Seks nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

auuuuuuu ja onda bi trebala da se nagutam sigurno sa jednom kutijom, za pocetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

auuuuuuu ja onda bi trebala da se nagutam sigurno sa jednom kutijom, za pocetak.

a jel mogu i ja to? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jel mogu i ja to? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mislim da nece da ti skodi. Moze samo da skodi tvom muzu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nece da ti skodi. Moze samo da skodi tvom muzu :rolleyes:

cuti vec je poceo da kuka kako ce uskoro na post.... pa reko da ga iskoristim dok je dobre volje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cuti vec je poceo da kuka kako ce uskoro na post.... pa reko da ga iskoristim dok je dobre volje :P

auuuu, mislim da ne treba da ti kaze dva put' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja prilikom odnosa osecam kao neki prstin da imam koji me steze,neznam kako bih drugacije objasnila,ali to samo na pocetku odnosa pa posle prodje i dr mi rekla da su kad su me sili preterali i ostao mi je oziljak,objasnila je to kao kad sijes dzemper pa stegnes vise i napravi se onaj nabor e tako i meni ostalo ali kaze da ne brinem da ce mi na drugom porodjaju to skinuti pa ce biti ok,sad htela ne htela moram drugo da radjam

Inace,svaka koscica me je bolela posle porodjaja a sad karlica i kukovi,evo vec par dana jedva se pokrecem a jutros me tabani boleli jedva sam ustala iz kreveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja prilikom odnosa osecam kao neki prstin da imam koji me steze,neznam kako bih drugacije objasnila,ali to samo na pocetku odnosa pa posle prodje i dr mi rekla da su kad su me sili preterali i ostao mi je oziljak,objasnila je to kao kad sijes dzemper pa stegnes vise i napravi se onaj nabor e tako i meni ostalo ali kaze da ne brinem da ce mi na drugom porodjaju to skinuti pa ce biti ok,sad htela ne htela moram drugo da radjam

Inace,svaka koscica me je bolela posle porodjaja a sad karlica i kukovi,evo vec par dana jedva se pokrecem a jutros me tabani boleli jedva sam ustala iz kreveta...

Ajde sve ovo sto si nabrojala je sasvim normalno da te boli, ali tabani?! Jel imas cesto grceve stopala? Ako imas, mozda od toga te bole?! Stvarno prvi put cujem da mogu i tabani (izmedju ostalog) da te bole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene je posle porodjaja bolelo, iako smo cekali nekih cetiri meseca. Bili smo vrlo pazljivi i pipavi. Ali su se meni tek posle vise od godinu dana organi vratili na svoje mesto, bar sam ja to tako osetila..Jer me inace svako "drmusanje" bolelo. Medjutim, kao sto rece Mira34, zelja mi ode na daleke pute.. :( Kapiram da nam je to nesvesan problem, i da se zato cesto durimo jedno na drugo, jer nemamo dovoljno seksa (a sve studije pisu koliko je on koristan i zdrav...)

Ako je neko gledao film Motherhood, sa Umom Turman..tu ima jedno lepo objasnjenje zasto smo takve.. "....Samo sto od trenutka kad se probudim do trenutka kad zaspim moj dan je kao i dan svake majke koju poznajem, pun konkretnih i specificnih obaveza. A to su poslovi koji unistavaju strast.. Poslovi su beznacajni i mali, poput punjenja case kafe ili slaganja donjeg rublja..Ali oni se nakupljaju na deprimirajuci nacin sto mi umanjuje sposobnost fokusiranja na bilo sta drugo. Vaznije stvari kao sto su ideje, politika ili snovi o boljem zivotu..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi nismo imali problema ama bas nikavih...prvi odnos smo imali posle nekih 45 dana naravno da smo isli lagano prvi put jer sam se osecala kao devica :lol: ali..to polako je trajalo citavih deset minuta...zaista nismo imali problema sve je bilo ok..bez bolova i zatezanja i slicno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, kad je neko rođen za to, onda nema problema! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika i ti pod hitno da promenis nick... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika i ti pod hitno da promenis nick... :lol:

a ne ne...ja sam kucna pomocnica i nema tu leka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja se grozim sexa...ne znam sta mije, inace sam stvarno bila za saradnju pre trudnoce i u trudnoci,a sad samo sto ne frkcem kao macka kad mi se muz priblizi...hormoni,pretpostavljam, valjda ce proci :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, bre Marina, pa tek si se porodila, kakav crni sex...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, bre Marina, pa tek si se porodila, kakav crni sex...

Dobro je, znaci normalna sam jos uvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hoću da berem trešnjeeeee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hoću da berem trešnjeeeee :lol:

Mislim da su uvenule :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da su uvenule :lol::lol::lol:

vala da znaš..šmlc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Zapadu ništa novo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: Dobrodošla u klub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mi 'oćemo, al ovo moje telo ne dozvoljava :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da čestitam Taki berbu..da vam dugo žive trešnjice i budu zrele i ukusne :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HAhahahahahaha :D :D :D Luda si, Claro, 100 gradi! :lol: :lol: :lol:

Pa, hvala, hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva cekam! :D Moraju se ovi kg. nekako istpopiti! :D Samo ne znam,unapred se plasim da ce me ova rana zezati,boleti... :(

Jos samo 3nedelje do 1.kontrole kod gin.pa cemo videti da li smemo... :)

hihi,tiker cu napraviti! Odbrojavanje... :lol: :lol: :lol:

Taki,blagis vama,uzivajte! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva cekam! :D Moraju se ovi kg. nekako istpopiti! :D Samo ne znam,unapred se plasim da ce me ova rana zezati,boleti... :(

Jos samo 3nedelje do 1.kontrole kod gin.pa cemo videti da li smemo... :)

hihi,tiker cu napraviti! Odbrojavanje... :lol: :lol: :lol:

Taki,blagis vama,uzivajte! :)

Polako ženo, će dodjemo i mi na te grane..trešnjine hehhe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.