Pozorišne predstave za najmlađe

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Kate,ja sam i u to vrijeme braću uposlila da testerišu moje projekte.

Šta ću kad sam rodjena za šefa :lol:

Inače N je cijelu noć pričao u snu o predstavi.Te je pominjao tatu prase,miša,crvenkapu,a jutros je odmah otišao u dnevnu sobu da vidi pozornicu.Bože,kako je njima malo potrebno da budu i više nego srećni.

 

Izmenjeno od strane Marijachi
Hellen i Kate Kapetanica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav im je to termin u Pinokiu - 12 sati? Kome su deca još budna tad? -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Margarita to je i kod nas najveći problem sa dečijim predstavama.Svi termini vikendom u 12 sati kad deca imaji popodnevno spavanje.Tako da je S nekoliko puta odložila spavanje za jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja lepo pitam jel da otvorim temu.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ne spavaju deca u podne... Ona ne spava nikad preko dana kad je kod kuce, jedino kad je u vrticu pa mora.

Meri, super. To ima sve da se kupi i gotovo, ali ovako mi se mnogo svidja, nego ja bih bila lenja da pravim. Sara je dobila prosle god ginjole i tu kao scenu, samo manju mnogo

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace meni je 12 sati jutro malte ne, a vidim Meri kaze popodne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje je budno. U stanju je da leži dva sata i gleda u plafon. Al zato u pola devet u carstvu snova uveliko. Ima predstava i u 17h, al Ružno pace je jedna od omiljenih priča, u stanju je svako veče da je traži na bis.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili su tata i dečak.

Kasnili, naravno<_<, ušli kad su se jaja već izlegla. Nikola je pun utisaka, dva sata je komentarisao malo pace i njegovu braću i bezobraznu mačku :lol: B je zadovoljan, kaže da je dosta dece bilo, već su se dogovorili da sledeći vikend gledaju 'Tri praseta'. Jedina zamerka mu je na dužinu predstave-50min je mnogo za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece mu biti mnogo kad se navikne.

Nema veze što ste zakasnili biće rwpriza.Meni je S viša puta išla na predstavu Ružno pače  našeg pozorišta i iznova se oduševljavala.

Kod nas je verzija ružnog pačeta onako neobična.

Govori o tome da je sve samo metafora na unutrašnje odrastanje i transformaciju.

Prvo se pojavljuje dečak koji ima manjak samopuzdanja jer ga svi zadirkuju,što dovodi do toga da želi da skoči sa jednog mosta,a onda se pojavljuje Andersen i ispriča mu priču o Ružnom pačetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeli da skoci sa mosta??? U decjoj predstavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da,tekst je napisao dramski pisac Igor Bojović koji je bio dugo upravnik pozorišta Pinokio u Zemunu,a i direktor drame crnogorskog pozorišta u Podgorici.Imače je iz mog rodnog grada.

Predstava je za 6+ mada bilo je dosta mladje dece na predstavi.

A kako kod vas ide predstava?

 

Izmenjeno od strane Marijachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mari, jel se kod vas pominju koka, curka i banda divljih gusana? Dal je mama patka rekla za pace da će biti pilot? Pošto su zakasnili na predstavu nisu videli taj deo sa mostom i skakanjem, ali tu su dečak i Anderson, pa mislim da je ista predstava :)

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja inače klincima čitam priče i sa tim segmentima tipa vuk pojede baku,lovac ubije vuka,mačak i lisac objese pinokija,ništa ne preskačem..Pa mi mi ovo izgleda kao nešto tog tipa i sastavni je deo piščeve priče..

Izmenjeno od strane Marijachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se jako zaključna rečenica članka.

Mislim da je ista predstava. 

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je andi bila u pravu, treba posebna oglasna tabla za dečije dogadjaje ;)

http://zvezdariste.org/2013/

 

 

Bile smo na predstavi Did i repa ,splitskog kazalista, u okviru Zvezdarista. Predstava me odusevila,obe smo je gledale ne trepcuci. Jutros procitah da je dobila i Grand PRIX festivala,bas se obradovah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas gledam za nedelju neku predstavu, ali sve je 4+, nista za nas uzrast.

Jeste culi za pozoriste Carapa? Ulaznica 5 limenki?

U nedelju se daju 3 praseta, ali mi smo sve limenke pobacali tako da nema sanse 10komada da skupimo do prekosutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.