Plasticna hirurgija/Pirsing/Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Naravno da nije :) Privatna poliklinika Pekic, u Grckoskolskoj. Nisam htela po kojekakvim salonima, gde rade devojke sa skracenim i ubrzanim kursevima. Jest da bi me tako tretman izasao 2.000 dinara, a u poliklinici je bio 100 eura, ali ja ne zalim pare kada je tako nesto u pitanju.

Radi se u sterilnim uslovima, diodinim laserima, a tretman radi zena koja je zavrsila medicinski fakultet,a ne kurs. Zato toliko i kosta.

Pukla sam ja ladno tada 300 eura, ni za sta! Sad mi je isto kao pre :( zato i kazem zenama da se ne zaludjuju da je to trajno jer nije!

Ne rece mi niko za onu japansku metodu iscrtavanja obrva. Ima li neko iskustva?

Da, da...jasno... light sheer je u pitanju, sa tim rade.

Ja sam radila u ordinac.(posto sam med. sestra) u kojoj se radi diodnim laserima, rade doktorke, naravno i rezultati su bili odlicni. Ja sam radila tamo 4god i za to vreme nisam cula da je iko reklamirao. Naravno, ako je dlaka svetla i paperjasta ne mogu ti bas garantovati za rezultate a ako je dlaka tamna i jaka odlazi garant. Radi se vise tretmana u seriji, zavisi od regije koja se tretira...koga zanima mogu dati detaljnije info o tome pp, a mozete i pogledati koji su laseri u pitanju, Syneron-ovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se ove teme tice, mozda bi mogla da se osvezi sa info da je u francuskoj frka oko 30 000 silikona koji su losi, tacnije stavljan im je industrijski silikon.

Samo cekam da ce Srbi da otkriju kakv li oni silikon koriste. Mogu samo da zamislim.

Inace ne volim silikone, operacije zared lepote tek ne, a pogoto sto nikad nisi siguran sta ti stavljaju, moj celokupan odgovor na temu je JOK :lol:

Citala sam o tome...zanima me koliko je propaganda a koliko je sve to tacno!? Verujem da se to sve desilo, na zalost i jako mi je strasno... Ja imam neke korekcije i ne opterecujem se mnogo jer sam dobro proucila sta mi se radi a i dr mi je dobar prijatelj.. :) slazem se da je to sve uvek lutrija, ali.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ček, ček Olja...šta si "radila"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ček, ček Olja...šta si "radila"?

:lol: :lol: ne smem da napisem, vidim da su sve ovde protiv, bicu na stubu srama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ne smem da napisem, vidim da su sve ovde protiv, bicu na stubu srama :)

:o pošalji pp...ja ću stručno da procenim jel za javnost ili ne... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ne smem da napisem, vidim da su sve ovde protiv, bicu na stubu srama :)

:o pošalji pp...ja ću stručno da procenim jel za javnost ili ne... :D

Hehehhe... Pusti ženu Neuhvatljiva, neće da priča o silikonima u usnama :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehhe... Pusti ženu Neuhvatljiva, neće da priča o silikonima u usnama :lol: :lol:

:lol: :lol: Usni, usni! ne usnama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Usni, usni! ne usnama :lol:

Hehehhe... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehhe... :lol: :lol:

jesi primetila na nekoj slici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesi primetila na nekoj slici?

Otkrij nam tajnu :(

Ja ne primecujem nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otkrij nam tajnu :(

Ja ne primecujem nista.

ovde se mozda primeti ...gornja usna...nisam preterala pa se ne konta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde se mozda primeti ...gornja usna...nisam preterala pa se ne konta...

E nikad ne bih izvalila, cak sam otisla na fb da pogledam detaljno tvoje slike, ali jedino sto mi je palo na poamet jesu mozda iscrtane obrve :)

Usne su ti super, ne vidi se da si ih radila.

Slabe vajde od mene da bih provalila :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nikad ne bih izvalila, cak sam otisla na fb da pogledam detaljno tvoje slike, ali jedino sto mi je palo na poamet jesu mozda iscrtane obrve :)

Usne su ti super, ne vidi se da si ih radila.

Slabe vajde od mene da bih provalila :P

ja sam radila 4god sa plasticnim hirurgom pa uspem da prepoznam sve :) ovo mi je bio rodjendanski poklon od njega...samo gornju usnu sam radila jer je bila mnogo tanka...a obrve samo predjem kreonom jer su mi plave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesi primetila na nekoj slici?

Ma jok. Sad gledam ovu sliku i ne provaljuje se uopšte... Najprirodnije moguće. To je kad se ne preteruje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok. Sad gledam ovu sliku i ne provaljuje se uopšte... Najprirodnije moguće. To je kad se ne preteruje. :)

to sam i htela da postignem! i po meni je jako bitno KO i SA CIME radi...ako to nisi siguran bolje nemoj nista ni raditi..

a mali misic je tetina Bubica medena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se ove teme tice, mozda bi mogla da se osvezi sa info da je u francuskoj frka oko 30 000 silikona koji su losi, tacnije stavljan im je industrijski silikon.

Samo cekam da ce Srbi da otkriju kakv li oni silikon koriste. Mogu samo da zamislim.

Inace ne volim silikone, operacije zared lepote tek ne, a pogoto sto nikad nisi siguran sta ti stavljaju, moj celokupan odgovor na temu je JOK :lol:

Vjerovatno neki ozracen :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam o tome...zanima me koliko je propaganda a koliko je sve to tacno!? Verujem da se to sve desilo, na zalost i jako mi je strasno... Ja imam neke korekcije i ne opterecujem se mnogo jer sam dobro proucila sta mi se radi a i dr mi je dobar prijatelj.. :) slazem se da je to sve uvek lutrija, ali.....

pa propaganda nije jer coveka jure da ga uhapse. ali mozda je na pocetku bila propaganda jer je neko taj silikon odobrio, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa propaganda nije jer coveka jure da ga uhapse. ali mozda je na pocetku bila propaganda jer je neko taj silikon odobrio, zar ne?

Tako je! Nije samo nasa drzava najgora, izgleda :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se ove teme tice, mozda bi mogla da se osvezi sa info da je u francuskoj frka oko 30 000 silikona koji su losi, tacnije stavljan im je industrijski silikon.

Samo cekam da ce Srbi da otkriju kakv li oni silikon koriste. Mogu samo da zamislim.

Inace ne volim silikone, operacije zared lepote tek ne, a pogoto sto nikad nisi siguran sta ti stavljaju, moj celokupan odgovor na temu je JOK :lol:

Da...a kažu da u ih u Britaniji ima 50 000 ugrađenih....ju kuku njima.....ja prosto sumnjam da su u Srbiji dolazili silikoni boljeg kvaliteta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da...a kažu da u ih u Britaniji ima 50 000 ugrađenih....ju kuku njima.....ja prosto sumnjam da su u Srbiji dolazili silikoni boljeg kvaliteta ;)

Bice dobro ako ne otkriju na kraju da je to uopste i bio silikon. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice dobro ako ne otkriju na kraju da je to uopste i bio silikon. :lol:

E baš...nego neka providna smesa..možda je jestivo...pa barem da se ne baci :lol: ...eto im kad 'oće sise 'lepe i velike' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš...nego neka providna smesa..možda je jestivo...pa barem da se ne baci :lol: ...eto im kad 'oće sise 'lepe i velike' :lol:

Nisu samo sise u pitanju :P But, smatram da se tome ne treba smejati ;) Sve stvar izbora, ja ne podržavam, ali ni ne osuđujem one koji ugrađuju silikone. Nji'ova stvar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu samo sise u pitanju :P But, smatram da se tome ne treba smejati ;) Sve stvar izbora, ja ne podržavam, ali ni ne osuđujem one koji ugrađuju silikone. Nji'ova stvar ;)

U pravu si,lepo je na forumu imati tako plemenitu i susretljivu dušu :rolleyes: ....dobro je što si tu da me napomeneš da se nije lepo smejati tuđoj 'nesreći'..., šta bi mi-ja bez Ivančice...da je nema trebalo bi je izmisliti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si,lepo je na forumu imati tako plemenitu i susretljivu dušu :rolleyes: ....dobro je što si tu da me napomeneš da se nije lepo smejati tuđoj 'nesreći'..., šta bi mi-ja bez Ivančice...da je nema trebalo bi je izmisliti :D

Hvala na komplimentima, nis' trebala :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecina zena se odluci na augmentaciju zbog rekonstrukcije dojke.... mislim da ni to ne treba zanemariti. Mislim da je njima najteze u slucaju da su im ugradjeni bas ti, lazni, implantati... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.