Predlozi za poklone

odgovora

Objavljeno

I mojoj mami je sutra rodjendan :rolleyes:

Ona je u grupi 60+

Pa ja kad ne znam sta poklonim joj neku knjigu jer ona puno cita.

Za sutra nemam ideju,ali kad joj dodje cerkica sa tri unucica da jurcaju po dvoristu,racunam ne treba joj bolji poklon :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mojoj mami je sutra rodjendan :rolleyes:

Ona je u grupi 60+

Pa ja kad ne znam sta poklonim joj neku knjigu jer ona puno cita.

Za sutra nemam ideju,ali kad joj dodje cerkica sa tri unucica da jurcaju po dvoristu,racunam ne treba joj bolji poklon :lol:

Mog malog ona čuva svaki dan... Prošle godine smo joj kupili veliiiku saksiju sa cvećem - oduševila se, al ne znam šta za sutra...

Šta mislite, da je vodim na vašar na Kosmaj (sutra je tamo vašar) - pa kad tamo nađe nešto za kuću (njoj uvek nešto treba, al neće meni da kaže šta), pa ja da joj kupim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mog malog ona čuva svaki dan... Prošle godine smo joj kupili veliiiku saksiju sa cvećem - oduševila se, al ne znam šta za sutra...

Šta mislite, da je vodim na vašar na Kosmaj (sutra je tamo vašar) - pa kad tamo nađe nešto za kuću (njoj uvek nešto treba, al neće meni da kaže šta), pa ja da joj kupim?

Ma moze,za mamu moze sve,a i nista ona se nece naljutiti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav poklon da kupimo za svadbu, bicemo kumovi? Bilo bi lako da poznajem mladence, ali to je dug od mm kog nikad nisam videla, i on se cudi otkud mi ideja da ga zove za kuma. Kumstvo s ne odbija pa nam nema druge. Samo pojma nemamo sta da kupimo, a pare ne zele, samo poklone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav poklon da kupimo za svadbu, bicemo kumovi? Bilo bi lako da poznajem mladence, ali to je dug od mm kog nikad nisam videla, i on se cudi otkud mi ideja da ga zove za kuma. Kumstvo s ne odbija pa nam nema druge. Samo pojma nemamo sta da kupimo, a pare ne zele, samo poklone.

heh, prvi put cujem da neko ne zeli pare vec poklone. nisam ispratila odakle si ali evo gde ja kupujem poklone:

vicko

tu nema cega nema, i za manje a i bogami za vise para. sve lepo upakuju i svi se oduseve mojim poklonima.

posto ste kumovi ne prilici vam jeftin bas poklon a tu ima i unikatnih luksuznih sofa, lampi, kojekakvih ukrasa.. da se raspametis.

ali uvek vam ostaje mogucnost da kad su vec rekli da pare nece kazu sta hoce- pitajte, mozda nesto od tehnike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heh, prvi put cujem da neko ne zeli pare vec poklone. nisam ispratila odakle si ali evo gde ja kupujem poklone:

vicko

tu nema cega nema, i za manje a i bogami za vise para. sve lepo upakuju i svi se oduseve mojim poklonima.

posto ste kumovi ne prilici vam jeftin bas poklon a tu ima i unikatnih luksuznih sofa, lampi, kojekakvih ukrasa.. da se raspametis.

ali uvek vam ostaje mogucnost da kad su vec rekli da pare nece kazu sta hoce- pitajte, mozda nesto od tehnike..

Pa i ja prvi put cujem da nece pare, i lepo kazem mm da ih pita, a oni se igleda malo i uvredili, ali sta da radim. Rekli su da prave svadbu da se lepo provedu , a ne da zarade :blink: Kao da smo nesto lose uradili jer smo ih pitali. Ma naravno da mora neki dobar poklon, da ne bude : " A od kuma sipak" :lol: . Mislila sam ja na tehniku, ali mm kaze to mu je vise za strine , tete i ostalu rodbinu. Pojm nemam sta cemo, svadba je 24. a mi juce saznali. A ujedni i oni saznali da imamo bebu, nakon 4. meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace super je ovaj predlog, samo ne znam da li je izvodljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace super je ovaj predlog, samo ne znam da li je izvodljivo.

sto mislis da li je izvodljivo? gde zivite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivimo u Kragujevcu, sto bi nasi mestani rekli tamo gde je Bog rekao laku noc, a Verko(gradonacelnik) ga zamenio. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

probaj ponovo, nisam bila dobro link ukucala sad hoce. najblize vama imas u lazarevcu i novom pazaru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predlozi za poklon mužu za NG? Šta ćete vi kupiti vašim muževima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mm kupim uvek praktican poklon- ono sto mu treba od kozmetike, dakle samo dopunim. ne voli satove da nosi, sto je retkost ali je tako. kaiseve sam mu vec kupovala lepe kozne tako da i toga ima..

skroman covek nema sta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm sam kupila sat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu mm kupiti knjigu fotoshop, vec par meseci je merka, ali je nije jos kupio zato sto je poprilicno skupa za jednu knjigu. A prosle godine sam mu kupila digitalni ram za slike, uvek je pricao kako bi voleo to da ima, i eto, zelja mu se ispunila, bas se iznenadio i obradovao.

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mm kupim uvek praktican poklon- ono sto mu treba od kozmetike, dakle samo dopunim. ne voli satove da nosi, sto je retkost ali je tako. kaiseve sam mu vec kupovala lepe kozne tako da i toga ima..

skroman covek nema sta !

Pa tako i ja svake godine mu kupim džemper, jer mu to treba...ali eto ipak ove godine sam odlučila da to ne bude opet isti poklon...pa se razmišljam šta, šta, šta mu treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm trebaju naocare da bolje vidi kakvo blago od zene ima,treba mu aparat za sluh da cuje sve one prigusene jecaje skrivene ispod jastuka,trebamu mozda i jedan dobar konkurent kako bi shvatio da blago koje ima moze vrlo lako i drugi imati..pa odlucicu se do N.godine! :lol:

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm trebaju naocare da bolje vidi kakvo blago od zene ima,treba mu aparat za sluh da cuje sve one prigusene jecaje skrivene ispod jastuka,trebamu mozda i jedan dobar konkurent kako bi shvatio da blago koje ima moze vrlo lako i drugi imati..pa odlucicu se do N.godine! :lol:

Uf...pa ti bar znaš šta mu je najneophodnije... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...pa ti bar znaš šta mu je najneophodnije... :D

ili carape..farmerice...jaknu ga nudim nece...a treba mu..ja ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ili carape..farmerice...jaknu ga nudim nece...a treba mu..ja ne znam

Više mi se sviđaju oni prvi predlozi...a da "zapališ" sa Deda Mrazom u ponoć... :D

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Više mi se sviđaju oni prvi predlozi...a da "zapališ" sa Deda Mrazom u ponoć... :D

Posto je Deda Mraz kod nas imaginaran lik bojim se da ce to ostati na masti ,a mm izgleda treba nesto da mu otvori oci odistinski :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je Deda Mraz kod nas imaginaran lik bojim se da ce to ostati na masti ,a mm izgleda treba nesto da mu otvori oci odistinski :lol:

Angažuj pravog Dekicu....pa nek se pita gde si nestala, dok je on sa decom čekao poklone... :lol: Jao šalim se...Jokin Mužu, ako čitaš ovo, znaj da ti je žena THE BEST!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Angažuj pravog Dekicu....pa nek se pita gde si nestala, dok je on sa decom čekao poklone... :lol: Jao šalim se...Jokin Mužu, ako čitaš ovo, znaj da ti je žena THE BEST!!!

haha..sad se vadis...a svaki post si citirala tako da posle tebe nema predomisljanja...sto si napisao napisao si :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, ja imam par ideja za neke poklončiće... bliže nam se razni rođendani, slave itd, pa sam inspirisana poklončićem koji je dever doneo sveki sa Tasosa rešila da napravim nešto slično...

doneo je jednu teglicu oraha i ostalih "nugata" u medu i jednu teglicu nekog voća u medu...

e sad, ja sam smislila da nakupujem oraha raznih, badema itd i suvog voća pa da sve to stavim u jedno 20ak malih ukrasnih teglica, taman će mi toliko trebati, i pošto to treba da stoji, taman će biti gotovo na vreme..

ono što meni treba jeste neki recept, predlog, iskustvo :D jel eko pravio takvo nešto?? ili možda da otvorim temu, nešto kao Gastronomski darovi? ili već postoji? ima li adminaaaaaaaaaaaa :P:P:P

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.