Seks nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

vec 8 meseci nakon porodjaja imam problema kad su odnosi u pitanju,svaki put osecam bol i nelagodnost kao da je prvi put.ima li neko slican problem i kako ga resiti vec se bojim da nesto nisu uradili kako treba kadsu me usivali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec 8 meseci nakon porodjaja imam problema kad su odnosi u pitanju,svaki put osecam bol i nelagodnost kao da je prvi put.ima li neko slican problem i kako ga resiti vec se bojim da nesto nisu uradili kako treba kadsu me usivali

ja isto po malo osecam bol,7 meseci posle!Imam osecaj kao da mi se jos uvek nisu vratile kosti na mesto,jer sam isti bol osecala i dok hodam! <_< kontam da se to kod mene sporije sve vraca na mesto jer sam se porodila sa 33 skoro 34 god. i ne verujem da je nesto dr u pitanju jer sam bila na pregledu posle porodjaja i dr je rekla da je sve uredu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj jedini problem je u tome što sam izgubila želju za seksom.

Sofija1901 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja isto po malo osecam bol,7 meseci posle!Imam osecaj kao da mi se jos uvek nisu vratile kosti na mesto,jer sam isti bol osecala i dok hodam! <_< kontam da se to kod mene sporije sve vraca na mesto jer sam se porodila sa 33 skoro 34 god. i ne verujem da je nesto dr u pitanju jer sam bila na pregledu posle porodjaja i dr je rekla da je sve uredu! :lol:

I ja sam se porodila sa 33 i srecom nisam imala tih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj jedini problem je u tome što sam izgubila želju za seksom.

i taj problem imam ponekad!Ovaj moj jadni muz se vec osusio kao grana zbog siline za sexom,a ja kao klada!Doduse pre mog porodjaja smo znali da ga imamo svugde redom i u bilo koje doba dana,i on insistira da to tako bude i dalje,bez obzira da li dete spava ili ne-a ja nemogu tako vise,kad mi je sin non stop u glavi!A jos plus toga me i bolucka malo,kao sto sam vec napisala gore! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj jedini problem je u tome što sam izgubila želju za seksom.

Ma i ja isto racunam to je normalno sve dok dojim ali bas me je mucilo ovo moje ponovno devicanstvo :unsure: a nisam znala koga da pitam.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да ли још увијек имате жељу или на све начине игноришете ову активност??? Искренооо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да ли још увијек имате жељу или на све начине игноришете ову активност??? Искренооо...

O tome već postoji tema, čini mi se da se zove - Problemi sa seksom posle porođaja. A želje nema uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O tome već postoji tema, čini mi se da se zove - Problemi sa seksom posle porođaja. A želje nema uopšte.

Шта урадити по том питању...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Шта урадити по том питању...

Ne znam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umor posle porođaja

Po mišljenju Dr Rut K. Vesthajmer, autorke knjige „Seks za početnike“, novopečene mame najbrže gube interesovanje za seks. Previše su okupirane bebom, nemaju vremena da razmenjuju nežnosti s partnerom i često su umorne i pospane.

– Ovaj period jeste naporan za mlade mame, ali u ovom slučaju one bi trebalo da pokažu razumevanje prema partneru koji je bio strpljiv tokom njihove trudnoće.

Ali kako pokazati to razumijevanje, stvarno se bojim posljedica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno da vam kazem lakse mi je kad vidim ovakvu temu i ovakve komentare. Nisam mislila da sam jedina na svetu koja bas nesto ne ljubi sex,razmenjivala sam iskustva sa drugaricama,ali mi je lakse kad vidim da i ovde ima istomisljenika. I ja bih volela da se to promeni ali mi nesto ne ide ili se mozda ne trudim dovoljno???

Dok nisam zatrudnela nije mi bas bilo do sexa jer koji ce mi kad mi ne resava osnovni problem zbog kojeg ga upraznjavam - nema reprodukcije,uzivanje obaska -,u trudnoci mi je prijao bas,bas, a sad opet corak B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni sada bas i ne prija,ne znam kako ce tek biti posle porodjaja. Zelim ja,ali sam nekako sva u mislima o bebi...mislim da mm ne trpi,ali moglo bi ga biti vise i mogao bi vise da mi prija...bas i ne uzivam nesto iako kazu da zbog prokrvljenosti se mnogo vise uziva u toku trudnoce... :)) Meni sad,u trudnoci,i nije nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u trudnoci ludovali :wub: :wub: :wub: Ali zato posle porodjaja..... :unsure: :unsure: Ja stvarno niti sam imala zelju niti sam mogla da vodim ljubav jer me je rana uzasno bolela.. Kod mene je taj period trajao 4 meseca. Sada je ponovo sve ok ;)

Ja mislim da su sve to prolazne faze i da ce vam se zelja vratiti, pa svi smo mi razliciti. A kada vam se vrati zelja, neka se cuvaju muzici!! heheheh... :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec 8 meseci nakon porodjaja imam problema kad su odnosi u pitanju,svaki put osecam bol i nelagodnost kao da je prvi put.ima li neko slican problem i kako ga resiti vec se bojim da nesto nisu uradili kako treba kadsu me usivali

ista situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec 8 meseci nakon porodjaja imam problema kad su odnosi u pitanju,svaki put osecam bol i nelagodnost kao da je prvi put.ima li neko slican problem i kako ga resiti vec se bojim da nesto nisu uradili kako treba kadsu me usivali

Pogledaj sama sa ogledalcetom kako to sve dole izgleda, a i muž neka pogleda. Takođe, ako sumnjaš da ti nije sve na mestu najbolje da odeš kod ginekologa na detaljan pregled, mada ja mislim da je to sve ok, promenite položaj, možda bude bolje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да ли још увијек имате жељу или на све начине игноришете ову активност??? Искренооо...

Ja sam se porodila pre tri godine, zelja mi se vratila neka 3-4 meseca posle porodjaja. Sada je sve OK mada ga upraznjavamo mnogo manje, manje ali i mnogo mnogo kvalitetnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umor posle porođaja

Po mišljenju Dr Rut K. Vesthajmer, autorke knjige „Seks za početnike“, novopečene mame najbrže gube interesovanje za seks. Previše su okupirane bebom, nemaju vremena da razmenjuju nežnosti s partnerom i često su umorne i pospane.

– Ovaj period jeste naporan za mlade mame, ali u ovom slučaju one bi trebalo da pokažu razumevanje prema partneru koji je bio strpljiv tokom njihove trudnoće.

Ali kako pokazati to razumijevanje, stvarno se bojim posljedica...

meni je bilo potrebno dugihh 8 meseci da mi se zelja prava vratiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je bilo potrebno dugihh 8 meseci da mi se zelja prava vratiii

i meni je bilo potrebno oko 8 meseci... ali sada je sve u redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je bilo potrebno oko 8 meseci... ali sada je sve u redu...

i ja mislim dajesve okkod mene ali ponekad opet zelja padne <_< <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja mislim dajesve okkod mene ali ponekad opet zelja padne <_< <_< <_<

ma to je normalno... pored svih obaveza i briga nije nam baš uvek do sex-a... nekad mi je samo stalo do toga da me mužić zagrli i mazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna tema,JELLENA!S obzirom da sam se porodila carskim rezom i da je oporavak prilicno dugo trajao i sex je bio u drugom planu,ali je mnogo bolji nego sto je bio,mada sustinski nista se nije promjenilo,osim sto napredujemo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene još uvije problemiiii...nema želje i nema...jel se nekome promijenila situacija? Ima li ZLATNI PAPAGAJ rješenje sa muške strane gledišta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene još uvije problemiiii...nema želje i nema...jel se nekome promijenila situacija? Ima li ZLATNI PAPAGAJ rješenje sa muške strane gledišta?

VIdim da ti bebac ima 7 meseci, tako je i meni bilo u tom periodu... gledala sam da mm i ja malo opustimo atmosfetu, ali, kao sto negde napisah, meni je tebalo celih godinu dana od porodjaja da sve dodje na svoje, pa i sex... samo strpljivo i bez nervoze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i taj problem imam ponekad!Ovaj moj jadni muz se vec osusio kao grana zbog siline za sexom,a ja kao klada!Doduse pre mog porodjaja smo znali da ga imamo svugde redom i u bilo koje doba dana,i on insistira da to tako bude i dalje,bez obzira da li dete spava ili ne-a ja nemogu tako vise,kad mi je sin non stop u glavi!A jos plus toga me i bolucka malo,kao sto sam vec napisala gore! :blink:

Hahaha..dobra si :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.