Novi članovi Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Vec duuuugo citam sve vase postove, koji su mi mnogo pomogli tokom cele trudnoce posebno posto ne zivim u Srbiji. Sad se osecam vec kao iskusna mama koja ima sta da kaze i red je bio da postanem i ja clan!

Mejja voli ovo

Objavljeno

Dobro došla Deneris :) odakle inspiracija za nick? :)

Objavljeno

Pozdrav i od meneee :)

Kiki @ voli ovo

Objavljeno

Pozdrav i od meneee :)

Dobrodosla.... :wub:

Objavljeno

Pozdrav od buduce mame :)

Dobrodosla :)

Objavljeno

Pozdrav od buduce mame :)

Dobrodosla. :)

Objavljeno

hvala :)

Objavljeno

Pozdravim svim mama i trudnicama :)Imam 30g i ovo mi je prva trudnoca. Buduci da sam saznala pre dva dana i da je sve jos uvek sveze,mnogo me raduje cinjenica da postoji jedan ovakav sajt koji mi moze pomoci da se sto pre i sto bolje snadjem u novoj ulozi. Nadam se da cemo se lepo druziti tokom narednih nedelja... :) :)

Objavljeno

Dobrodosla Ina#...

Objavljeno

Mi samo da mahnemo,pa veceras krecem sa citanjem,a i pitanjima verovatno :)

Kristina86 i Miva volite ovo

Objavljeno

dobar dan :D

A što ti je tako komplikovan username? :mellow: Zar su svi jednostavniji- already taken :)

Objavljeno

Ćao društvo! Evo i ja da se priključim....mama sam dva dečaka! Nadam se lepom druženju sa vama! Pozdrav!!!

Objavljeno

Pozdrav svima, i ja sam nova članica, trenutno 14+6, od sutra već 16. nedelja i tako...^_^

Inače sam prvorotka. Baš se radujem trudnoći, porođaju, bepcu, nadam se da će sve biti onako kako treba da bude... Mah mah do sledeće teme.;)

Anchi82, Kiki @ i zlatni papagaj volite ovo

Objavljeno

dugo smo pokusavali da dobijemo dete 2 godine truda raznih preparata i nista sve dok nismo culi za jedan preparat tj gljivu i posle 2 ipo godine smo dobili 1 a zatim i drugo dete sada pomazemo drugim parovima posebno muskarcima sa losim spermogramom i hvala bogu vec je 10 tak bebica doslo na svet i veoma s\mo srecni zbog toga u koliko zelite da se informisete pisite na boba.983@gmaail.com ili bobapr.983@gmail.com

Objavljeno

Da se javim...Druzila sam se sa vama pre 8 godina,sad sam ponovo trudna...I znam koliko mi je tada znacilo caskanje sa vama i vasi dobronamerni saveti..Sada sam kraj treceg meseca :)

Objavljeno

Da se javim...Druzila sam se sa vama pre 8 godina,sad sam ponovo trudna...I znam koliko mi je tada znacilo caskanje sa vama i vasi dobronamerni saveti..Sada sam kraj treceg meseca :)

Smokvica pridruzi nam se u drugom trimestru, prvog nema pa smo tamo sve :)

Objavljeno

Evo i ja da se javim! Nova sam i iskreno baš neiskusna sa forumima. Nadam se da ćete mi pomići da se snađem :) 

Za početak, kako da pokrenem novu temu?

Objavljeno

Dobro nam došle, mame :) 

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Novi članovi Bebac foruma
      Započeo/la Aida87 · Objavljeno
      Zdravo, moja beba ima 40 dana i danas je prvi put zaspala na stomaku.Koliko dugo smije spavati u tom polozaju,cini mi se da mu godi jer juce nije spavao cijeli dan (malo ga grcevi muce).!? Hvala unaprijed na odgovoru
    • Porodilište - Sombor
      Započeo/la JovanicaC · Objavljeno
      Bralac, mnogo nam znači tvoja pomoć.  Uglavnom sam i spakovala sve to što si pomenula. Samo eto me je bunila ta odeća za bebu pošto mi je par mama reklo da ponesem odeću (zeke i benkice) a par vas da ne treba ništa.    Termin mi je 15. 06. 
    • Treći trimestar
      Započeo/la wonderwoman · Objavljeno
      Auu sta je sa ovim forumom, nigde nikog nema 32 nedelja, termin je 25.7. I ocekujem devojcicu, pocinje da me bolucka donji stomak, u prvoj trudnoci to nisam imala a nosila sam decaka jako nisko. Pozdrav svima! 
    • Porodilište - Požarevac
      Započeo/la wonderwoman · Objavljeno
      Pozdrav mame i buduće mame  ima li koja da se skoro poradjala u poxarevackom porodilistu? Nisam od 2013e,malo sam u zaostatku sa informacijama, sve je dobrodoslo! Hvala! 
    • Porodilište - Čačak
      Započeo/la Sarita10 · Objavljeno
      Moje iskustvo sa kraja 2019 godine je odlično! Sto se tice porodilistu u Cacku jedinu primedbu imam na sestre sa neonatologije. Donose bebe na podoj, odu, nema ih po sat vremena. Obavezno je dojenje lezeci, i kako legnes sa bebom da doji nema okretanja na drugu dojku dok ne dodju, a njih nema, bebe plaču. Ne mozes da ustanes iz tog položaja zbog rane. I zene ne dobijaju savete i pomoc oko dojenja. Nije ni čudo što danas retko ko doji. Sve ostalo u porodilistu ocena 5! Babice su predivne, čistoca je na zavidnom nivou, sve je renovirano, novo, svaki čas dobijamo nove spavacice koje nisu pocepane kao sto su ranije bile. Moj porodjaj je bio prirodan. Dali su mi nesto za ublažavanje bolova kad sam došla u salu, nisam trazila nista, a to mi je mnogo pomoglo.  Da napomenem da nisam imala nikog poznatog u porodilistu, ni jednog doktora, ni sestru, a prema meni su svi bili divni.  Ovo pišem jer znam da ima puno negativnih komentara, ali nije sve baš tako. Moj stav je da je čačansko poridiliste veoma dobro, u nekim stvarima bolje i od Narodnog Fronta i drugih vecih bolnica.  Sve pohvale! 
  • Teme