Seks nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

Ja mislim da me neko naterao da imam sex 4 nedelje nakon porodjaja, da bih umrla..ja tad jos uvek nisam mogla ni da sedim od epiziotomije, i jos je trajalo krvarenje..

Tek poslednjih 3 puta me nije bolelo nista..i polako se vraca zelja, sad tek.. 9 meseci od porodjaja

Kiki @, Smey i Megi. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da me neko naterao da imam sex 4 nedelje nakon porodjaja, da bih umrla..ja tad jos uvek nisam mogla ni da sedim od epiziotomije, i jos je trajalo krvarenje..

Tek poslednjih 3 puta me nije bolelo nista..i polako se vraca zelja, sad tek.. 9 meseci od porodjaja

Verujem :unsure:

Al ja na srecu ni jedan put nisam bila secena,pogotovo drugi put svi bolovi su me brzo prosli i osecala sam se kao leptiric.. :rolleyes:

Imala bi strah verovatno i da smo probali posle 5 meseci..jer opet -to je "prvi put" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ja nisam normalna ili šta? Ja sam želju za sexom imala konstantno - ma čim je prestala da zateže epizotomija - ja bi odma'

naravno da nisam mogla... ali želja je bila tu i sa dojenjem i bez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno da si normalana ;) sve je to normalno.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno da si normalana ;) sve je to normalno.... :rolleyes:

Pa ne ozbiljno... čitam sve mame kad doje - sojke su odmah nešto sasvim drugo... jel sam jedina koja na sojke ne gleda kao na flašicu/viljušku/kašiku? :lol:

Ja sam u tom periodu bila tako happy i srećna što konačno imam nešto da izbacim - osećala sam se extra sexy :lol: :lol:

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se pre devet dana porodila,pa bi vec sad :P ,al ne mozeeeee...Boli rana jako. A i strah me...valjda ce da prodje to sve. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polaaaaaaako ;) ima vremena. :D

Joj ti imas ranu :wacko: ali ne brini i to prodje i sve na svoje dodje :) pa ces uzivati! ;)

MimaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi divljaju hormoni,a mislim da kad budem mogla,da mi se nece dati. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce,hoce..o tome ne brini.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf. Mene je sad strasno strah bola, zbog grlica najvise, jer je pukao na dva mesta. A bas bi. Evo proslo pet nedelja. U ponedeljak idem kod ginekologa. A i posle prvog porodjaja ne bolelo.. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu kako zena nakon svake trudnoce/svakog porodjaja ima sve manje zelje za keksom :lol: da vam kazem da je kod mene tacno,ne znam za vas.Kaze mm ne bih nam imalo spasa kada bih jos jednom ostala trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf. Mene je sad strasno strah bola, zbog grlica najvise, jer je pukao na dva mesta. A bas bi. Evo proslo pet nedelja. U ponedeljak idem kod ginekologa. A i posle prvog porodjaja ne bolelo.. 

 

Eto šta ti je mladost. Ja samo odlažem, odlažem....

MimaS i Ummu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha Vz,k'o da imas 100godina :D ja ipak mislim da je sve to u "krvi",nema mladost nista sa time.

Mama u avgustu i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma  to je u vazduhu . :-D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto šta ti je mladost. Ja samo odlažem, odlažem....

Takodje, skroz te razumijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo posle pet nedelja i iako sam se na carski poradjala, bolelo je. Sada je vec kao sto je i bilo. Ja ne bih mogla cekati ne znam ti koliko, ne mogu bas dugo bez toga.:D

MimaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzabe sam se bojala. :-D

 Jeste bolelo malo, al neuporedivo manje nego posle prvog porodjaja. To nema nikakve logike, s obzirom da mi je sad rana bila veca . 

E,sad kad ce biti opet ko zna. Jedva smo i ovo vremena ugrabili. :-D 

Anchi82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo, nova sam na forumu... :) pre dva meseca sam se porodila, rodila decaka od 4600g i naravno morali su da me seku... rana je zarasla i dobila sam zeleno svetlo od doktora vezano za seks... nemam strasan bol, vise neku neprijatnost u tokuodnosa, ali evo vec drugi put kako imamo odnos, ima krvi posle i krv je iz ranice... da li se to desavalo nekoj od vas? da li je to normalno? ne boli me nista, ali krvari... i kad pogledam dole cini mi se kao da su me lose usili, pa da sam mozda previse uska i da svaki put po malkice puca... ne znam nisam pametna, a doktor ne moze da me primi... 

hvala na odgovorima unapred :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proverite da li krvarite iz rane ili ističe krv iz vagine. Moguće je da još uvek krvarite i ja bih u tom slučaju malo sačekala sa sexom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proverite da li krvarite iz rane ili ističe krv iz vagine. Moguće je da još uvek krvarite i ja bih u tom slučaju malo sačekala sa sexom..

Rana krvari definitivno... proverila, 100% je rana... sve mi se cini da su me nekako upropastili... ili lose zasili ili nesto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.