Plasticna hirurgija/Pirsing/Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Jao hvala :):rolleyes:

Eto,vidite da ne moraju silikoni u ustima da budu ruzni. Umerenost,samo umerenost! Nazalost mnoge devojke stave sto vise "da bi se videlo" !? Meni takvo razmisljanje nije blisko...

PS-ta druga fotka je sa vencanja ;)

Divna si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao hvala :):rolleyes:

Eto,vidite da ne moraju silikoni u ustima da budu ruzni. Umerenost,samo umerenost! Nazalost mnoge devojke stave sto vise "da bi se videlo" !? Meni takvo razmisljanje nije blisko...

PS-ta druga fotka je sa vencanja ;)

upravo to, medicina ..i sve napreduje, samo treba biti pametan i imati ukusa ,

i iskoristiti ono najbolje za sebe, a sve u cilju popravljanja nekih mana,

i povecanja sopstvenog zadovoljstva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto rece moja sestra jednom<imam decka,sad vise necu da brijem noge> :lol: E bas tako,mene moj muz voli takvu kakva sam,i sa sminkom i bez nje.Sto se operacija tice nisam protivnik,samo treba imati meru u svemu a ne izgledati ko preparirani tranvestit.Da imam mogucnosti,ili jos bolje da nemam pametnija posla,mozda bih popravila grudi koje su licile na grudi samo dok sam dojila dete.Sad opet izgledam kao da tek ulazim u pubertet.Ali da se vratim na recenicu sa pocetka,mm sam zavela i bez toga i zavodim ga i dalje svakog dana. :wub: A za trajnu sminku bas i nisam sigurna,posebno zato sto volim da eksperimentisem,sminkam se maltene svaki put drugacije,sem kad zurim pa je onda klasika.Nije mi problem da promenim frizuru ili boju,posebno jer sam po struci frizer pa sam svasta isprobala,volim promene tako da jedan te isti <crtez> ne bih mogla da trpim nekoliko meseci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjanka to je lepa korekcija, diskretno a lepo. Moja kuma je radila trajnu depilaciju i uopste nije zadovoljna, tako da su to sve price, dlake rastu pa rastu :lol: A za trajnu sminku jos nisam cula negativnih komentara, naravno da se zna kod koga se radi, da bude provereno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da okacim 2 slike u istoj poruci hehehehe :rolleyes:

Ovo je nakon korekcije. Mozda ne licim na sebe na fotkama,razlika izmedju ove dve je 5 godina

Preslatka si :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da okacim 2 slike u istoj poruci hehehehe :rolleyes:

Ovo je nakon korekcije. Mozda ne licim na sebe na fotkama,razlika izmedju ove dve je 5 godina

Nikad ne bih izvalila da su silikoni.

Super sto je umereno, zato i deluje prirodno.

A inace si prelepa, ali bas!!!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad ne bih izvalila da su silikoni.

Super sto je umereno, zato i deluje prirodno.

A inace si prelepa, ali bas!!!:)

Bas si lepa, predivne oci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,mame HVALA VAM! Sad sam se rasplakala kad sam videla komplimente,rade mi hormoni,sta cu...

Puno mi znace lepe reci,pogotovo sada kada sam u osmom mesecu- debela,natecena,neprivlacna,sa pokojom novom strijom i aknama. Gegam se dok idem,nema gracioznosti ni u tragovima.Sve sam sebi samo ne lepa i sexy,al to je valjda normalno !?

Izvinite,znam da je off topic,ali....

Hvala jos jednom. love you! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moja tema. :lol::lol::lol:

Sto se sminke tice,nije mi toliko bitna ali bih stavila silikone.Imala sam male grudi,cvrste i svidjale mi se.Sad nakon trudnoce su izgubile punocu,smanjile se,brusevi od ranije su mi veliki...

Ne radi se ni o kakvom dokazivanju vec mi jednostavno fale grudi.:/ Ne osecam se kao zena vec kao neki decacic.

Pre trudnoce ni u snu nisam bila za silikone a sada jesam.Postoji mogucnost da cu ih jednog dana uraditi tj.prvo bih rodila jos jednu bebu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je zenstvenost ono sto nam uliva samopouzdanje.Bar kod onih zena koje jesu ili teze zenstvenosti.

Jednostavno zena koja poseduje izrazene zenske atribute ,a ume da ih nosi i svesna je toga ,najcesce je puna samopouzdanja i sigurnosti.

Andjeo zato te razumem zasto bi zelela to i podrzavam.Jer nije stvar fizicki izgled vec ono sto ce jednu zenu da ucini zadovoljnom.

Najlepse se osecam u stiklama,doterana i nasminkana.Jer zena je najsavrsenije bozije bice i zeni to i dolikuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moja tema. :lol::lol::lol:

Sto se sminke tice,nije mi toliko bitna ali bih stavila silikone.Imala sam male grudi,cvrste i svidjale mi se.Sad nakon trudnoce su izgubile punocu,smanjile se,brusevi od ranije su mi veliki...

Ne radi se ni o kakvom dokazivanju vec mi jednostavno fale grudi.:/ Ne osecam se kao zena vec kao neki decacic.

Pre trudnoce ni u snu nisam bila za silikone a sada jesam.Postoji mogucnost da cu ih jednog dana uraditi tj.prvo bih rodila jos jednu bebu. :rolleyes:

Ista situacija! I ono malo jada sto sam imala sad nemam. Sta da vam pricam kada mi je 75 velika i to masala, seta oko mene. Jos i nemam neke obline, sva sam minijaturna.

Ali ja nisam citala, ne znam kakvo je vase misljenje o tetoviranim obrvama. Meni je to cista glupost. Tetovaze blijede i deformisu se, tako da mi je to bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad nisam bila zadovoljna velicinom svojih grudi. Bile su male. Tek pre 2 godine, kada sam malo dobila na kilazi, primetila sam da su i one porasle. E, takve su mi u podpunosti odgovarale. Medjutim, sad sam trudna, primetila sam da, osim sto su porasle, opustile su se. <_< Tako da, opet sam na pocetku. Volim svoje grudi, ali samo sa brusom i majcom sa osrednim dekolteom (jer su mi po prilicno i ispucale). Oduvek sam bila za hirurske intervencije bilo kog tipa, ali samo ako je potrebno, to jest ne neko pumpanje i sl. Mnogo je ruznije od nosate, pogrbljene zene bez grudi - silikonska lutka. A trajna sminka mi je bas bzvz, jer trendovi se menjaju, danas je u modi jaka senka, sutra bleda, prekosutra kombinovana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O silikonima se ranije pričalo i pričalo...

Sve je krenulo od grudi i nezadovoljnih žena, pa su onda počele razne "pevaljke da ih stavljaju u usne, za neke čak kažu da ih imaju i u zadnjici..

Mene zanima vaš stav o tome.

Zašto žene posežu za silikonima?

Da li su žene svesne da ti silikoni nisu večni i da će pored jedne operacije, morati kad tad i na drugu?

Kolko je uopšte razvijena svest žena o njima, ili žene jednostavno posežu za njima bez razmišljanja samo da bi bile lepše?

Da li bi ste vi ugradile silikone - bilo da vam fali u grudima, na usnama...?

Zar ne možemo da volimo sebe baš zato što smo takve kakve jesmo - jedinstvene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skroz za , mada meni ne trebaju , i ako je medicina vec napredovala zasto ziveti u 15 veku i neiskoristiti sve sto nam pruza ... Tako da sam skroz za!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni je OK, naravno umjereno. Čist primjer kvalitetnog zahvata je Novosađanka...imamo slike na prednjoj strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da imam male grudi, tanke usne, spljostenu zadnjicu i da imam para za bacanje....verovato bih ugradila silikone i to bih dobro platila, ali posto nemam nista od navedenog niti cu imati, osim para...nikada to necu uraditi. Nemam nista protiv, ukoliko zena nakon ugradnje izgleda lepse i privlacnije i sebi i drugima, ali masa njih nema mere i izgledaju uzasno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel imate pirsing?

Ako imate - gde?

Jel ima neko da ima više od dva ovde na forumu?

Meni je super na stomačiću, sad stomak zbog veličine miruje... Nemam šta da pokažem.. :D

P. S. Ako ima negde ova tema - preusmeravajte me... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče drugih žena, muškaraca i njihovih silikona - podržavam, a što se tiče mene same - silikone ne bih, iako imam npr. male grudi - moje su! :lol:

Bojim se operacija, i CR sam se uplašila, i ako ne mora seckanje - nikad ne bih pristala da me zarad lepote neko secka.

Pa to može da stoji par godina, pa jovo na novo - što se kaže. :blink:

E, što se tiče trajne šminke - to mi je skroz ok, ako je diskretno i za svaki dan (pojačavanje obrva i blago isticanje očiju) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam na pupku i cim sam saznala da sam trudna izvadila sam mindjusu, imala sam posle u trudnoci problema sa rupicom modrela je plavila i gnoj je par puta curkao...sad mi se cini da je srasla skroz necu pokusavati da vratim nazad mindjusu imala sam je bas dugo dosadila mi je..sadmalo ruzno izgleda rupa ova, ali dobro nije mi ni stomak kao pre trudnoce tako da nema veze :D

Ja sam htela da bušim pupak pre udaje, pa odustala - a kažem vam - sad nemam šta da pokažem, a opet se zagrejala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala pirs na obrvi, evo par slikica ... Nije mi ostao ružan ožiljak

7e-Pictur.jpg

ch-Pictur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani bas ti super stoji! :)

Ja ne volim sljastuci pirsing,kad vidim u pupku neki sa cirkoncicima odmah me podseti na Pink ... Volim takve kao sto Nani ima,u obrvi,jednostavno a lepo,mozda na nosu jos i mogu podneti 1 cirkoncic.

Sebe ne vidim sa pirsingom,i sigurno i boli,ne bih se usudila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo Nani, preslatka si na slicicama.

Kako sam ja staromodna- ne bih ni skontala da imas pirsing, da nisi to napisala. Ja bih mislila da je to mladez. :huh::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U nani dobro je da si 'skinula' to čudo sa obrve...meni to liči na ekser <_< ..inače nisam ljubitelj ni pirsinga ni tetovaže...nekako mi to ide samo sa 'tinejdž fazom'...ili sam staromodna :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.