Pozorišne predstave za najmlađe

odgovora

Objavljeno

Vodite li svoje klince u pozorište i koje predstave im se sviđaju?

Ja bih jako voljela gledati balet LABUDOVO JEZERO, da li je neko imao priliku da gleda?u-ciboni-odrzan-spektakl-labude-jezero_1

Я, конечно! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozorište obožavamo...ja sam moju dečicu počela da vodim vrlo rano...već negde oko 2. godine...al' sam pažljivo birala koje su predstave bile za njihov uzrast,da bi adekvatno 'držale' pažnju....sad više idemo u bioskop, ali ću morati ponovo više da se 'aktiviram' po pitanju pozorišta :rolleyes:

A u koja pozorista si ih vodila (recimo sa 2-3 god) i sta ste gledali?

Poslednjih par dana razmisljam o tome...usuditi se ili ne...ali u krajnjem slucaju sta je najgore sto moze da se desi?da izadjemo na pola predstave... pa nista strasno...valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana, u koje god dečije pozorište, a predstava neka bude recimo po motivima neke bajke koju zna, ili po motivima nekih crtaća koje gleda, znači za prvi put da joj bude nešto poznato. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm...ona slabo voli bajke...a citamo uglavnom,milice,perice,nody-je,prasice... i sl.Znam samo da ne sme da se pojavi neki strasni negativni lik u predstavi inace nista od naseg kulturnog uzdizanja

e sad sam se setila da voli i zlatokosu i 3 medveda

nista...onda odoh ja onda do "puza' da vidim sta je na repertoaru...pa da citamo i da se pripremimo prvo...nema mi druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo proslog vikenda bili na humanitarnoj reviji malih manekena , pomoc za Kraljevo, Joca je bio odusevljen, nani takodje, celu salu je obisla i kod svakog ko je imao fotoaparat je stala i cekala da je slika :D

Jocu smo prvi put vodili na predstavu prosle god po paketic kod DM, sa najboljim drugarom zajedno, izdrzali su celu predstavu od nekih 1.5h, malo je bila frka kad su se svetla ugasila, ali na kraju je bilo ok.

Veceras idemo na koncert Leontine i Carolije, vodim oboje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo prvi put na predstavi pre nekih mesec dana. On je bio miran i pratio je, ali sam ja htela da izađem posle 5 minuta pošto je predstava bila užasna. No, ipak smo ostali da ne bi sledeći put on hteo da izađe ako mu dođe. :)

U pitanju je "Ružno pače", oznaka 3+, a režija blagi užas i sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bili smo na koncertu, ja sam odusevljena Leontinom i njenim glasovnim mogucnostima,

ne mogu da kazem da je nisam volela, ali nije mi bila zanimljiva,

ovo veceras me je preobratilo skroz,

tako prirodna, ume sa decom..super je bilo

Deca su izdrzala 45min, sto je ekstra za njih, evo ih vec u carstvu snova ...

Uveliko se spremamo za subotu i predstavu kod DM, ja Jokiju pricam da mora da odgleda do kraja jer ce samo ona deca koja izdrze do kraja dobiti paketic od DMa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bili smo na koncertu, ja sam odusevljena Leontinom i njenim glasovnim mogucnostima,

ne mogu da kazem da je nisam volela, ali nije mi bila zanimljiva,

ovo veceras me je preobratilo skroz,

tako prirodna, ume sa decom..super je bilo

Deca su izdrzala 45min, sto je ekstra za njih, evo ih vec u carstvu snova ...

Uveliko se spremamo za subotu i predstavu kod DM, ja Jokiju pricam da mora da odgleda do kraja jer ce samo ona deca koja izdrze do kraja dobiti paketic od DMa.

Jao,Nensi,pa to je divno!Iskreno,ni ja nisam bila ljubitelj Leontine,ali ona i Ivana su u radile pravu stvar sa albumom carolija!Savrsenoooooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja deca u vrticu od septembra do juna imaju 2 puta mesecno predstave koje gledaju bilo da glumci dolaze u vrtic,bilo da idu u kulturni centar i gledaju.Tako je kod nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dve nedelj smo Andjelu prvi put odveli u pozoristance "PUZ" i lepo je odgledala predstavu, a prosli vikend smo bili u "Pinokiju" gledali smo "Ljubav belog medveda" i ona je odusevljena. Stalno prica o toj predstavi i kad joj kazemo da idemo negde ona govori:"idemo u pozoriste!"...mada Milosu se i nije nesto svidela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam preporucim dve predstave u 'Pinokiju':

"Nestasni Cira" - za mladju decu, zanimljiva je i starijima

"Carev slavuj" - za stariju decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam preporucim dve predstave u 'Pinokiju':

"Nestasni Cira" - za mladju decu, zanimljiva je i starijima

"Carev slavuj" - za stariju decu

Hvala na preporuci...častiću Aleksu ovom predstavom za mlađe...traži već nekoliko nedelja da ide u pozorište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo prvi put na predstavu da idemo povodom Nove godine. Igraonica u nasem kraju priredjuje predstavu, pa sam pomislila da je to mozda laksa varijanta za prvi put i da vidim kako ce da reaguje.

Mian, hvala na predlozma. jos se nisam uhvatila ove teme da se informisem jer sve mislim da je OK da idu sa 3 godine. Sad vidim da je tvoja Andjela davno probila led. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo prvi put na predstavu da idemo povodom Nove godine. Igraonica u nasem kraju priredjuje predstavu, pa sam pomislila da je to mozda laksa varijanta za prvi put i da vidim kako ce da reaguje.

Mian, hvala na predlozma. jos se nisam uhvatila ove teme da se informisem jer sve mislim da je OK da idu sa 3 godine. Sad vidim da je tvoja Andjela davno probila led. ;)

Sve zavisi od deteta, neko ranije neko kasnije. Po mom misljenju "Puzic" nije losa opcija za prvi put, pa ako dete place i ne odgleda predstavu vracaju pare( toga nema u drugim pozoristima koliko znam).

Gledali smo novu predstavu u "pinokiju" "CVRCAK I MRAV"- uradjena je u modernijoj verziji, cvrcak je roker(dobra muzika) ima i ubacenih likova-bumbar lovac na talente...sve u svemu zasluzuje preporuku.

Kad smo kod "pinokija" predstava CRVENKAPA-uzas, ja sam bila zapanjena pricom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno ti hvala sto delis iskustvo sa nama ;) Ja kapiram da ce da voli. On i sada sam smislja price ako je gledao neku knjigu ili crtani. Mislim da ce mu biti zabavno.

Dakle, u Puzic! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo na novogodisnjoj predstavi i gledali "Lazy town". On zna likove, ali ne da nije bio odusevljen, pre bih rekla POTPUNO zbunjen i uopste nije reagovao. Sedeo je mirno, ali gledao negde u przno i nije ga cak ni deda Mraz na kraju nesto 'pomerio'.

Ostavicemo mi predstave za jos koje vreme. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se još nisam usudila da je vodim. Mislim da bi nama definitivno bilo rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo moram da ispricam ...

Prosle nedelje dobili smo poziv da gledamo decju predstavu Tom Sojer koju izvodi decje gradsko pozoriste...

Naravno Magdalenu nije imao ko da mi cuva i ja se "usudim" da je povedem i sednem pri kraju reda da izadjem u slucaju potrebe...

Predstava je bila pre svega lepa,ali neprimerena uzrastu moje starije dece cak...jer Tom Sojer i drugari su svedoci ubistva na groblju i posle pomazu u njegovom resavanju...

Predstava je trajala vise od sat vremena...

A moja devojcica koja ima 21 mesec ,ljudi moji, pazljivo gleda ,kad bude muzika ona se njise u krilu i na kraju kad su svi aplaudirali ona je cak i skandirala BAVO!!!

Eto...bice od nje dobar pozorisni ljubitelj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filip je neki dan išao gledati Pinokia...sa tatom, milina od mirnoće i posvećene pažnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filip je neki dan išao gledati Pinokia...sa tatom, milina od mirnoće i posvećene pažnje.

Divno,mi jos uvijek nismo isli,cekam neku pogodniju predstavu koja bi mu drzala paznju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce smo isli da gledamo predstavu Asterix i Obelix,

sala u bioskopu je bila puna, deca do uzrasta 10-ak god, najvise je bilo dece iz vrtica , na moje odusevljenje :) ,

Joca je uveliko sa drugarima ucestvovao u predstavi,

nanica se malo uplasila samog pocetka, kostima , buke ,

ali je vec od polovine sa uzivanjem gledala.

Kada sam kupovala karte rekli su mi da ce svakog meseca biti organizovana po jedna decija predstava, i da je sledeca PINOKIO ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko koštaju karte u dečijem pozorištu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde u Boru su 100 din :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko koštaju karte u dečijem pozorištu?

Cene su 400 din, u "Puzicu"-500din

Gledali smo u "PINOKIJU" predstavu "Pepeljuga"-lepo uradjena predstava, deca imaju priliku da ucestvuju, penju se na binu, pogotovo devojcice koje se predstavljaju kao princeze na balu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.