Ulosci

odgovora

Objavljeno

Nekad sam koristila Carefree ali ih sad tesko nalazim u prodavnicama, tako da sad koristim Always sensitive uloske.

A vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam koristila Always sensitive.. Meni su najbolji.. Trenutno ne koristim uloske, jer jos uvek nisam dobila.. Nadam se i da necu uskoro.. a015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, koliko si ti ustedela para......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pre koristila Carefree,ali sto kazes bas ih nema po radnjama pa sad koristim Naturela one king size,a dnevne Always mad ih maximalno izbegavam,da bi "gospodja" mogla da dise. A inace posle svake menstruacije dobijem alergiju od ulozaka,uzas. Najbolji su tj najprirodniji oni mrezasti ulosci od vate sto se koriste posle porodjaja,ali meni to isprobija na sve strane :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

always night,uvek bez obzira da li je dan ili noc :lol::lol::lol: Sto je sigurno,sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Libresse(roze)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za "one dane" uvek koristim Naturel uloske a kao svakodnevne samo diskrit. Always sam pre koristila ali do pre 5-6 godina kada sam cula da mogu da uticu na neplodnost zbog gela koji je u njima, kao ispusta neke materije koje su stetne. Da li je tako ili nije ne znam ali sam prestala sa njima, zadovoljna sam i sa ovim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

always night,uvek bez obzira da li je dan ili noc :lol::lol::lol: Sto je sigurno,sigurno.

I ja, i ja a010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad sam koristila Carefree ali ih sad tesko nalazim u prodavnicama, tako da sad koristim Always sensitive uloske.

A vi?

Isto Always sensitive, jos sam ja mislila da su novi tj da su skoro izasli na trziste, posto sam bila trudna i posle porodjaja dugo nisam kupovala. A moja sestra kaze, ih od kada su u prodaji, unazadila si se i po pitanju ulozaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

always night,uvek bez obzira da li je dan ili noc :lol::lol::lol: Sto je sigurno,sigurno.

i ja njih uvek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natracare uloske samo nocu i po kuci, kad izlazim njihove tampone i jos marku Organyc jer su prirodni i ne sadrze radan pa nema rizika od toksicnog soka.

Nista sto ima gelove nikada nisam podnosila i samo sam oduvek mogla pamucne varijante da istrpim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alwajs kad imam ciklus a discreet dnevne i super su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila always kada sam isla u osnovnu skolu...ali vremenom mi nikako nisu odgovarale....sada koristim libresse i jako sam zadovoljna,a dnevne carefree....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad sam koristila Carefree ali ih sad tesko nalazim u prodavnicama, tako da sad koristim Always sensitive uloske.

A vi?

ja carefree,kupujem ih u merkatoru,jos sada vikendom ima 10%,pa su zaista povoljni,inace su skuplji od drugih ulozaka!SUPER SU!A kada prolazi stavim mrezasti ulozak,tu praksu imam tek od porodjaja,a dnevne ne koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam libresse..do pre nekog meseca :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam libresse..do pre nekog meseca :lol: :lol:

:lol::lol::lol:

Cekaj, cekaj, vratices se ti medj' nas zene !! :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Cekaj, cekaj, vratices se ti medj' nas zene !! :P;)

Hehehhe..hoću, hoću :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

always night,uvek bez obzira da li je dan ili noc :lol::lol::lol: Sto je sigurno,sigurno.

Ovako i kod mene, a uvek se desi da muž kupuje kad ide u nabavku, i iako mu naglasim koje da kupi :lol: , svaki put me zove da proveri da li baš te, jer piše NIGHT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, vi ste nasle koje vam odgovaraju...a ja...

na always sam alergicna od srednje skole, odmah se upalim...boni mi smetaju takodje, do skoro sam koristila libresse i one mi sada smetaju, a o Carefree i da ne pricam. Vratila sam se na praistorijsku vatu. Stavim ulozak i preko njega niva higijenske uloske. Samo tako mogu da izgoram bez problema, a sad preko leta sam nadrljala.

Jednostavno sve mi smeta...moram da zatrudnim sto pre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zasto praistorija,vata ti je najprirodnija,ovi ulosci cista plastika,normalno da se upalimo i dobijemo alergije :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zasto praistorija,vata ti je najprirodnija,ovi ulosci cista plastika,normalno da se upalimo i dobijemo alergije :blink:

Znam ja sve to ali me jako nervira sto mi ama bas ni jedne neodgovaraju. :( i ne samo da se upalim nego strasno, od nekih dobijem i neku vrstu osipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, vi ste nasle koje vam odgovaraju...a ja...

na always sam alergicna od srednje skole, odmah se upalim...boni mi smetaju takodje, do skoro sam koristila libresse i one mi sada smetaju, a o Carefree i da ne pricam. Vratila sam se na praistorijsku vatu. Stavim ulozak i preko njega niva higijenske uloske. Samo tako mogu da izgoram bez problema, a sad preko leta sam nadrljala.

Jednostavno sve mi smeta...moram da zatrudnim sto pre!

Eh draga, ja sam ista takva bila, ko da me neko osudi na robiju kad je tih par dana u mesecu trebalo da za sebe zalepim te "kese"! U leto da i ne govorim- muke Tantalove!!! :blink:

sad sam ko preporodjena- em sto mi je lakse sa tamponima, em sto ne moram da brinem cime se trujem! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh draga, ja sam ista takva bila, ko da me neko osudi na robiju kad je tih par dana u mesecu trebalo da za sebe zalepim te "kese"! U leto da i ne govorim- muke Tantalove!!! :blink:

sad sam ko preporodjena- em sto mi je lakse sa tamponima, em sto ne moram da brinem cime se trujem! :unsure:

e od njih imam neki strah...ne znam ne osecam se prijatno...ma ja sam komplikovana......... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja always nikad nisam mogla,,,uvek dobijem neko peckanje od njih...uzasne su mi, kao da sam najlon stavila ......

koristim vec jako dugo everyday uloske i to one za noc, jer meni samo ti dugacki ulosci odgovaraju posto uvek mi dosta ide....a everyday su jedine ovde koje imaju pamuk kao poslednji sloj a ne neku plastiku...

dnevne izbegavam, ni to mi ne prija.....znaci samo everyday...kad sam na moru pa se zadesi da dodje "vestica" stavim tampone ali ni to ne volim nikako...pogotovo sto su tamponi idelani za infekcije...znaci komplikacije do bola.....:)

ili sam ja komplikacija sama po sebi??!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim always...Nikad nisam imala osip ili tako nesto ,ne samo od njih nego od nijednih..Kada ne nadjem njih u prodavnici kupim druge .ali mi ALWAYS naJVISE ODGOVARAJU-...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.