Plasticna hirurgija/Pirsing/Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Drage zene, sta mislite o konkretnoj temi?

Da li je to vecinski postao trend koji je stigao kod nas sa Zapada, nego neka korekcija radi veceg samopouzdanja i licnog uspeha u necemu?

Ja nisam protivnik silikona ali licno ne bih mogla da ih stavim, jednostavno ne volim nista "strano" da bude u mom telu a i bojala bih se ishoda. A sto se tice trajne sminke o tome dobro razmisljam i najverovatnije cu je uraditi, jer ne znam sta mi je gore, da li da se sminkam ili da posle sve to skidam, a ovako cu je imati 24h :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam nista protiv silikona, ako je to u nekoj normalnoj meri. Isto vazi i za sve ostale plasticne operacije. Ako to nekoga cini srecnim, zasto da ne? Cinjenica je da danas preteruju, sise su im do nosa, a usne do cela. To mi je vec ruzno. I ja sam ranije zelela da ugradim silikone, ali sada posle porodjaja mi stvarno nije potrebno.. hehehhehe.. hvala mom bepcu.. d025.gif

A sto se tice trajne sminke..hmm.. ni to nije lose.. Nisam se toga setila. Sta bi ti uradila od sminke? Usne, oci, sve?..

Jao, sad si mi dala ideju.. Sto bi to bilo lepo.. PROBUDIM SE UJUTRU I ODMAH SAM LEPA!!! h020.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I za I protiv sam, zavisno koji su motivi I dokle se ide na temu da to bude sa ukusom I dobrim razlogom, a ne samo jedan od zahvata u nizu...

Pre mm-a I trudnoce sam bila skroz za. Cak sam verovala da cu ih I sama ugraditi, cim pre. Od kad imam porodicu I znam za sta zivim, sujeta mi je za poslednjem mestu I zadovoljna sam u svom telu. Nije savrseno, daleko od toga, al je meni lepo u njemu I ne bih ga menjala. Ako mi jednog dana samopouzdanje bude palo sigurno cu razmotriti sve opcije.

Sto se trajne sminke tice I tu isto... Imam ok ten I ne bih menjala puno toga, jos sam I za prirodno pa ne znam dal bih u ovom stanju uma radila bilo sta... Ne sminkam se svaki dan, I na posao odem bez trunke sminke I nemam frku od toga. Lepo izgleda osenciti lice trajnom sminkom, al opet kazem, da to bude sa ukusom I profi odradjeno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato i kazem da nisam protivnik silikona ukoliko je to uradjeno sa ukusom. Sto se tice trajne sminke uradila bih prvenstveno oci, nije da mi je neobhodno, izrazita sam crnka i imam guste trepavice, ali opet sam sama sebi lepsa kada sam malo nasminkana, ni u tome ne volim da preterujem, i kada izlazim stavim maskaru i neki sjaj za usne i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;)

Ja nemam nista protiv silikona, ako je to u nekoj normalnoj meri. Isto vazi i za sve ostale plasticne operacije. Ako to nekoga cini srecnim, zasto da ne? Cinjenica je da danas preteruju, sise su im do nosa, a usne do cela. To mi je vec ruzno. I ja sam ranije zelela da ugradim silikone, ali sada posle porodjaja mi stvarno nije potrebno.. hehehhehe.. hvala mom bepcu.. d025.gif

A sto se tice trajne sminke..hmm.. ni to nije lose.. Nisam se toga setila. Sta bi ti uradila od sminke? Usne, oci, sve?..

Jao, sad si mi dala ideju.. Sto bi to bilo lepo.. PROBUDIM SE UJUTRU I ODMAH SAM LEPA!!! h020.gif

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam protivnik plastike,licno nemam potrebe za vecim grudima prevelike su i ovako(HVALA MAMA I BABA :lol: )..ali sto kaze Micilici,zavisi od razloga iz kojih to sebi radis i u kojoj meri.svako je ,bar ponekad,ne zadovoljan svojim izgledom i ako ce ga neki zahvat uciniti samopouzdaijim-zasto da ne.ali operacija ne moze da nadomesti ljubav i postovanje prema samom sebi.time sto cemo se fizicki izmeniti,ne znaci da cemo izmeniti i osobine koje nam smetaju.ja bih licno uvek mogla da imam par kila manje,ali posto sam trudna to me tenutno ne opterecuje ,jer nisam u mogucnosti da na tome sad intenzivno radim.

sto se tice trajne sminke,nisa dovoljno informisana i ne znam nikoga ko ju je radio,pa bih bila zahvalna ako bi mi prosledili neki link za sajt gde to mgu da pogledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam protivnik plastike,licno nemam potrebe za vecim grudima prevelike su i ovako(HVALA MAMA I BABA :lol: )..ali sto kaze Micilici,zavisi od razloga iz kojih to sebi radis i u kojoj meri.svako je ,bar ponekad,ne zadovoljan svojim izgledom i ako ce ga neki zahvat uciniti samopouzdaijim-zasto da ne.ali operacija ne moze da nadomesti ljubav i postovanje prema samom sebi.time sto cemo se fizicki izmeniti,ne znaci da cemo izmeniti i osobine koje nam smetaju.ja bih licno uvek mogla da imam par kila manje,ali posto sam trudna to me tenutno ne opterecuje ,jer nisam u mogucnosti da na tome sad intenzivno radim.

sto se tice trajne sminke,nisa dovoljno informisana i ne znam nikoga ko ju je radio,pa bih bila zahvalna ako bi mi prosledili neki link za sajt gde to mgu da pogledam.

Moja kuma je radila trajnu sminku i zaista lepo izgleda, radila je negde u beogradu, nisam se tacno raspitivala, kada resim da radim ona ce mi sve srediti :) Tako da konkretan link ne znam, a na google ces ih naci dosta samo ti savetujem da se raspitas pre nego sto krenes da radis, da budu provereni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volim sebe jako, iako naravno nisam savrsena,ali ne bih nista ugradjivala, vadila, crtala itd.....volim prirodnu lepotu!tj volim samopouzdane i jake zene kojima nisu potrebni silikoni da bih se bolje osecale.....ne osudjujem nikoga, svako ko misli da bi bio recniji sa 2 komada silikona ili slicno, podrzavam....ja znam da ne bih...jer takve stvari mene ne cine srecnom.....pre bih te pare dala jednom dobrom psihologu nego plasticnom hirurgu.....znam masu zena koje se krenule sa jednom operacijom ili zahvatom, pa ni posle toga nisu bile zadovoljne,,,,htele su nesto drugo opet da promene,,,pa opet nesto i tako u krug...

a kad sebe volis, vole te i drugi....

ne daj boze u nekim ektremnim slucajevima sam uvek za, ali tipa te sitne korekcije su mi glupost....

sto se tice trajne sminke, to zaista ne znam kako izgleda, jer ne znam nikog ko ima trajnu sminku osim obrva, ali to nije moj stil...volim da se sminkam jakoooooo, ali uvek prirodno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja volim prirodnu lepotu... ja lično ne bih radila nikakve hirurške korekcije na sebi, a ni trajna šminka me nešto ne privlači... ali apsolutno nemam ništa protiv da onaj ko to voli i želi, uradi... iskreno kad pogledam svoje grudi posle trudnoće i dojenja nisam baš zadovoljna kako izgledaju, ali i pored toga ne bih ja tu ništa da diram... kakve su takve su, moje su... ali ako neko ima jaku želju da nešto promeni na sebi - samo napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta god cini ljude srecnima,neka to i cine.Ali nazalost,ja oko sebe imam toliko savrsenih devojaka(fizicki)...a u glavi haos...samopouzdanje-nula...Kompleksi cuda cine.

Pa mislim da bi svaka, pre bilo kakve hirurske intervencije trebala na par seansi kod psihijatra,pa tek onda pod noz.Onda bi mozda i bilo efekta.

Licno,kada bih smogla snage,mada cisto sumnjam(prevelika sam kukavica za te stvari),otisla bi na lasersku operaciju ociju.Nije mi velika dioptrija ali sociva me vec 10 god.smaraju posteno.

Kada bi postojalo i moglo,verovatno,skoro sigurno, bih otisla na uklanjanje tamnih kolutova ispod ociju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trajna sminka mi se ne svidja, jer zena bez normalne sminke kao nadopune ujutro i navecer izgleda, naravno umorno ali kao da nije skinula sminku. Ta sminka je ok ako se na nju nadopuni prava sminka, onda pojacava. Ali ja nekako mislim da je bolje ne stavljat to, jer onda imate priliku biti potpuno prirodne, a kada zelite biti nasminkane, samo se nasminkate. I nekako preferiram prirodno!

Silikoni mi se nikako ne svidjaju. Ali naravno, tko voli neka izvoli! Imam malene grudi, ali mi se jako svidjaju i ne bih ih mjenjala. Sad u trudnoci dozivljavaju pravi procvat, bas pupaju! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volim sebe jako, iako naravno nisam savrsena,ali ne bih nista ugradjivala, vadila, crtala itd.....volim prirodnu lepotu!tj volim samopouzdane i jake zene kojima nisu potrebni silikoni da bih se bolje osecale.....ne osudjujem nikoga, svako ko misli da bi bio recniji sa 2 komada silikona ili slicno, podrzavam....ja znam da ne bih...jer takve stvari mene ne cine srecnom.....pre bih te pare dala jednom dobrom psihologu nego plasticnom hirurgu.....znam masu zena koje se krenule sa jednom operacijom ili zahvatom, pa ni posle toga nisu bile zadovoljne,,,,htele su nesto drugo opet da promene,,,pa opet nesto i tako u krug...

a kad sebe volis, vole te i drugi....

ne daj boze u nekim ektremnim slucajevima sam uvek za, ali tipa te sitne korekcije su mi glupost....

sto se tice trajne sminke, to zaista ne znam kako izgleda, jer ne znam nikog ko ima trajnu sminku osim obrva, ali to nije moj stil...volim da se sminkam jakoooooo, ali uvek prirodno

Šećeru lepo si to rekla...potpisujem(kao i uvek) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru lepo si to rekla...potpisujem(kao i uvek) :rolleyes:

cmokic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PROTIV....sa silikonima i trajnom sminkom ja jednostavno ne bih bila ja....volim sve sto je prirodno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volim sebe jako, iako naravno nisam savrsena,ali ne bih nista ugradjivala, vadila, crtala itd.....volim prirodnu lepotu!tj volim samopouzdane i jake zene kojima nisu potrebni silikoni da bih se bolje osecale.....ne osudjujem nikoga, svako ko misli da bi bio recniji sa 2 komada silikona ili slicno, podrzavam....ja znam da ne bih...jer takve stvari mene ne cine srecnom.....pre bih te pare dala jednom dobrom psihologu nego plasticnom hirurgu.....znam masu zena koje se krenule sa jednom operacijom ili zahvatom, pa ni posle toga nisu bile zadovoljne,,,,htele su nesto drugo opet da promene,,,pa opet nesto i tako u krug...

a kad sebe volis, vole te i drugi....

ne daj boze u nekim ektremnim slucajevima sam uvek za, ali tipa te sitne korekcije su mi glupost....

sto se tice trajne sminke, to zaista ne znam kako izgleda, jer ne znam nikog ko ima trajnu sminku osim obrva, ali to nije moj stil...volim da se sminkam jakoooooo, ali uvek prirodno

ma svaka ti je na mestu,svaka cast,podrzavam te u potpunosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma svaka ti je na mestu,svaka cast,podrzavam te u potpunosti

joj baco pocrvenela sam se od stida :P , nemoj da me hvalis :lol:

pusti ti to, te sto pricaju "ne bih ja, nije moj stil" prve su bakutanerke koje ugradjuju silikone i rade botokse kasnije....xaxaxaxa....salim se..pupupupupu ne daj Boze, samo mi jos to fali..... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

protiv!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ne postoji zena koja je u svakom trenutku svog zivota 100% zadovoljna svojim izgledom. Nekada su me nervirale grudi, nekada noge, usne itd. Ali, ima i momenata kada sam zadovoljna i lijepo se osjecam u svojoj kozi. h090.gif

Podvrgla bih se nekoj operaciji samo ako bi za to postojao i neki drugi razlog, a ne samo estetski. Drugacije, ne zelim ni da razmisljam o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Protiv silikona,ali svako ima pravo na svoj izbor.. Sestra od mm je pre skoro mesec dana u Srbiji stavila silikone,posto njoj su bas male grudi,a î ona je niska... I kaze da je zadovoljna.. Ja licno nikad nebih mogla da ugradim silikone,povecam usne i to... Nekakko mi je sve to ,kako kaze moj sin BLJAK-... Ali cula sam da ima neke inekcije da ti grudi budu cvrste,za to se razmisljam,jer grudi mi see skroz opustile od dojenja,,, a imam samo 17 godina. Pa sam mislila ,kad budemo stigli do malo para da probam i to... Gledala sam kako jednoj zeni to ubrizgavaju ,i pripalo mi muka,a ona mrtva ladna,a mene boli,,,a daje se bez anestezije... Videcemo.,mozda mi i nestane strah..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Protiv silikona,ali svako ima pravo na svoj izbor.. Sestra od mm je pre skoro mesec dana u Srbiji stavila silikone,posto njoj su bas male grudi,a î ona je niska... I kaze da je zadovoljna.. Ja licno nikad nebih mogla da ugradim silikone,povecam usne i to... Nekakko mi je sve to ,kako kaze moj sin BLJAK-... Ali cula sam da ima neke inekcije da ti grudi budu cvrste,za to se razmisljam,jer grudi mi see skroz opustile od dojenja,,, a imam samo 17 godina. Pa sam mislila ,kad budemo stigli do malo para da probam i to... Gledala sam kako jednoj zeni to ubrizgavaju ,i pripalo mi muka,a ona mrtva ladna,a mene boli,,,a daje se bez anestezije... Videcemo.,mozda mi i nestane strah..

proveri ti draga moja sta ti oni to ubrizgavaju da ne bude ono grudi cvrste ali se npr raspada zeludac.... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

proveri ti draga moja sta ti oni to ubrizgavaju da ne bude ono grudi cvrste ali se npr raspada zeludac.... :lol::lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: U praVU si,prvo cu da proverim !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skoro sam gledala na "E" kanalu dobru emisiju o plasticinim operacijama. Bila je rec o silikonima, trajnoj sminki, najgore i najbolje uradjeni silikoni i pl. operacije...Tek sam tu videla sta je ziv covek sposoban da uradi od sebe sve u nadi da ce biti lepsi. Na vrhu liste je bila Prisila Prisli, koja zaista ne lici na sebe i neka zena (zaboravila sam ime) koja vise lici na zmiju nego na ljudsko bice.

Siti smo svega gledajuci TV: i sisa k'o baloni, i usana koja doticu vrh nosa...i nisam ni za silikone, ni za trajnu sminku (a sta ako mi se posle godinu dana ne svidi ta sminka?), kad bi me pitali za plasticnu operaciju: korigovala bih malo nos i nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam protiv silikona niti protiv trajne sminke sve dok ne predju granice pa postanu vulgarni,na moju nesrecu ja sam radila trajnu sminku za usne,u pocetku je bio cool,medjutim posle ni 2-3 meseca,jednostavno je poceo da se trca i sada se jasno vidi da je tetovirano,bilo bi jednostavno otici i popraviti to,aliposle prvpg puta kada sam radila,mislim da ga necu ponoviti,jedva cekam da se otrca skroz pa da ga nemam nikako...dobro razmislitepre nego sto uradite bilo koji korak vezano za sminku ili silikone..pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja volim prirodnu lepotu... ja lično ne bih radila nikakve hirurške korekcije na sebi, a ni trajna šminka me nešto ne privlači... ali apsolutno nemam ništa protiv da onaj ko to voli i želi, uradi... iskreno kad pogledam svoje grudi posle trudnoće i dojenja nisam baš zadovoljna kako izgledaju, ali i pored toga ne bih ja tu ništa da diram... kakve su takve su, moje su... ali ako neko ima jaku želju da nešto promeni na sebi - samo napred...

U potpunosti se slažem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kada se bas ovoliko nebi plasila doktora , injekcija, hiruskih zahvata i tako to, sigurno, ali sigurno bih uradila silikonske grudi...ne vidim u tome nista lose, pa sto bih ja nosila neku "jadnu trojku" i osjecala se bzv, ako bi mi bolje stajala neka solidna "cetvorka" i cinila me happy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.