Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Cao damice, ja kao i mama3 trazila zadnju stranu da se predstavim, ono hrana :D .

Zovem se Ivana imam 26 godina, zivim u Lajkovcu i u braku sam 2 godine. Tlenutno cekamo jednog svatkog malog bebirona, kazu doktori pocetkom aprila, ali meni se nesto oteglo, a ja cekam i cekam i cekam. Toliko od mene, citala sam dosta vasih postova, a sada cu i aktivno ucestvovati u njima. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošle vi nama..poslužite se..

emeril-lagasse-christmas-coffee-recipe.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82 ovo nije humano i koga sad da nadjem da mi kuva kapucino, a sad mi se tako pije :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82 ovo nije humano i koga sad da nadjem da mi kuva kapucino, a sad mi se tako pije :angry:

Hahah..dodji, ja ću ti skuvati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosle sve vi nama!Citam i ne verujem da sam verovatno najstarija na forumu-sve ste tako mlade! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZELIM SVIMA DIBRODOSLICU :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro došle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ja da se predstavim,zovem se Maja,iz CG sam,imam 3 djece,od 3 god,2 god i 4 mjeseca,imam 23 god.....u braku sam 4 god..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Bebci ;) ja sam Sonja iz Novog Sada, nemam decu i nisam trudna, ali nadam se da cu biti uskoro! Dugo pratim ovaj forum i uzivam u njemu! :rolleyes:

Nadam se da cu vam se pridruziti u diskusijama uskoro! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,zovem se Monika,imam 24 godine,majka sam jedne prelepe cerkice koja ima 15,5 meseci,a zove se Katarina.U braku sam 2 god.Odskora sam pocela da vas pratim na forumu,pa sam odlucila i ja da se prijavim.Nadam se da cemo se lepo druziti.Pozz svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

zovem se Mirela, imam 34 god., ćerku Nikolinu od 4 god. i u stomaku jednog sinčića, koji bi trebao da se rodi za koju nedelju ( valjda sam sada 35 - 36 nedelja ). Sviđa mi se forum, i radujem se druženju sa vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Bebci ;) ja sam Sonja iz Novog Sada, nemam decu i nisam trudna, ali nadam se da cu biti uskoro! Dugo pratim ovaj forum i uzivam u njemu! :rolleyes:

Nadam se da cu vam se pridruziti u diskusijama uskoro! :)

Nadam se da hoces :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOOOOOOOOOOOOO Vidi sta ga nove claniceee ! :D Superrrr !! Dobrodosle i nadam se da cemo se lepo drruziti !!! Pridruzute nam se u ZENSKE PRICE :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOOOOOOOOOOOOO Vidi sta ga nove claniceee ! :D Superrrr !! Dobrodosle i nadam se da cemo se lepo drruziti !!! Pridruzute nam se u ZENSKE PRICE :D

SRECA PA PORUKAMA INACE NE BI MOGLE DA DIDJU DO RECI OD TEBE.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOOOOOOOOOOOOO Vidi sta ga nove claniceee ! :D Superrrr !! Dobrodosle i nadam se da cemo se lepo drruziti !!! Pridruzute nam se u ZENSKE PRICE :D

SRECA PA PORUKAMA INACE NE BI MOGLE DA DODJU DO RECI OD TEBE.. :P ( SALIM SE MIRO DA ME NE SHVATIS POGRESNO )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim novim članicama želim toplu dobrodošlicu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosle sve vi nama!Citam i ne verujem da sam verovatno najstarija na forumu-sve ste tako mlade! :blink:

A ne.... nisi najstarija ;) ima starijih clanica i moram da priznam sa zlatnim savetima.

evo i ja da se predstavim,zovem se Maja,iz CG sam,imam 3 djece,od 3 god,2 god i 4 mjeseca,imam 23 god.....u braku sam 4 god..

Cao Bebci ;) ja sam Sonja iz Novog Sada, nemam decu i nisam trudna, ali nadam se da cu biti uskoro! Dugo pratim ovaj forum i uzivam u njemu! :rolleyes:

Nadam se da cu vam se pridruziti u diskusijama uskoro! :)

Cao svima,zovem se Monika,imam 24 godine,majka sam jedne prelepe cerkice koja ima 15,5 meseci,a zove se Katarina.U braku sam 2 god.Odskora sam pocela da vas pratim na forumu,pa sam odlucila i ja da se prijavim.Nadam se da cemo se lepo druziti.Pozz svima.

Pozdrav svima,

zovem se Mirela, imam 34 god., ćerku Nikolinu od 4 god. i u stomaku jednog sinčića, koji bi trebao da se rodi za koju nedelju ( valjda sam sada 35 - 36 nedelja ). Sviđa mi se forum, i radujem se druženju sa vama.

Majo plus tri (i ovde da ti poželim), Sole, Mirela i Monci DOBRO NAM DOŠLEEEEE

a1de0337f2a99e582ad1df0583eff00a.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš je lepo videti puno novih članica..da ste vi nama dobrodošle i da uživamo zajedno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošle nove članice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle,sadasnje i buduce mame!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima! Ja sam Jelena (34g) imam sina Milosa 5,9god i cerku Andjelu od 14meseci. u braku sam 7,5g. Prijavila sam se po preporuci moje cimerke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla mian...Još jedna Jelena... :lol: želimo ti ugodno druženje sa nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim novim clanicama topla dobrodoslica! :)

da1-6363.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.