ne moras ni ti. Ukoliko bi pisao na jos nekoj temi, mi ne bi sumnjali u tvoje namere. Ja licno mislim da su ti, u najmanjoj meri, namere komercijalne prirode.

Dakle, napisi lepo za koje si teme zaiteresovan, pa mozemo da diskutujemo.

Ja necu glasati ni za ni protiv za sada.

To mi je prvo palo na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deda Mraz je pisao u "Kucnim ljubimcima" stavice slike svojih pasa, a ja sam ga zamolila da stavi i Rudolfovu sliku :D

:lol: :lol: :lol: Bleso :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko od nas nije trazio posebnu dozvolu da 'poprica' sa nama, pa ne moras ni ti. Ukoliko bi pisao na jos nekoj temi, mi ne bi sumnjali u tvoje namere. Ja licno mislim da su ti, u najmanjoj meri, namere komercijalne prirode.

Dakle, napisi lepo za koje si teme zaiteresovan, pa mozemo da diskutujemo.

Ja necu glasati ni za ni protiv za sada.

Slažem se za glasanje, a za temu mogu da navedem da sam već pisao u temi za ljubimce, pa moja komercijalna priroda nadam se neće toliko uticati na vaše mišljenje. Naravno da je moj hobi delom komercijalne prirode, ali isto tako gledam da bude i nekomercijalne prirode (takoreći usvajam nove ideje) da bih mogao eventualno da pomognem i usrećim decu koja nemaju priliku da vide posetu Deda Mraza (mislim pre svega na Domove za nezbrinutu decu, humanitarne akcije u kojima bih učestvovao da izmamim osmeh na dečije lice) i već osmišljam kako da svoj lik upotrebim u nečemu što će doneti boljitak u nekim temama koje ovde obrađujete (teme pomoći ili skretanja pažnje na neke probleme) za koje sam spreman da izađem u susret i da se zna POTPUNO besplatno. Komercijalu radim za one roditelje (tek od prošle Nove godine) koji žele da svojoj deci priušte Deda Mraza u njihovom domu i uvek radim po nekom okvirnom dogovoru jer moje cene nisu fiksne (postoji cenovnik ali postoji i dogovor), radim za firme, radim i reklame pa mi tako dolazak ovde nije od presudne važnosti i zaista sam došao iz ličnog razloga da bih se malo više edukovao o problematici i mislio sam da će s obzirom na tematiku (bebac) biti simpatično i pozitivno ukoliko se pojavim kao Deda Mraz.

Što se intime tiče, svakako da čitam komentare i odgovore na probleme ali uopšte mi u vidokrug neulazi ko je temu i pisao, jer u samim odgovorima ima dovoljno informacija da pronađem preporučene privatne prakse ili lekare, pa sam tako zahvaljujući ne znam već čijem odgovoru došao do preporuke za urologa na stranicama ovog foruma i puno vam hvala na tome. Moj problem ne znam konkretno koji je ali kao i mnogo žena na ovom forumu a i šire, pokušavam da ostvarim želju moje supruge i mene a to je da imamo decu. Pošto je to toliko "nenormalno" za muškarca da dođe na ženski forum i sa dobrom namerom se predstavi sa novom temom (jer nije mogao to da učini u predviđenoj temi za to-zbog greške u učitavanju stranice) i da nepričamo o muškarcu koji ipak želi decu i voli svoju suprugu i želi da učini sve i informiše se po tom pitanju, možda ne bi bilo loše da ovo bude i moj poslednji komentar na ovom forumu i da nastavim samo da čitam odgovore, možda bi vas to manje iritiralo? Hvala dobronamernim komentarima, hvala i vama koje se ne slažete samnom, i svako dobro vama i vašim porodicama, pogotovo najmlađoj generaciji jer su oni ono neizmerno i nemerljivo što obogaćuje naše živote (čak i nas koji trenutno nemamo decu-zamislite). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deda Mraze,mozda je zene iziritiralo sto si se predstavio u startu kao Deda Mraz,a ne kao neko ko zeli da osnuje porodicu i kao "obican" novi clan.

Posto se i vise nego dobro snalazis na forumu necu ti reci gde imas teme koje te interesuju,ali evo pitacu te nesto o tvom hobiju.

Da li imas i one kocije?

Da li si dobar animator?.Jednom,ali samo jednom sam uplatila da mi deda Mraz donese poklone i on nije znao dve reci da kaze,bio je krut,a mladje dete nije ni pogledao(jer zaboga sta ima sa bebom da prica)iako je i ono imalo poklon.Od tada kod nas Deda Mraz dodje,a da ga niko ne vidi i ostavi poklone :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovani Deda Mraze,

velika dobro došlica i nadamo se da će te provesti lepo i korisno vreme na našim stranicama.

Samo vas molimo da u vašem potpisu (tikeru) obrišete linkove jer je to direktna reklama koja trenutno još uvek nije odobrena od strane Bebac.com portala. Svaku reklamu možete ostaviti na temu Mali oglasi OVDE

Hvala na razumevanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo lep dogovor novog clana Deda Mraza.

Da si kojim slucajem ovaj odgovor stavio kao prvi post pri otvaranju teme, sasvi bi drugacije reagovali.

Bas ti hvala sto si mi odgovorio na komenatr i DOBRO NAM DOSAO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da više neće biti nesporazuma, samo pozitivnih vibracija.

@joka Veruj mi da je čovek koji mi je napisao mnogo mailova pre nego sam došao kod njih (raspitujući se kako to izgleda, kako se to odvija i još mnogo detalja) nakon moje posete preneo reči njegove ćerkice (koja je već na granici za neverovanje u Deda Mraza) otprilike ovako: Tata, prvi put smo videli pravog Deda Mraza, a ne nekog od njegovih pomocnika.

Žao mi je što još ne dobijam odgovore u svom sandučetu (mojoj e-mail adresi) koji se tiču dozvole za objavljivanjem tih fotografija sa prošle Nove Godine i poseta deci po kućama, jer bi ste svakako videli delić atmosfere a imao sam i priliku da se slikam i pričam sa dve bebe, zajedno sa sestrom tj. bratom. Ono što sam pokušao tokom tih poseta jeste da bukvalno budem pravi Deda Mraz i da mi uzor bude upravo jedan lik sa jednog gaziranog pića svima poznatog a često deci zabranjivanog (da bi mogli da imate predstavu o tome kakav kvalitet "jurim" u vizuelnom smislu, a inače sam i radio za njih kao Deda Mraz i imao iskustvo sa preko par stotina dece kao i bebaca za 4-5 dana koliko je trajalo moje angažovanje) Oko tih detalja možemo tek pričati i naravno da bi vaše ideje doprinele opštem utisku prilikom posete Deda Mraza ali to nije bila namera prvog posta, već neko prvo predstavljanje i izvinite na iskrenosti ali i ostavljanje utiska jer je ovo prvi forum ovog tipa (a drugi čini mi se uopšte) na koji sam se prijavio, ipak sam Deda Mraz. Eto, pa ukoliko imate pitanja, vi pitajte rad sam da odgovorim a i da poslušam savete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok Deda Mraze,mozda bi mogao da se malo bolje upoznas sa nama :) ali na drugim temama.Da ova ne bi postala previse licna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

znaci, loodnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jednog clana, naravno ako ga primate

Nisam do sada bila na ovom forumu, ali sad sam njuskala i bas mi se cini super.

Inace sam u pokusajima za bebom #2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g2701.gifSvim novim članicama i članovima želim toplu dobrodošlicu i nadam se da će te se brzo uklopiti i ljepo družiti sa nama... g2742.gif




naslov-dobrodosli.jpg



Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRODOŠLICA SVIM NOVIM ČLANICAMA I ČLANOVIMA!!! AJDE PIŠITE NA OSTALIM TEMAMA, DA SE BOLJE UPOZNAMO!!! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim kao novi član bebca. Pozdrav svima :):rolleyes::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRODOŠLICA SVIM NOVIM ČLANICAMA I ČLANOVIMA!!! AJDE PIŠITE NA OSTALIM TEMAMA, DA SE BOLJE UPOZNAMO!!! :) :) :)

Pridruzujem se pozz i pozivu

dobro nam dosli novi clanovi , clanice , brace drugovi :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim kao novi član bebca. Pozdrav svima :):rolleyes::)

Dobrodosla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim kao novi član bebca. Pozdrav svima :):rolleyes::)

Dobro nam dosla! hoces da nam kazes nesto o sebi. Koje su tvoje interesne sfere na forumu? Gde ces najvise pisati, sta najvise citas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea* WELCOME!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

\cao drustvo :rolleyes: i ja sam nova, tj, citam vase postove vec duuugooo ali se tek sad direktno ukljucujem :P sedamnaesta sam nedelja trenutno i ovo mi je druga trudnoca, imam cerkicu od dve ipo godine... Drago mi je da sam sada 'jedna od vas' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia, Dea - dobrodošle!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ivancice :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na lepoj dobrodošlici drage moje :D

Sve što se kucka o trudnoći mene zanima.

Ja za 5 dana ulazim u četvrti mesec i 12.okt idem na prvi euz. Ovo mi je druga trudnoća.Nažalost prvu bebu sam izgubila prošle godine tako da smo sada jaaaako uzbuđeni zbog ove jer je za sada sve ok, a verujemo da će tako i ostati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.