Plasticna hirurgija/Pirsing/Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Olja...šta god da si radila sa usnama...ne vidim ništa neprirodno i ružno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecina zena se odluci na augmentaciju zbog rekonstrukcije dojke.... mislim da ni to ne treba zanemariti. Mislim da je njima najteze u slucaju da su im ugradjeni bas ti, lazni, implantati... :(

Mislim da je većina ugradila implante zbog 'lepote'...ili šta već..barem je tako u mom bližem i daljem okruženju <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da...jasno... light sheer je u pitanju, sa tim rade.

Ja sam radila u ordinac.(posto sam med. sestra) u kojoj se radi diodnim laserima, rade doktorke, naravno i rezultati su bili odlicni. Ja sam radila tamo 4god i za to vreme nisam cula da je iko reklamirao. Naravno, ako je dlaka svetla i paperjasta ne mogu ti bas garantovati za rezultate a ako je dlaka tamna i jaka odlazi garant. Radi se vise tretmana u seriji, zavisi od regije koja se tretira...koga zanima mogu dati detaljnije info o tome pp, a mozete i pogledati koji su laseri u pitanju, Syneron-ovi.

Cek, nisam skontala.... Jel si radila bas u poliklinici Pekic,gde sam ja radila epilaciju !?

PS- ja radila 3 tretmana,al kazem... dzabe bacila novce :D I nisam isla da reklamiram, iskreno- nije mi ta opcija ni pala na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesi primetila na nekoj slici?

Ja tvoju sliku nisam videla :( A sto se tice "stuba srama", bas te briga za tudja misljenja! Vazno da si sebi i svom muzu lepa :) I da si srecna.

I ja sam "popravljala" usne, ponosim se time, i slike sam okacila ovde na ovoj temi (mislim da su na strani br. 2).

I usne, i epilacija, i hocu sad obrve tom famoznom japanskom metodom da radim (cim prestanem da dojim), a kada rodim i drugo dete- ici cu na lasersko uklanjanje strija :)

Zivela medicina i estetska hirurgija! :lol: Sve to volim,samo ako se radi sa merom i u granicama dobrog ukusa!

PS-jedino ne bih isla pod totalnu anesteziju u svrhu lepote, tako da silikoni u grudima i liposukcija- NO, NO, NO mad0025.gifmad0025.gifmad0025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tvoju sliku nisam videla :( A sto se tice "stuba srama", bas te briga za tudja misljenja! Vazno da si sebi i svom muzu lepa :) I da si srecna.

I ja sam "popravljala" usne, ponosim se time, i slike sam okacila ovde na ovoj temi (mislim da su na strani br. 2).

I usne, i epilacija, i hocu sad obrve tom famoznom japanskom metodom da radim (cim prestanem da dojim), a kada rodim i drugo dete- ici cu na lasersko uklanjanje strija :)

Zivela medicina i estetska hirurgija! :lol: Sve to volim,samo ako se radi sa merom i u granicama dobrog ukusa!

PS-jedino ne bih isla pod totalnu anesteziju u svrhu lepote, tako da silikoni u grudima i liposukcija- NO, NO, NO mad0025.gifmad0025.gifmad0025.gif

Nisam radila u Pekicu nego u jednoj drugoj ordinaciji, zato sam malo upucena oko svega...ako te zanima pisacu ti pp! Slazem se, sta god da zelis - uradi ako smatras da je ok i sigurno...Moja drugarica je radila tom metodom obrve u Alta modi, verovatno i ti planiras tamo?! Meni izgleda super...bas mi javi kako je proslo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja...šta god da si radila sa usnama...ne vidim ništa neprirodno i ružno... :)

Hvala! :) samo sam malkice dodala u gornju usnu...zadovoljna sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm, ja jesam za prirodno, ali nekada mala korekcija moze da ucini cuda. Bitno je da to ostane prirodnog izdleda i da je kvalitetno.

Ja bih podigla grudi, nek su bilo koje velicine, ali da imaju oblik grudi a ne kesa.

I kada odlucim da necu vise radjati, volela bih sa nekim strucnjakom da smrsam i posle da uklonim kozu sa stomaka...i ako je moguce da ublazim strije.

I to je to.

Ali su to samo sitnice koje bi, u mom slucaju, dovele do toga da ja opet budem ja, tj. da se malo priblizim prethodnom izgledu.

Ne svidja mi se trajna sminka, mozda ima kome lepo stoji, ali uglavnom je neprirodno, meni sigurno ne bi stajalo. NIsam ni protivnik silikona, evo gledam Novosadjanku, woooow, ali ja ne bih sebi stavljala, to je nesto strano i nije vecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma veceras bas razmisljam, ne bih nista nikad menjala. Bas volim sebe :)

Nisam narcis, ali mi nije potrebna ni jedna korekcija da bi sebi bila lepsa.ZNam da mogu da osvojim koga hocu, ali ja necu sve da osvajam sad :lol:

Ovim nikoga ne prozivam, samo iznosim moje vecerasnje i uglavnom svakodnevno raspolozenje.

Devojke smejte se, uzivajte u zivotu, manite se opterecivanja oko sisa, obrva i dlaka. Moj muz misli da je na meni sve savrseno, jer sam ga ja ubedila da jeste :lol:

Lepo je biti lep, ali je nalepse kad si srecan i zadovoljan. A to se ne postize nijednom korekcijom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma veceras bas razmisljam, ne bih nista nikad menjala. Bas volim sebe :)

Nisam narcis, ali mi nije potrebna ni jedna korekcija da bi sebi bila lepsa.ZNam da mogu da osvojim koga hocu, ali ja necu sve da osvajam sad :lol:

Ovim nikoga ne prozivam, samo iznosim moje vecerasnje i uglavnom svakodnevno raspolozenje.

Devojke smejte se, uzivajte u zivotu, manite se opterecivanja oko sisa, obrva i dlaka. Moj muz misli da je na meni sve savrseno, jer sam ga ja ubedila da jeste :lol:

Lepo je biti lep, ali je nalepse kad si srecan i zadovoljan. A to se ne postize nijednom korekcijom!

Secer, kako ti veceras savrseno razmisljas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, kako ti veceras savrseno razmisljas!

Ona uvek kaze nesto savrseno :)

I drago mi je sto se tako oseca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona uvek kaze nesto savrseno :)

I drago mi je sto se tako oseca!

Daleko sam od savrsenstva i ne govorim uvek savrseno, jer nisam savrsena, ali volim to svoje nesavrsenstvo i drago mi je kad ga i drugi vole. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma veceras bas razmisljam, ne bih nista nikad menjala. Bas volim sebe :)

Nisam narcis, ali mi nije potrebna ni jedna korekcija da bi sebi bila lepsa.ZNam da mogu da osvojim koga hocu, ali ja necu sve da osvajam sad :lol:

Ovim nikoga ne prozivam, samo iznosim moje vecerasnje i uglavnom svakodnevno raspolozenje.

Devojke smejte se, uzivajte u zivotu, manite se opterecivanja oko sisa, obrva i dlaka. Moj muz misli da je na meni sve savrseno, jer sam ga ja ubedila da jeste :lol:

Lepo je biti lep, ali je nalepse kad si srecan i zadovoljan. A to se ne postize nijednom korekcijom!

Volim i ja sebe,naravno.Ali-zasto da ne budem jos lepsa nego sto jesam?

Ako brinem o svom fizickom izgledu (gore navedene sise,obrve,dlake) ne znaci da to iskljucuje ono sto je napisano na pocetku te recenice tj, da se ne smejem i ne uzivam u zivotu ;)

A mozda nekog bas te korekcije usrece? Sta je sa devojkama koje ceo zivot imaju komplekse zbog fizickih nedostataka? Koje vuku traume jos iz detinjstva jer su ih u skoli zvali "nosata", "klempa" i sl ??? Nisi razmisljala o tome? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da okacim 2 slike u istoj poruci hehehehe :rolleyes:

Ovo je nakon korekcije. Mozda ne licim na sebe na fotkama,razlika izmedju ove dve je 5 godina

extra!!isto sam i ja uradila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIsam ni protivnik silikona, evo gledam Novosadjanku, woooow, ali ja ne bih sebi stavljala, to je nesto strano i nije vecno.

Hvala za to "woooow" :wub:

PS-ovo sto sam ja radila jeste vecno. Nije silikon,mada ja tako kazem jer me mrzi da ljudima objasnjavam. Zapravo,u pitanju je byopolimer ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh ovo,pa koga interesuje... Postoji mali milion razlicitih metoda,mada se za sve kaze da su "silikoni" :)

Za uvećanje i podebljavanje usana koriste se različiti prirodni i sintetski materjali.Svaki od njih ima svoje prednosti i mane.

Prirodni materjali (masno tkivo, kolagen, hijaluronska kiselina) se resorbuju, pa se postupak mora ponavljati.

Sintetski materjali (Metacril, Biopolimer, Aquamid…) su dostupni u različitim oblicima, a uvećanje je trajna metoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh ovo,pa koga interesuje... Postoji mali milion razlicitih metoda,mada se za sve kaze da su "silikoni" :)

Za uvećanje i podebljavanje usana koriste se različiti prirodni i sintetski materjali.Svaki od njih ima svoje prednosti i mane.

Prirodni materjali (masno tkivo, kolagen, hijaluronska kiselina) se resorbuju, pa se postupak mora ponavljati.

Sintetski materjali (Metacril, Biopolimer, Aquamid…) su dostupni u različitim oblicima, a uvećanje je trajna metoda.

Onda dobro, ako se ikada neko odluci , da zna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosađanka...isto kao i kod Olje..ne primećujem neku posebnu razliku pre i posle.. i izgleda sasvim ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma veceras bas razmisljam, ne bih nista nikad menjala. Bas volim sebe :)

Nisam narcis, ali mi nije potrebna ni jedna korekcija da bi sebi bila lepsa.ZNam da mogu da osvojim koga hocu, ali ja necu sve da osvajam sad :lol:

Ovim nikoga ne prozivam, samo iznosim moje vecerasnje i uglavnom svakodnevno raspolozenje.

Devojke smejte se, uzivajte u zivotu, manite se opterecivanja oko sisa, obrva i dlaka. Moj muz misli da je na meni sve savrseno, jer sam ga ja ubedila da jeste :lol:

Lepo je biti lep, ali je nalepse kad si srecan i zadovoljan. A to se ne postize nijednom korekcijom!

Secer, kako ti veceras savrseno razmisljas!

:rolleyes: ....jedino su mi dlake noćna mora...inače šećerut2706.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ....jedino su mi dlake noćna mora...inače šećerut2706.gif

Ali posto si nasla muza :lol: :lol: :lol: sad ne brines o dlakama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali posto si nasla muza :lol: :lol: :lol: sad ne brines o dlakama :lol:

E valaj baš,nego reko ipak da ih nekad 'maknem' da me prepozna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E valaj baš,nego reko ipak da ih nekad 'maknem' da me prepozna :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E valaj baš,nego reko ipak da ih nekad 'maknem' da me prepozna :lol:

hahaha e jesi lik! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim i ja sebe,naravno.Ali-zasto da ne budem jos lepsa nego sto jesam?

Ako brinem o svom fizickom izgledu (gore navedene sise,obrve,dlake) ne znaci da to iskljucuje ono sto je napisano na pocetku te recenice tj, da se ne smejem i ne uzivam u zivotu ;)

A mozda nekog bas te korekcije usrece? Sta je sa devojkama koje ceo zivot imaju komplekse zbog fizickih nedostataka? Koje vuku traume jos iz detinjstva jer su ih u skoli zvali "nosata", "klempa" i sl ??? Nisi razmisljala o tome? :D

ma znam draga ja nasta mislis, ali bas takve zene moraju raditi na svom samopouzdanju jer problem nije u klempavim usima i velikom nosu, vec u glavi jer su ih roditelji naucili da se toga stide.

Pogledajte samo Zizel. Pa nemojte mi reci da nema veliki nos i da nema para za operaciju. ali ona je savrsena zena, bas zato sto to ne radi i ponosi se tim.

I ja volim da se sredjujem i da budem extra lepa, ali ne zelim da budem hirurski lepa jer meni to npr nije lepo. Silikonske grudi meni nisu lepe npr ni malo.Mozda sve ovo pricam jer mi je Bog koliko toliko dao lepotu, ali ja sam osoba koja ne volim nikakve zahvate i ne volim da pricam o tome. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ....jedino su mi dlake noćna mora...inače šećerut2706.gif

A ja mastam o dlakama :lol::lol:

Posto ih nemam puno, samim tim nemam ni obrve od prosle zime od silnog cupanja, pa bih za promenu dlakeeeeee :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije jasno zasto se ova zena smatra lepoticom ? A, usta su joj stvarno za ne poverovati...

Pa, ja mislim da se ni ne smatra lepoticom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.