Plasticna hirurgija/Pirsing/Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Jel imate pirsing?

Ako imate - gde?

Jel ima neko da ima više od dva ovde na forumu?

Meni je super na stomačiću, sad stomak zbog veličine miruje... Nemam šta da pokažem.. :D

P. S. Ako ima negde ova tema - preusmeravajte me... :)

Imam u nosu.

buhla, mmmmm.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam po neki :D. Na usima imam 8 plus jednu na usnoj resici i jednu na hrskavici usne skoljke. Imala sam u nosu i pupku, to povadila u prvoj trudnoci. E da, imam i na obrvi. Sve su to uspomene iz mladjih dana pa mi je tesko da se odvojim od njih. Jedno vreme me bila uhvatila manija busenja :D. Ali nosim sitne mindjusice pa ne deluje grubo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam po neki :D. Na usima imam 8 plus jednu na usnoj resici i jednu na hrskavici usne skoljke. Imala sam u nosu i pupku, to povadila u prvoj trudnoci. E da, imam i na obrvi. Sve su to uspomene iz mladjih dana pa mi je tesko da se odvojim od njih. Jedno vreme me bila uhvatila manija busenja :D. Ali nosim sitne mindjusice pa ne deluje grubo....

:o Ma nikad ne bih rekla da si "busomanijak"!! :lol:

Ja imam samo jedan-u nosu i obooooozavam ga!! Usi ni ne racunam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

j2g-205287.jpg

buhla, mmmmm.....

IvanaKK, stvarno ti se ovo svidja? :unsure: Meni je bas homo kad musko ima pirs u pupku :wacko: U stvari, sad vise nisam ni sigurna da je ovo musko, vidi kako mu je majica odvojena od tela :unsure:

Cek', da nije to buhla? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaKK, stvarno ti se ovo svidja? :unsure: Meni je bas homo kad musko ima pirs u pupku :wacko: U stvari, sad vise nisam ni sigurna da je ovo musko, vidi kako mu je majica odvojena od tela :unsure:

Cek', da nije to buhla? :mellow:

Meni ovde pirsing i ne upada u oci...... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Ma nikad ne bih rekla da si "busomanijak"!! :lol:

Ja imam samo jedan-u nosu i obooooozavam ga!! Usi ni ne racunam ;)

Hmmmmmm..... Busenje pistoljem ni ja ne racunam. Ali zato busenje kanilom da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pirsing u pupku,ali sam mindjusicu skinula kad sam prvi put ostala trudna.Posto sam brzo i po drugi put zatrudnela mindjusica mi je vec 2 godine napolju.Kad se porodim,nadam se da necu imati strije po stomaku i da cu do leta ponovo nositi moj lepi pirsing.Evo i slicica od pre trudnoce2yy-eminin.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pirsing u pupku,ali sam mindjusicu skinula kad sam prvi put ostala trudna.Posto sam brzo i po drugi put zatrudnela mindjusica mi je vec 2 godine napolju.Kad se porodim,nadam se da necu imati strije po stomaku i da cu do leta ponovo nositi moj lepi pirsing.Evo i slicica od pre trudnoce2yy-eminin.jpg

Ja dva puta busila pupak i opet zarastao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pirsing u pupku,ali sam mindjusicu skinula kad sam prvi put ostala trudna.Posto sam brzo i po drugi put zatrudnela mindjusica mi je vec 2 godine napolju.Kad se porodim,nadam se da necu imati strije po stomaku i da cu do leta ponovo nositi moj lepi pirsing.Evo i slicica od pre trudnoce2yy-eminin.jpg

Ma sta te briga za strije, tvoje su i ima da se ponosis njima :lol: Lepo ti stoji pirs ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ništa protiv pirsinga, mislim da je to lepo ako je u granicama normale, da se ne buši po celom telu ali nešto malecko je ok. Svidja mi se mindjuša u nosu, pupku i na obrvi, ali nikada nisam imala hrabrosti da se bušnem :ph34r: Moja bivša drugarica je bušila jezik, ja sam išla sa njom, brrrrrrrrrr :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dva puta busila pupak i opet zarastao :(

Meni nije zarastao,ali se smanjila rupica s vremenom,pa cu morati opet otici da busnu jos malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek', da nije to buhla? :mellow:

:lol: joCk nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaKK, stvarno ti se ovo svidja? :unsure: Meni je bas homo kad musko ima pirs u pupku :wacko: U stvari, sad vise nisam ni sigurna da je ovo musko, vidi kako mu je majica odvojena od tela :unsure:

Cek', da nije to buhla? :mellow:

Kada vidim takve trbusnjake, ne mislim o tome da li je homo, nego o tome kako bi moglo biti da nije :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i ja u pupku. Vadila sam mindjusu u obe trudnoce, a sad je opet tu....dok mi ne dosadi. :) Na usima sam imala dosta, mislim sedam...sad nosim uglavnom dve ili tri mindjuse.

Imao je muz u jeziku, ali nakon sto je dva puta progutao kuglicu, odustao je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste cule za japansku metodu iscrtavanja obrva??? Moja drugarica je radila pre neki dan i fenomenalne su! Nema sanse da provalis da je iscrtano!

Japanska metoda je najnovija,radi se olovkom koja ima mali skalpel kojom se ubacuje pigment..Iscrtava se dlaka po dlaka,izgleda totalno prirodno,svaka dlacica je nacrtana.

Kosta 120 eura, i ozbiljno razmisljam da li da se castim time :lol:

Bila sam vec u salonu gde to rade,i rekli su mi- nista od te ljubavi dok dojim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pre za trajnu epilaciju ali ovo je pogresna tema, tako da sam OT. mada bih volela da znam da li je neko radio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna pitala

(mna mama @ 28.09.2010, 20:48)

I ja bi epilaciju,al' nikako da se 'nakanim'..treba izdvojiti dooooosta vremena

Ja odgovorila:

Zene moje,ja radila i odmah iskreno da vam kazem-cisto bacanje para! UOPSTE nije trajna! Posle godinu dana pocnu da se pojavljuju dlacice,posle 4 godine isto ko i pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da....to treba povremeno preći laserom,tako sam čula...i jako je bitno ko,kako i sa kakvim uređajma radi....inače,hvala na informaciji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[

Ja odgovorila:

Zene moje,ja radila i odmah iskreno da vam kazem-cisto bacanje para! UOPSTE nije trajna! Posle godinu dana pocnu da se pojavljuju dlacice,posle 4 godine isto ko i pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pristalica svih estetskih intervencija ako su u granicama normale, uradjene strucno i kvalitetno. Sto da ne, ako to nekome znaci neka se usreci! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde si radila epilaciju, ako nije tajna?

Naravno da nije :) Privatna poliklinika Pekic, u Grckoskolskoj. Nisam htela po kojekakvim salonima, gde rade devojke sa skracenim i ubrzanim kursevima. Jest da bi me tako tretman izasao 2.000 dinara, a u poliklinici je bio 100 eura, ali ja ne zalim pare kada je tako nesto u pitanju.

Radi se u sterilnim uslovima, diodinim laserima, a tretman radi zena koja je zavrsila medicinski fakultet,a ne kurs. Zato toliko i kosta.

Pukla sam ja ladno tada 300 eura, ni za sta! Sad mi je isto kao pre :( zato i kazem zenama da se ne zaludjuju da je to trajno jer nije!

Ne rece mi niko za onu japansku metodu iscrtavanja obrva. Ima li neko iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da....to treba povremeno preći laserom,tako sam čula...i jako je bitno ko,kako i sa kakvim uređajma radi....inače,hvala na informaciji ;)

Pa to opet znaci da nije trajna. Ovde je dosta njih koje znam radilo. i svo su mi rekli da je glupost, da posle par godina, kao da nista nisi radio. pritom je to ovde mnogo mnogo skuplje nego u bgdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se ove teme tice, mozda bi mogla da se osvezi sa info da je u francuskoj frka oko 30 000 silikona koji su losi, tacnije stavljan im je industrijski silikon.

Samo cekam da ce Srbi da otkriju kakv li oni silikon koriste. Mogu samo da zamislim.

Inace ne volim silikone, operacije zared lepote tek ne, a pogoto sto nikad nisi siguran sta ti stavljaju, moj celokupan odgovor na temu je JOK :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja snajka ima trajnu sminku(oci ,obrve i usne)* i zaista fantasticno izgleda...prvi put kad je radila posle tri godine sve joj je nestalo...pre nekih 4 godine radila joj je jedna tajlandjanka i otisla malo preduboko i dan danas izgleda kao da je tek uradjena i izgleda savrseno...sto se tice estetske hirurgije ukoliko bude bilo besplatno sto da ne:)rado bih se resila\viska koze sa stomaka ;) kao nus proizvoda dve trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.