Seks nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

Strah od odnosa i od bola sto je vec neko tu rekao kao da mi je prvi put. Sva stegnuta, nema sanse da se opustim. Ma sou sa mnom... mada i sama pomisao na ranu da je bila tu, uzasava me. I bebica igra veliku ulogu, samo mi je on u glavi. Bukvalno sam opsednuta svojim detetom i samo bih ga gledala, mazila... evo po pola noci provedem zureci u njega dok spava umesto da iskoristim priliku i odmorim. Ali ne zurim iz straha nekog pa sad pratim kako spava, nego kao nisam ga se dovoljno nagledala. :blink::blink: Luda glava :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je to doslo nekako spontano...Ni moj muz ni ja nismo nesto ni pricali a ni razmisljali kada cemo i kako cemo, prosto smo bili bas preokupirani drugim obavezama i brigama. Ali kad su se kockice sklopile, nekako se sve namestilo, krenuli smo i onda...hihihihih, ponela nas je atmosfera :)))) I sve je proslo bez ikakvih problema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo konacno prokinuli :lol: 48 dan od porodjaja,i do tada smo se jedva suzdrzavali.

Pomalo me bolucka i ne mozemo u svim pozama koje zelimo,ali neka samo da smo krenuli pa polako... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala strah da će mi rana pući jer sam se porodila na carski i baš sam se bojala... Imala sam želju ali nekako nisam smela... Posle 40 dana otprilike smo pokušali,malo me je bolelo jer sam se sva stegla ali malo po malo sam se opustila...Sad je kao pre,jašemo se na sve moguće načine....hahahahha... :P:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko sam sex izbegavala i samo sto sam vam se pozalila... Zenske ja se prcnula sa mm a vi kako hocete :lol::lol::lol: bilo je bombasticno!!!! Posto sam nakon porodjaja kao avion, ja sam bila avion-nosac bombe a mm bombica! Dugo nije bilo "eksplozija" kod nas! xexexexexe :lol: Vi ste mi melem za dusu :P svaki problem resim cim se ovde otvorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo te samo malo pogurati na suptilan nacin :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bilo je sexa ali ga sad vise nema. razlog nije bol ni strah.. ne znam ni sama sta je u pitanju jednostavno je tako. ponekad pomislim da fizicki nisam dobra mm ali nisam nista "gora" neko posle Luke pa se trudim da i kad dodju takve misli brzo ih odagnam..

jednostavno nema sexa, jos malo pa mesec dana. ja volim sex, ali opet nisam neko ko ce u nedostatku istog da drami i prolazi kroz ne znam kako tezak period. mislim da sam uvek nekako ja ta koja inicira sex pa sam valjda zato samo prestala..

mmm, neki mi je los period, ako ista kazem mm on ima izgovor za sve. biilo bi sad jos uvek imam menstruaciju-kao da su ovih 6 dana ceo mesec..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko sam sex izbegavala i samo sto sam vam se pozalila... Zenske ja se prcnula sa mm a vi kako hocete :lol::lol::lol: bilo je bombasticno!!!! Posto sam nakon porodjaja kao avion, ja sam bila avion-nosac bombe a mm bombica! Dugo nije bilo "eksplozija" kod nas! xexexexexe :lol: Vi ste mi melem za dusu :P svaki problem resim cim se ovde otvorim.

:lol::lol:

bilo je sexa ali ga sad vise nema. razlog nije bol ni strah.. ne znam ni sama sta je u pitanju jednostavno je tako. ponekad pomislim da fizicki nisam dobra mm ali nisam nista "gora" neko posle Luke pa se trudim da i kad dodju takve misli brzo ih odagnam..

jednostavno nema sexa, jos malo pa mesec dana. ja volim sex, ali opet nisam neko ko ce u nedostatku istog da drami i prolazi kroz ne znam kako tezak period. mislim da sam uvek nekako ja ta koja inicira sex pa sam valjda zato samo prestala..

mmm, neki mi je los period, ako ista kazem mm on ima izgovor za sve. biilo bi sad jos uvek imam menstruaciju-kao da su ovih 6 dana ceo mesec..

Zar kod tebe apstinencija? :blink: Znam da je kod vas uvek postojao bogat sexualni zivot :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

Zar kod tebe apstinencija? :blink: Znam da je kod vas uvek postojao bogat sexualni zivot :mellow:

proslo vreme :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni mi nemamo sex, samo tri puta posle porodjaja..ne znam jednostavno tako je ne brinem, ali mije malo krivo mada da mislim da nesto nije ok preuzela bi inicijativu ja, ali do sad tako to visi u zraku, kad popricamo o toj temi svede se na to da mm radi po citavu noc skoro, do 4-5 ja spavam tu pored na kaucu ili odem u spavacu i tako mislim nismo uskladjeni nikako,a preko dana sa Tarom ili opet radi i eto..sve neki izgovori bzv.ali tako mi je kako mi je, nisam ljuta jer sam ja tip koji funkcionise i bez sexa dobro..jer sad kad podvuce crtu tacno za godinu dana smo jedva 5 puta u trudnoci skoro nista jednosavno meni je bila blokada,valjda ce se sve srediti ja se zezam dok nestane ona linija preko stomaka trudnika valjda ce se javiti zelja :D

sve isto.. samo sto smo mi uvek imali dobar sexualni zivot a ovo sad... mislim dobar a ne preterano cest..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas dve cicke, ajdete malo truda, ja sam znala da navijem tel pola sata pre nego mi muž ode ujutro na poso da se seksamo jer sam uveče preumorna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ulazili u faze kada nam se to jednostavno ne radi, ali nije bilo vezano za porodjaje i periode posle...jednostavno naidju periodi kada imas toliko obaveza da se raspadnes na 100 delova da sve postignes. I onda uvece jedva da imamo energije da se istusiramo, sex nam nije ni na kraj pameti jer nam oboma treba delic sekunde da zaspemo. Ili se desavalo da mi hocemo, ali nam se ne da. Taman krenemo, kad eto ti nekog kmecanja. Regulisemo kmecanje, krenemo opet, kad cujemo kako se neko sunja kroz hodnik, idu deca u wc. I posle toga, covek ili izgubi volju ili ne moze da se opusti jer ocekuje sta ce sledece da se desi. Ustanovili smo i da deca imaju senzore vezane za nase gace! Kako ih pipnemo, oni se jave. Ali, ne mislim da je to razlog za sekiraciju. Jer, osim ovakvih perioda, postoje i oni kada se sve nadoknadi...nekada cak i po par puta dnevno. Retko, ali bas volim da se secam tih dana, sve dok se opet ne dogode :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj,a mi od subote kad smo poceli svaki dan se seksamo B)

Imali smo odnose do kraja 5og meseca trudnoce,nije ni cudo sto smo sada poludeli :D .

Mogu misliti kako bi bilo tek da zivimo sami. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je inicijator uglavnom...ne sexamo se svaki dan niti ima potrebe za tim... Ali imamo sasvim normalan sexualni život... U trudnoći smo se prcali :D do početka devetog meseca...jeste bilo teško ali nekako smo uspevali... a posle trudnoće,kad sam otišla na pregled i kad mi je doktorka rekla da mogu slobodno isti dan smo i krenuli... Mada,bilo bi sigurno drugačije da imam ranu dole,ne bih se usudila tako brzo ali pošto je carski,sve je ok... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja nikad nismo vise puta za vece.... i nikad nismo svaki dan. Mozda na pocetku konzumiranja prckanja svaki dan po jedan put ali posle tog pocetka mozda 3 puta nedeljno maksimum! Jel to znaci da se zelja vremenom gasi? Eto ja sam vam se pohvalila za prvo prckanje nakon porodjaja i sad znam da toga nece biti kod nas naredih par dana. Doduse i ne zalim se jer nisam nesto luda za tim i nisam inicijator, u 90% slucajeva to radi mm. A zanimljivo je da nemam zelju za sexom dok ne dodje do predigre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja nikad nismo vise puta za vece.... i nikad nismo svaki dan. Mozda na pocetku konzumiranja prckanja svaki dan po jedan put ali posle tog pocetka mozda 3 puta nedeljno maksimum! Jel to znaci da se zelja vremenom gasi? Eto ja sam vam se pohvalila za prvo prckanje nakon porodjaja i sad znam da toga nece biti kod nas naredih par dana. Doduse i ne zalim se jer nisam nesto luda za tim i nisam inicijator, u 90% slucajeva to radi mm. A zanimljivo je da nemam zelju za sexom dok ne dodje do predigre.

Ne znaci, ne rade svima hormoni isto niti su svi ljudi podjednako zainteresovani za sex. To prosto znaci da ste takvi i da vam je to dovoljno da budete zadovoljni. I to je sasvim ok, u tim stvarima se glupo porediti sa drugima jer svi razlicito funkcionisemo. Uglavnom, nemas razloga da brines.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se i ja ovde ukljucim :) Mm i ja smo 9 nedelja posle porodjaja imali sex prvi put.i to naravaski na moju inicijativu.Dva puta pre toga je nekako izbegavao,kada bih ja pokazala inicijativu, i negde nisam htela da pozurujem .Ali zato treci put kad sam krenula "u akciju",on opet a smemo li,a bolecete,a beba je tu".I onda sam ga ja sela i rekla da sam se ja porodila,a ne on,da ako ja osecam da sam spremna,ne vidim razlog zasto bi cekali,sem ako on nema neki poseban razlog,zbog mog izgleda itd.I eto tako,desilo se to iste veceri,bez imalo muke :) Iskreno,spremila sam se da me boli,ali nije uospte.Doduse,bilo je sve laganije,ali lepo.Tako,da moje zene vi koje biste,a muzici nece,inicijativu u svoje ruke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se nedavno porodila,nema ni dve nedelje i stalno bih se mazila.Za sex nam je jos rano,ali zato sve drugo je dozvoljeno,samo treba ukljuciti mastu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeeeee, evo i ja da se upisem ovde :))) posle 12 nedelja, skoro 3 meseca! Valjda je dosta! Najbolji nacin da se provedu 3 dana oporavka posle svekrvinog boravka ovde? E ako sad nije zgotovljena beba, ja mislim nikad nece... :P Dobro, iskreno receno ne bih bas volela, ali ne bih se ni pokajala... hm...

Hvala bogu, pa nam beban spava po celu noc, a danju se zagleda u tv i u staju je satim da ga gleda pa mu nije problem ni da bude sam u sobi ako se tu negde cuju i crtaci. Cak ima sa kim i da prica, pa se sam i uspava... tako da nam beban bas i nije predstavljao neki problem, kao sto sam ocekivala da ce biti... a iskreno receno, meni je tri dana malo, a kao, mm je u fazonu da malo napravimo pauzu, da ne preteramo, ipak carski rez, bla bla truc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo da se i ovde upisem i da se pozalim :(

Nakon porodjaja smo mm i ja probali 3 puta da se seksamo.Prvi put me je bolelo kao da su mi "onu"stvar zasili skroz pa i nisam bas uzivala.Bila sam na pregledu kod dr.i on mi je dao neke vaginalete,mislila sam da ce nakon njih biti bolje jer sam imala malo sekreta.Ja imam utisak kao da sam se osusila posle porodjaja uopste ne mogu dobro da se opustim ,bojim se da je i zelja malo slabijeg inteziteta.Ne znam koliko vremena treba da prodje da se sve unormali,ranije mi je bilo bas lepo a sad ni blizu.Mm se malo zabrinuo osecam po njemu,imam utisak kao da misli da mi vise nije privlacan i kao da ga manje zelim.Ja sam se jako zabrinula jer ne zelim da se on oseca tako zbog mene a ja nikako da rascistim u glavi da i posle porodjaja moze biti isto kao pre :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf....koliko treba da se ustabili...hm..kod mene nije ni nakon dvije godine od poroda. Za početak, savjetujem ti da ne razmišljaš o tome pune, tek je 2 mjeseca pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo da se i ovde upisem i da se pozalim :(

Nakon porodjaja smo mm i ja probali 3 puta da se seksamo.Prvi put me je bolelo kao da su mi "onu"stvar zasili skroz pa i nisam bas uzivala.Bila sam na pregledu kod dr.i on mi je dao neke vaginalete,mislila sam da ce nakon njih biti bolje jer sam imala malo sekreta.Ja imam utisak kao da sam se osusila posle porodjaja uopste ne mogu dobro da se opustim ,bojim se da je i zelja malo slabijeg inteziteta.Ne znam koliko vremena treba da prodje da se sve unormali,ranije mi je bilo bas lepo a sad ni blizu.Mm se malo zabrinuo osecam po njemu,imam utisak kao da misli da mi vise nije privlacan i kao da ga manje zelim.Ja sam se jako zabrinula jer ne zelim da se on oseca tako zbog mene a ja nikako da rascistim u glavi da i posle porodjaja moze biti [/b]isto kao pre :(

Moze biti,naravno,samo treba vremena,dva meseca je mali period,to je i normalno,nemas razloga za brigu kao i tvoj muz.Mada iskreno meni i posle dve i po od poradjaja nije isti seks kao pre,tj.nemam neku preveliku zelju,niti se ona cesto javlja,a ranije sam ga obozavala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo da se i ovde upisem i da se pozalim :(

Nakon porodjaja smo mm i ja probali 3 puta da se seksamo.Prvi put me je bolelo kao da su mi "onu"stvar zasili skroz pa i nisam bas uzivala.Bila sam na pregledu kod dr.i on mi je dao neke vaginalete,mislila sam da ce nakon njih biti bolje jer sam imala malo sekreta.Ja imam utisak kao da sam se osusila posle porodjaja uopste ne mogu dobro da se opustim ,bojim se da je i zelja malo slabijeg inteziteta.Ne znam koliko vremena treba da prodje da se sve unormali,ranije mi je bilo bas lepo a sad ni blizu.Mm se malo zabrinuo osecam po njemu,imam utisak kao da misli da mi vise nije privlacan i kao da ga manje zelim.Ja sam se jako zabrinula jer ne zelim da se on oseca tako zbog mene a ja nikako da rascistim u glavi da i posle porodjaja moze biti isto kao pre :(

Samo treba da se opustis i verujes svom muzu.Da razgovarate da ti ulije poverenje da ce biti nezan itd.Mi smo se sexali ubrzo nakon porodjaja nismo ni cekali 40 dana.Svako vece smo se mazili i uzivali i jedno i drugo,uvek smo bili na ivici sexa,da na kraju nismo ni izdrzali vec smo morali.Prvi put jeste malo bolelo,ali opustis se i uzivas,vise je to mazenje nego klasican sex.

A posle porodjaja ne da moze biti isto kao pre vec i mnogo,mnogo lepse.Ja sam tek posle porodjaja uspela da dozivim vagiunalni orgazam sto do tada nikada nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E izgleda je doslo vreme i kod nas za sex posle duuuugih 10 meseci.

U trudnoci nam je bio zabranjen,onda sam se porodila i krvarenje nikako da stane i napokon kada je stalo onda je stigla vestica :angry:

E evo prodje i vestica juce,tako da planiram da se sredim za sutra za veeeeliki dan :)

Pre porodjaja smo imali extra sexa sada ne znam kako ce biti,moracemo bas plako,ipak 10 meseci bez sexa nije malo.

Javljam kako je bilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo posle tri nedelje nakon porodjaja imali odnose,u pocetku je bilo bolno ali svaki sledeci put je bolelo sve manje i manje.Sad vec ne boli nista a proslo je cetiri meseca.Ali naravno nekoliko puta nas je beba prekidala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.