Seks nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

Iskreno.. meni se zelja javila vec posle 15 dana.... al naravno nista jer mi jos rana nije zarasla... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stanje zaljubljenosti i strastvenosti u prosjeku traje dvije godine, a nakon toga želja za seksom polako počinje slabjeti. Tada strast više nije dovoljna, nego je potrebno malo se potruditi, isprobavati nove tehnike i položaje te razgovarati s partnerom o tome što vas oboje uzbuđuje.

Zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam osetila dosta dugo te bolove pri snosaju,+sam se osecala kao nevina devojcica,stidljiva,neiskusna... :rolleyes: Medjutim,cim sam prestala da dojim sve se vratilo na svoje,valjda su se hormoni tek tad smirili,i sa jos vecim zarom smo vodili ljubav,maltene svaki dan... I za mesec dana sam ponovo ostala trudna... :D Sad jos imam zelju,ali znam da cu je uskoro izgubiti kad mi stomak bas naraste,i onda ponovo iz pocetka... <_< Jedva cekam da to sve prodje...silovacu ga ne bude li hteo... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sad mi je lakse. Pa ja sam mislila da samo ja imam ovakvih problema :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihi... Slatke, moj muz je posle (cekaj da izracunam)... 11 meseci... omastio brk :P ... Ni kada sam bila u drugom stanju a ni posle porodjaja nisam bila ni blizu zelje za sexom. Cak me je svaki njegov pokusaj da mi se "priblizi" jos vise nervirao... U svakom slucaju zahvalana sam mu na razumevanju :rolleyes:

I hvala bogu, nije bilo nikakvih "tehnickih" problema. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog likopena naučnici smatraju da uživanje u lubenici može imati učinak na organizam poput viagre jer taj “moćni” antioksidans opušta stijenke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citajuci vase odgovre stvarno sam se uplasila :( ..... ja trenutno imam abnormalnu zelju za seksom ali sta ce biti nakon poroda, nemam pojma ....

bas smo danas MM i ja razglabali na tu temu. Pricao mi je o jednom paru gdje je zena totalno izgubila interesovanje za dijete, dakle muz malu i presvlaci i uspavljuje i hrani (adaptno) itd. Dakle briga oko klinke je pala na njega i kako mu se zalio da nakon svih dnevnih obaveza sa djetetom kada napokon negdje duboooko poslije ponoci legne u krevet zena ga naravno pocne da ljubi i mazi na sta se njemu dize kosa na glavi - KAZE ZELI SAMO DA SPAVA ....

valjda naleti period gdje smo (uglavnom zene) toliko iscrpljene da nam je sex na kraju pameti .... ko ce znati, ocigledno da i oni muskarci koji preuzimaju brigu za dijete imaju iste probleme a da nisu radjali. Mislim da nije problem u samom porodu nego u obavezama koje slijede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citajuci vase odgovre stvarno sam se uplasila :( ..... ja trenutno imam abnormalnu zelju za seksom ali sta ce biti nakon poroda, nemam pojma ....

bas smo danas MM i ja razglabali na tu temu. Pricao mi je o jednom paru gdje je zena totalno izgubila interesovanje za dijete, dakle muz malu i presvlaci i uspavljuje i hrani (adaptno) itd. Dakle briga oko klinke je pala na njega i kako mu se zalio da nakon svih dnevnih obaveza sa djetetom kada napokon negdje duboooko poslije ponoci legne u krevet zena ga naravno pocne da ljubi i mazi na sta se njemu dize kosa na glavi - KAZE ZELI SAMO DA SPAVA ....

valjda naleti period gdje smo (uglavnom zene) toliko iscrpljene da nam je sex na kraju pameti .... ko ce znati, ocigledno da i oni muskarci koji preuzimaju brigu za dijete imaju iste probleme a da nisu radjali. Mislim da nije problem u samom porodu nego u obavezama koje slijede.

dajte broj telefona te zenske da nam da recept "kako se zamijeniti sa muzem"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dajte broj telefona te zenske da nam da recept "kako se zamijeniti sa muzem"

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dajte broj telefona te zenske da nam da recept "kako se zamijeniti sa muzem"

:) zvuci simpaticno i smijesno ali ne bi se mjenjala sa njom nema sanse ..... valjda ju hvata onaj "baby bluse" sindrom (mislim da se tako pise), ili se samo pravi luda.

.... a mozda i on pretjeruje .... ko ce znati, oni se raspekmeze i zale kada ih dijete budi nocu a kamo li da moraju da vode brigu koliko i majke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec 8 meseci nakon porodjaja imam problema kad su odnosi u pitanju,svaki put osecam bol i nelagodnost kao da je prvi put.ima li neko slican problem i kako ga resiti vec se bojim da nesto nisu uradili kako treba kadsu me usivali

Ja sam zbog tih svojih bolova bila kod ginekologa. Ona tvrdi da je bol prisutna zbog disbalansa hormona. Prepisala mi je *Gleitgelen* gel koji se u tankom sloju nanosi na ulazni otvor vagine ili direktno na penis pre odnosa. Probala sam i manje me stomak boli, ali me *kozica* i dalje zateze. Mene kozica cak i na promenu vremena boli i vec sam se pomirila sa tim da to tako treba. Mada mi je rekla ako bude bol i dalje prisutan da ce mi dati neke vaginalete. Ovaj gel i promena polozaja su mi ublazili nelagodan osecaj. Probaj !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve je to normalno i ide u radni staz roditeljstva- i naseg i nasih jacih polovina! ;)

Mm i ja smo poceli sa odnosima nekih 8 nedelja po porodjaju, nakon prve kontrole i da, secam se da je i meni bilo bolno i neprijatno. Nije pomoglo ni ugradjivanje spirale nakon toga i privikavanje na nove okolnosti... Mislim da je u startu bila suvoca u pitanju, ali pravilo kaze da "sto ga cesce upraznjavate, to ga vise zelite" pa smo se mi svojski trudili :lol: Mm je promenio posao i nije vise bio iscrpljen na kraju dana, ja sam se sto cesce mogu pridrzavala "spavajte kad beba spava" i taj faktor umora je bio sveden na manju meru... Takodje smo i lubrikante uzeli i malo po malo, par meseci kasnije sve ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... ma ja nsiam mogla da docekam da ga zaskocim :rolleyes: Cim je rana zarasla... :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da mi zaraste rana. :lol::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Takiled...luda si.

Mene je I put jako boljelo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da mi zaraste rana. :lol::wub:

:lol::lol::lol: e si luda !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma istrpecu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да ли још увијек имате жељу или на све начине игноришете ову активност??? Искренооо...

Od kada sam ostala u drugom stanju pa do dan danas maximalno nastojim da zaobidjem ovu "obavezu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa najlepsi je onaj period od 3. do 6. meseca.....zelje i energije na pretek...bar kod mene je tako bilo....

A posle porodjaja smo sacekali neko vreme i kada sam ja dobila zelju bacili se na posao....ali onda se pojavio mali problem sa mlekom...cirilo je kao da je neko otvorio cesmu...tako da sam vise obracala paznju na to nego na sam cin.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa najlepsi je onaj period od 3. do 6. meseca.....zelje i energije na pretek...bar kod mene je tako bilo....

A posle porodjaja smo sacekali neko vreme i kada sam ja dobila zelju bacili se na posao....ali onda se pojavio mali problem sa mlekom...cirilo je kao da je neko otvorio cesmu...tako da sam vise obracala paznju na to nego na sam cin.....

Ninsa, izvini me ali ja u glavi zamislila scenu :lol: drzis sike rukama da nebi curelo mleko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninsa, izvini me ali ja u glavi zamislila scenu :lol: drzis sike rukama da nebi curelo mleko :lol:

:lol: :lol: :lol: e pa da odprilike....svuda je bilo mleka i sve je bilo mokro i ja i on i krevet.....videce te kad dodjete u taj period a one koje su to prosle nek potvrde...Cak sam se bojala da nece ostati nista za bebu....ali bilo je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina, :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta Nina to i tebe ceka uskoro....ja sam samo iskrena, to mi se desavalo...pa sam gledala da ja previse neradim, bila sam kao klada....hehehehe...ovi muski oko mene pocinju lose da uticu na mene, postajem vul....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se porodila pre mesec dana i rana je zarasla,ali je sve nekako zategnuto :(

kao da je za broj manje nego ranije :lol:

plus sto jos boli na pritisak,taj oziljak...i nekako je tvrd

ja se nadam da ce vremenom sve to da dodje na svoje

elem,plasim se da ce boleti <_<

ne znam koliko jos da cekamo

ne usudjujem se da probam,a i nemam zelju jos uvek... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se porodila pre mesec dana i rana je zarasla,ali je sve nekako zategnuto :(

kao da je za broj manje nego ranije :lol:

plus sto jos boli na pritisak,taj oziljak...i nekako je tvrd

ja se nadam da ce vremenom sve to da dodje na svoje

elem,plasim se da ce boleti <_<

ne znam koliko jos da cekamo

ne usudjujem se da probam,a i nemam zelju jos uvek... <_<

Drage moje, ako nemate želju probajte sa Peruvian Maca tabletama! Skroz su prirodne! Ja sam ih koristila kada smo moj dragi i ja počeli da pravimo bebu, i meni su pomogle kad je želja u pitanju!

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.