Dečiji sajam

Dečiji sajam   21 votes

  1. 1. Da li ste bili na dečijem sajmu,i lepo se proveli????

    • da
      6
    • ne
      10
    • bila sam,ali nisam baš oduševljena
      5

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drage moje,da li ste vodile decu na sajam koji je upravo danas otvoren?

ulaz je besplatan,a kako sam čitala program im je sjajan....

Mi ćemo najverovatnije sutra otići..sajam traje do nedelje..u hali 3..biće predstava,animatora,savetnika...i do 30%popusta na proizvode....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prethodna dva puta sam bila i bilo mi je bljak!!!!! Nervira me sto je po meni mali broj izlagaca, nema sta da se vidia i ono sto bi moglo da se kupi mora u kesu a men je lakse da provucem karticu a ne da vucem novac sa sobom. Tako da nismo bili i necemo!

Javi kako ste se proveli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo sutra da idemo ako mm ne bude radio. Ako budemo isli javljam utiske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prethodna dva puta sam bila i bilo mi je bljak!!!!! Nervira me sto je po meni mali broj izlagaca, nema sta da se vidia i ono sto bi moglo da se kupi mora u kesu a men je lakse da provucem karticu a ne da vucem novac sa sobom. Tako da nismo bili i necemo!

Javi kako ste se proveli!

Slažem se u potpunosti. Ja bih još dodala da je po meni baš skučen prostor, pa se kad je gužva sa kolicima ne može proći. Mi ćemo ići u junu na onaj sajam u Košutnjaku. On je na otvorenom pa se nadam da će biti lepše. Jeli neko prošle godine bio na tom sajmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,bila sam na sajmu....nisam bas nesto odusevljena jer je prostor uzan,pa se jedva mimoilazimo...inace Laza i Aki su se igrali sa auticima na Aksinom standu..nismo se puno zadrzali...velika je guzva

Predstava je bila super,iako smo je gledali do pola...posto je gospodin Andrej bio malo nevaljao...i tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prethodna dva puta sam bila i bilo mi je bljak!!!!! Nervira me sto je po meni mali broj izlagaca, nema sta da se vidia i ono sto bi moglo da se kupi mora u kesu a men je lakse da provucem karticu a ne da vucem novac sa sobom. Tako da nismo bili i necemo!

Javi kako ste se proveli!

Isto, pogotovu prosle godine. U igraonici je bila tolika guzva tako da nije ni htela da udje. A standovi, u najmanju ruku, dosadni. Nista nismo videli da nam je privuklo paznju. Tako da ove godine necemo ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili pretprosle godine, i vise ne. Prevelika guzva a nista za videti. To vreme i energiju mozete iskoristiti na 100 puta bolji nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspele ste da me ubedite da ne idem. Sto kaze dada iskoristicemo dan na pametniji nacin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim guzvu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neka od vas kada ce deciji sajam na Kosutnaku...Kada pocinje????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neka od vas kada ce deciji sajam na Kosutnaku...Kada pocinje????

5 i 6 juna, pored trim staze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad tek pročitah da je pomeren za 12 i 13 jun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad tek pročitah da je pomeren za 12 i 13 jun.

Ja sam sada videla reklamu na B92, pise da je 05. i 06. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sada videla reklamu na B92, pise da je 05. i 06. ?

pomeren je za 12 i 13 zbog loseg vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo juče u Košutnjaku na sajmu. Ne bi bilo loše da nije bila onolika vrućina, a skoro svi štandovi na suncu! Pri tome sajam poćinje u 10h a završava (mislim) u 17h. Inače sve ostalo je bilo OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na dečijem sajmu je raj za decu, a pakao za roditelje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad u aprilu će biti ponovo organizovan dečiji sajam. Jeste li vodili svoju decu i koliko su imali godina? Da li ima svrhe ići u opšte i to sa dvogodišnjim detetmo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam je vodila. Zanosila sam se da je vodim prosle godine ali mi se cini da je dobro sto je nisam odvela. Mislim da bih izludela od guzve i vrucine, a da se bas ne bi nesto zabavile. Mozda da je negde na otvorenom prostoru pa boz pomozi, a ovako <_< .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove godine će biti na Sajmu hala III

Ni ja je iz istog razloga kao i ti nisam vodila niti išla a evo videla sam najavu pa razmišljam da li ići i da li u opšte ima svrhe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znas sta, niste daleko pa i da vam se nesvidi lako se okrenete i kuci. Ja bih trebala da prevalim oko sto km i da shvatim da je bezveze, ne isplati se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.