See who gave reputation

1. <3 majka <3

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Čekamo plusiće
      Započeo/la Kalle03 · Objavljeno
      https://files.fm/f/e55h8tzgb  sta mislite o ovom testu? Kako vam izgleda 
    • Porodilište ''Dr Dragiša Mišović'' - Beograd
      Započeo/la Mara94 · Objavljeno
      Zdravo, da li ima mozda neko ko bi mogao da me posavetuje da li da izaberem dr Milicu Puric ili dr Ljubicu Simonović? Bitno mi je samo da kad porodjaj krene da me ne ispale i ne budu sa mnom tu u toku porodjaja. Moja sestra se poradjala kod dr Milice i ima sve preporuke za nju ali sam isto tako i cula da je dr Ljubica fenomenalna. Ima li ko kakav savet?
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la Gandra89 · Objavljeno
      Cao svima,

Hocu sa vama da podelim svoje iskustvo sa koriscenjem Proxeed plus suplementa. Uspesno je, jedna kutija od 30 kesica je uradila posao.
      Devojka je trudna i cekamo devojcicu. 

A hocu da vas i pitam da li je neko zainteresovan da kupi od mene prostale dve kutije Proxeed plusa za muskarce. Kao sto rekoh, nemam potrebe za njim jer je uradio posao, a steta da propadnu. Dao bih ih jeftnije nego sto su u apoteci.

Ako ima neko da zeli da kupi, pisite u mejl.

Pozdrav
    • Sterilitet kod muskaraca
      Započeo/la Gandra89 · Objavljeno
    • Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd
      Započeo/la milica88 · Objavljeno
      Cao svima, ja sam se porodila pocetkom avgusta meseca, do tad sam vodila trudnocu u Gradskoj bolnici. Moj utisak je da ima par novih lekara, ali da je dosta i dobrih starih ostalo. Prva dva porodjaja sam imala u Gradskoj, pa ih uglavnom sve znam. E sad treci porodjaj ove godine sam spletom okolnosti imala pocetkom avgusta u Visegradskoj (dosla sam sa kontrakcijama u Gradsku i rekli su mi da ne rade porodjaje taj dan jer im je pukla neka cev i imali su radove, pa su me poslali u Visegradsku :-) ali verujem da su to vec sada resili). Moj najtopliji savet vam je definitivno Gradska bolnica, sve je daleko bolje tamo pocevsi od nacina izvodjenja porodjaja i intervencija koje se izvode nakon porodjaja na porodiljama ukoliko su potrebne, higijene na odeljenju, pomoci porodiljama pri prvom ustajanju i u prvim nocima sa bebama, sve vakcine, testovi koji se rade sa bebama se rade pred majkama, vizita i otpust se realizuju i vikendom, u Visegradskoj zive duse nema subotom i nedeljom, bebe se mere svakodnevno pred majkama pa se zajedno sa doktorom odlucuje da li nastaviti iskljucivo dojenje ili ubaciti malo i dohrane dok mami ne krene mleko... I ponovo bih odabrala Gradsku, bez puno premišljanja, ali eto visa sila. Jedino što potencijalno može biti problem ponovni prelazak u kovid sistem, a cula sam da ce i biti tako u septembru...
  • Teme