Cveće u domu i vrtu

odgovora

Objavljeno

Evo mojih,sad sam slikala...

kgs-DSC031.jpg

m6x-DSC031.jpg

A ovo sam kupila pre 2-3 nedelje, zove se Nova Gvineja, sobno je, mada može i napolju da se čuva, ali u hladovini, ne podnosi direktno sunce, rekli su mi da je višegodišnje, lepo cveta, ja sam uzela sa crvenim cvetovima, a postoje i sa cvetovima u drugim bojama...

u2c-DSC031.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simpatične krijeste...a zapazila sam GLADE kamen, ima li efekta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simpatične krijeste...a zapazila sam GLADE kamen, ima li efekta?

Ne razumem, molim te objasni :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to na prozoru, jel nije GLADE osvježivač prostora?

GLADE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to na prozoru, jel nije GLADE osvježivač prostora?

GLADE

Joj, ne :lol: :lol: :lol: To je vaza za cveće :lol:

ltx-DSC031.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam pomislila da je glade osvezivac...a vazica je fantasticna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam pomislila da je glade osvezivac...a vazica je fantasticna:)

To je poklon od zajedničkog druga i njegove devojke...ali dale ste mi ideju, znači mogao bi taj glade da se uklopi tu negde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je poklon od zajedničkog druga i njegove devojke...ali dale ste mi ideju, znači mogao bi taj glade da se uklopi tu negde ;)

i etoooooo resenjaaaaaaa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i etoooooo resenjaaaaaaa :lol:

t9205.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to na prozoru, jel nije GLADE osvježivač prostora?

GLADE

Ma glade kamen je super, ali koliko ja znam svi osvezivaci su kancerogeni. Ja mora tri ugasila odtkad sam cula za tu info :lol:

OT sam znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mojih,sad sam slikala...

kgs-DSC031.jpg

m6x-DSC031.jpg

A ovo sam kupila pre 2-3 nedelje, zove se Nova Gvineja, sobno je, mada može i napolju da se čuva, ali u hladovini, ne podnosi direktno sunce, rekli su mi da je višegodišnje, lepo cveta, ja sam uzela sa crvenim cvetovima, a postoje i sa cvetovima u drugim bojama...

u2c-DSC031.jpg

Fenomelna su ti kreste, bas su velike covece, moje su male. Ali bas sam se razocarala sad kad ste mi rekli da je jednogodisnja biljka. Ja ne volim sezonske biljke, ali dobro sad znam za sledeci put :)

Ova gvineja ili kako vec, mi prelepo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fenomelna su ti kreste, bas su velike covece, moje su male. Ali bas sam se razocarala sad kad ste mi rekli da je jednogodisnja biljka. Ja ne volim sezonske biljke, ali dobro sad znam za sledeci put :)

Ova gvineja ili kako vec, mi prelepo izgleda.

Hvala! Pa velike su zato što su napolju, pa imaju prostora da se šire, a i zalivam ih redovno i sipam im ono tečno đubrivo za cvetanje...znaju one da budu i veće. Ja volim napolju da sadim sezonske biljke zato što mogu svake godine različite biljke i raspored, da mi svaki put dvorište bude drugačije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! Pa velike su zato što su napolju, pa imaju prostora da se šire, a i zalivam ih redovno i sipam im ono tečno đubrivo za cvetanje...znaju one da budu i veće. Ja volim napolju da sadim sezonske biljke zato što mogu svake godine različite biljke i raspored, da mi svaki put dvorište bude drugačije...

To si u prvu za dvoriste. A mi posto nemamo fakticki zimu, volim da non stop ima cvece koje ce rasti i samo rasti :rolleyes: , zato ne volim sezonsko cvece.

Ali zavidim ti na dvoristu. Moj san definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

deo svekijevog dvorišta...

7lc-Pavle-.jpg

gni-Pavle-.jpg

s86-Pavle-.jpg

tkc-Pavle-.jpg

9gy-Pavle-.jpg

wyh-Pavle-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla da vam Pantići nisu komšije...isto dvorište :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla da vam Pantići nisu komšije...isto dvorište :lol:

ne družimO se s' komšilukom pa ne znam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla bas je prelepo dvoriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Savrseno je. Volim kad ljudi vode racuna o svom dvoristu, gde god da zive. Za to nisu potrebne ni pare niti bilo sta, vec nesto drugo.Zimus kad sam bila u Austriji, i prolazila kroz njihova neka "zabacena " sela, dvoriste ispred svake kuce je bilo perfektno uredjeno, nevezano sto je u blizini stala , koja pritom izgleda kao kucica. A kod naseg seljaka, uvek haos po dvoristu :rolleyes:

ALi dobro. U svakom slucaju sam htela pohvalititi tvoju mamu, bas mami dvoriste da sednes i uvalis se i popijes jedno 3 kafe :lol:

A cvece tek....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala...stvarno se trudi oko toga...a kafa...hm...milina.

Kuća će najvjerovatnije ići na prodaju, pa mi je mama dala zadatak da slikam, da ima uspomenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala...stvarno se trudi oko toga...a kafa...hm...milina.

Kuća će najvjerovatnije ići na prodaju, pa mi je mama dala zadatak da slikam, da ima uspomenu.

Uf kakav bedak. Sto na prodaju?Pa gde ce oni? Ot znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam gdje bih sada ovo pisala...ali hajde ovdje...Moji budu često u CRO, tamo imamo vikendicu i oni tamo pronalaze sebe, brat mi ima Odgajivačnicu pasa, pa bi i njemu odgovaralo da mu uzmu neku kućicu u CRO jer će ona sada u EU, a to im je bolja varijanta za pse. Tako da za ovu kuću mogu dobiti oko 180000 eura. Za tu lovu kontaju:

BL jednosoban stan: 40000 eura(tu bi dolazili zimi)

Bratu u CRO na selu: 30000 eura

Rovinj stan: 80000 eura(ovo iznajmljivali)

Meni je ovo OK varijanta, oni bi bili zadovoljni, imali od čega da žive, manje se maltretirali oko održavanja, a nakon svega brat i ja ne bismo imali moguće sukobe oko podjele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam gdje bih sada ovo pisala...ali hajde ovdje...Moji budu često u CRO, tamo imamo vikendicu i oni tamo pronalaze sebe, brat mi ima Odgajivačnicu pasa, pa bi i njemu odgovaralo da mu uzmu neku kućicu u CRO jer će ona sada u EU, a to im je bolja varijanta za pse. Tako da za ovu kuću mogu dobiti oko 180000 eura. Za tu lovu kontaju:

BL jednosoban stan: 40000 eura(tu bi dolazili zimi)

Bratu u CRO na selu: 30000 eura

Rovinj stan: 80000 eura(ovo iznajmljivali)

Meni je ovo OK varijanta, oni bi bili zadovoljni, imali od čega da žive, manje se maltretirali oko održavanja, a nakon svega brat i ja ne bismo imali moguće sukobe oko podjele.

.

Pa super.Mada kuca je kuca, ali ako nemas drugi opciju, a pritom imas i dvoje dece, nema druge opcije. super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.