Šišanje dece

odgovora

Objavljeno

Ja sam Iliju šišala sama dva puta, pošto je kod frizera vrištao urnebesno. Uspavam ga (dnevna dremka), onda polako češljićem i makazicama... Ali mi se oba puta probudio kada sam htela da ga okrenem na drugu stranu, pa smo morali da nastavimo tek sutradan... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se osisali u ponedeljak! Sama je trazila da je vodim na sisanje i bila je super. Dok je frizerka sisala ona se prskala pumpicom i uzivala :lol: posle je bila skroz mokra, ali i sa novom frizurom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kratili smo kosicu pre neki dan - sedeo je miran kod mene u krilima. Baba mu je danima pričala kako će da se šiša da nam bude još lepši i kako se svi šišamo, i baš beše dobar dok smo popravljali ono prvo šišanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kratili smo kosicu pre neki dan - sedeo je miran kod mene u krilima. Baba mu je danima pričala kako će da se šiša da nam bude još lepši i kako se svi šišamo, i baš beše dobar dok smo popravljali ono prvo šišanje :)

Bas ti je dobro dete. Razumno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kratili smo kosicu pre neki dan - sedeo je miran kod mene u krilima. Baba mu je danima pričala kako će da se šiša da nam bude još lepši i kako se svi šišamo, i baš beše dobar dok smo popravljali ono prvo šišanje :)

Super! :)

Ja bih volela da i nase prvo sisanje tako prodje! Jeste da smo mi jos mali, ali ja ne bih zelela da sisam male loknice mog lepotana... <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ognjena sam do sada ja sisala,medjutim danas smo ga vodili u deciji frizerski salon.Posto nismo zakazali sisanje cekali smo sat vremena.Kada je napokon seo na stolicu i kada je video masinicu hteo je da skoci sa stolice.Gurao je zeni ruke i zvao tatu da dodje.Kaze ona neka se igra za stolom a ona ce da ga osisa.Jedva ga je osisala!Sad je pravi deckic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj slatkis mali, mogu misliti kako se prepao od masinice.

I Jana je pre nekih mesec dana bila prvi put u salonu, kod mamine fizejke Sanje. Sve sam joj lepo objasnila i stvarno je bila super. Sledeceg meseca planiram opet da je vodim i osisam na kratko, idu vrucine....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je šišanje 330din...skupo, jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imali smo problem sa šišanjem samo kada sam ja išla...i nikada više ne idem...

Šišamo ga jednom mjesečno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imali smo problem sa šišanjem samo kada sam ja išla...i nikada više ne idem...

Šišamo ga jednom mjesečno...

Muka mi je od sisanja,izadjem k'o vukodlak iz salona od Nikolinih dlaka...samo gledam kad ce progutati i masinicu i frizerku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muka mi je od sisanja,izadjem k'o vukodlak iz salona od Nikolinih dlaka...samo gledam kad ce progutati i masinicu i frizerku!

Što kaže Filipa neka ga tata vodi..i moj Aleksa ide sa tatom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što kaže Filipa neka ga tata vodi..i moj Aleksa ide sa tatom... :)

Isao je par puta,ali posto tata radi 24h,sve spadne na mamu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, neka muskarci ide zajedno da sredjivanje. To je bas lepo :) Ja sam moje muske osisala sama, sad za vikend. Teram ih kod frizera, ali nema sanse, hoce mene da muce pa to ti je..

Millar,onda cu ja i tatu i sina poslati kod tebe! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O ne!

Jos samo da krenem sa secom usiju, mozda me se onda okanu i ova dvojica :D

:lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana se do skora protivila i na sam pomen frizera, a nikada nije ni bila. Odjednom je pristala i bila stvarno super, imamo i slicice. Ma tako ce i vasi malci, jos malo da porastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se nismo jos sisali pa smo cupavi i kovrdzavi. Vec babe u parku pitaju da li je djevojcica, a meni je zadovoljstvo reci ne momcina! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se nismo jos sisali pa smo cupavi i kovrdzavi. Vec babe u parku pitaju da li je djevojcica, a meni je zadovoljstvo reci ne momcina! :lol:

Ako mozes i nemoj ga sisati,ja ne mogu prezaliti sto smo Nikolu osisali,ali smo morali,jer je dobio osip iza vrata!Kad vidim Yeleninog Petra,odmah se sjetim Nikolinih lokni! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je šišanje 330din...skupo, jel tako?

Ja sam platila 350 sa igrackom,inace je 250.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi skracujemo kosu prilikom kupanja. Ja ga sisam uz njegovu saglasnost. koristim samo makaze i ne sisam ga puno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo odlucili da se ne sisamo :) Mm ga inace zove cupavi:D Dogovarali smo se posle krstenja da se stricnemo ali kad se krstenje priblizilo mm kaze meni : Ej , ja sam nesto razmisljao , da mi njega za sad ne sisamo a ? Bas sam bila srecna da se slozimo za to , jer je mm ludeo kad sam mu ja iz sprdnje oblacila haljinicu pa reko lokne ne smem ni da pomenem al eto . Tako da nas cupavi ostaje cupavi ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se do sad šišali kod kuće,a kako je počelo sve da liči na neki afrički žbun rešila sam danas da je vodim frizeru.Bila je mirna kao bubica,i konačno ima ok frizuricu :wub:

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.