Ulosci

odgovora

Objavljeno

Always sam koristila, ali one mi uopste nisu odgovarale. Sva se, jadna, ojedem od njih. :( Onda sam presla na Libress, one zelene. Ulosci moraju da mi budu sto veci, inace bude svasta. Mislim da tampon ne bih mogla nikad da stavimi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada stedim pare na uloscima :D :D :D OD para koje budem ustedela na uloscima za ovih 9 meseci, kupicu bebi pakovanje Pampersa. :D Eto koliko se ustedi. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada stedim pare na uloscima :D :D :D OD para koje budem ustedela na uloscima za ovih 9 meseci, kupicu bebi pakovanje Pampersa. :D Eto koliko se ustedi. :lol: :lol: :lol:

E što jeste, jeste, ali kad se porodiš trošiće se oni mrežasti samo tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E što jeste, jeste, ali kad se porodiš trošiće se oni mrežasti samo tako

Svesna sam toga. :D

A svi mi pricaju JAO, BLAGO TEBI, NE MORAS DA KUPUJES ULOSKE. KOLIKO CES, SAMO, PARA DA USTEDIS!!! Eto koliko. Za jedno pakovanje pampersa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napisala gore da sam koristila always, ali sada sam presla na naturelu i zadovoljna sam. Svidja mi se i cena, mnogo su jeftinije od alwaysa, a i ovako su super, nista im ne fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se do proslog meseca "klela" u always sensitiv i onda pocne odjednom da propusta sa strane sto mi se do sad nije desavalo,a onda da promenim uzmem Naturela i zadovoljna sam,mada mislim da cu povremeno da se vracam always-u. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D I meni je Always propustao sa strane. Nije kao na reklami. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice ulozaka, ja koristim samo i iskljucivo uloske za porodilje. Mrezica i vata. U osnovnoj i srednjoj sam nosala bilo koje, dok mo ginekolig nije rekao da sam preosetljiva za te uloske. Non stop bi dobijala kao neke male upalice od njih. Sad koristim te uloske ili O.B. tampone, sa aplikatorom. (nekad i zajedno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim ,,Naturella,,vec duze vreme i nisu losi.Isprobala sam mnoge i nisam zadovoljna,svakom sam pronasla manu,mada u ,,tim danima,,mi sve smeta,sve me nervira,pa i ti GLUPAVI ulosci ponajvise,koji god bili! :angry::wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako moram da biram izmedju tampona i ulozaka,bez ob zira koliko bili glupavi-ulosci su moj izbor.

meni se od tampona nekada javljaju bolovi u krstima i skrzo se bezveze osecam-kao bolesna...izbegavam da ih koristim.

od ulozaka sam dugo koristila yup,ali je onda pocela da mi smeta ta sintetika pa sam se prebacila na libresse...HB sad sam trudna pa sam se te napati resila na neko vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je cak ginekolog, posle laparoskopije preporucio da posle ciklusa stavim po tampon umocen u kantarionovo ulje, da ce mi pomoci ako imam neku infekcijicu, i da ce mi spreciti ranice, tako da ja tampon koristim i posle "onih dana".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prešla sam sa ALLWAYS na NATURELLA uloške. DIVOTA!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim allways sensitive ili naturelu, a u poslednje vreme cesto i tampone, nekako se sigurnije osecam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za "one dane" uvek koristim Naturel uloske a kao svakodnevne samo diskrit. Always sam pre koristila ali do pre 5-6 godina kada sam cula da mogu da uticu na neplodnost zbog gela koji je u njima, kao ispusta neke materije koje su stetne. Da li je tako ili nije ne znam ali sam prestala sa njima, zadovoljna sam i sa ovim.

Pa šta znam, ja koristim Always od kako su se pojavili do danas, i nikad nisam imala problema. To je sad već godinama, a zatrudnela sam "iz prve"...

Najzdraviji su oni mrežasti što se koriste u porodilištima, al pošto nisu prijatni za po kući i napolju - koristi kako kome šta odgovara....

Najbolje je da se osećate prijatno u njima i menjajte ih dok ne nađete one koje vam najviše odgovaraju...

Alwayss su za leto krš jer mož koža da ti se upali, al nikad ne propupštaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre trudnoce always,i savrseni su,e a posle su poceli da mi iritiraju oziljak od epiziotomije i predjem na libresse,i oni su ok,kad ne mogu always.I sad skoro opet naidjem na sensitive,nije ih bilo neko vreme,ali ih nisam kupila posto se nadam da mi nece trebati,a za sledecu mecu mi je ostalo ovih libresse,kupujem uvek duplo pakovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa spiralom Mirena, koristim samo dnevne uloške Naturella 2-3 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isprobala skoro sve i najbolji su mi Libresse, normal, dobro upijaju, ne pomeraju se i nema osipa, kakav sam ranije imala sa Always običnim, a sensitive mi nisu pouzdani, uvek procuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја прва три дана Либрес оне највеће, па после користим дневне пошто наредна 3 дана ми је то довољно.

I ja sam pre morala da koristim te najveće, a preko noći one ogromne noćne...posle pilula mi se smanjilo, najzad, jer mi je to baš smetalo, zbog anemije, a i neprijatno je i više boli. Sad samo normal, a pred kraj isto dnevne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam da ima posebna tema za dnevne uloske ali ne nadjoh je..

dugo sam stalno koristila dnevne uloske i znam da ginekolozi savetuju da se ne koriste ali jednostavno uvek je bilo po malo sekreta i bukvalno se nisam osecala lagodno bez uloscica. posle porodjaja je bilo malo sekreta, i dr mi je rekla da uzmem tantum rosu i da se ispiram tim rastvorom i bukvalno mi je posle 2-3 dana nestao sekret. ja vise uopste ne stavljam dnevne uloske!!!

a inace, uloske- kad nisam trudna i porodjena :lol: , koristim uglavnom librese jer su mi nekako najnezniji mada cesto i tampone, jer mi se ovako razvuce dugo a pomalo curka, a kad stavim tampon onda on bukvalno iscrpi unutra sve i prodje mi posle 4-5 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle porodjaja je bilo malo sekreta, i dr mi je rekla da uzmem tantum rosu i da se ispiram tim rastvorom i bukvalno mi je posle 2-3 dana nestao sekret.

I kod mene isto, dali su mi tantum rosa rastvor, i posle par dana sve se vratilo u normalu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pre koristila Allways ali sam postala alergicna jer nisu od pamuka, pa sam presl na Naturellu i super su.

Posle porodjala sam otkrila da mi odgovara da u pprva 2-3 dana ciklusa koristim Tena Lady, za zene koje ne mogu zadrzati mokracu, veliki su pa ne procuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.