odgovora

Objavljeno

Evo da otvorim novu temu. Naime meni je MUMIA doslovce spasila zivot u saradnji sa doktorkom Majrom. Imala sam kompletan dizbalans hormona, insulinsku zavisnost i ne secam se vise sta mi sve nije funkcionisalo pre koriscenja mumie. Obratila sam se Majri jer nisam mogla da ostanem u drugom stanju. Prosla sam kompletnu pripremu za vantelesnu, sa sve insemenacijama i komletnim analizama i po lekarima sam bila zdrava, a od bebe ni traga ni glasa 5 godina. 

Pocela sam sa koriscenjem mumie i posle dve godine moji hormoni i organizam saradjuju samnom napokon. Sada kada mi je zdravstvena situacija drasticno bolja nastavljam sa pokusajima i nadam se uspehu.

Ukratko mumia ima jako siroku lepezu u lecenju, konkretno u mom slucaju sredila mi je stitnu zlezdu, pankreas, hormone, ciste, ciklus i obim krvarenja, kao i bolove tokom ciklusa(koji su bili izuzetno jaki iako imam visok prag trpljenja bolova) i moram da napomenem resila mi je malokrvnost koju mi hematolozi lece preko 20 godina bezuspesno. 

Nadam se da ce moj post pomoci i ukoliko se neko pronadje u mojim problemima neka slobodno pita sta ga konkretno zanima.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam koleginicu koja je u braku 3-4 god (a sa tim covekom je nekih desetak godina ukupno). Ne mogu da imaju decu, radili su silne analize, ali jos uvek nista. Takodje i ona ima problema sa bolnim menstruacijama. Rekla bih joj za ovo, pa me interesuje da li mora da se javi nekom lekaru za ovo? 

Hvala, pozdrav

Makica_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga BlackSheep, bilo bi pozeljno da se jave lekaru iako se mumia kupuje bez recepta i moze je svako piti. E sad ono sto je bitno, a to je da ja znam samo za doktorku Majru koja leci skoro sve vrste problema samo i iskljucivo sa mumiom. Lek se pije iskljucivo onako kako ona naglasi kao i kolicina. Sve sto ja sada mogu je da postavim njen broj telefona i dalje ide sve mnogo lakse :-) 011 2448399. Nadam se da sam pomogla, ukoliko vas zanima jos nesto tu sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala. Prenecu joj ovo, pa ako bude novosti, kako su prosli, javljam se.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu. Nadam se da ce moci da im pomogne. Mene je vratila medju zive doslovce. Javni kakvi su im utisci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da otvorim novu temu. Naime meni je MUMIA doslovce spasila zivot u saradnji sa doktorkom Majrom. Imala sam kompletan dizbalans hormona, insulinsku zavisnost i ne secam se vise sta mi sve nije funkcionisalo pre koriscenja mumie. Obratila sam se Majri jer nisam mogla da ostanem u drugom stanju. Prosla sam kompletnu pripremu za vantelesnu, sa sve insemenacijama i komletnim analizama i po lekarima sam bila zdrava, a od bebe ni traga ni glasa 5 godina. 

Pocela sam sa koriscenjem mumie i posle dve godine moji hormoni i organizam saradjuju samnom napokon. Sada kada mi je zdravstvena situacija drasticno bolja nastavljam sa pokusajima i nadam se uspehu.

Ukratko mumia ima jako siroku lepezu u lecenju, konkretno u mom slucaju sredila mi je stitnu zlezdu, pankreas, hormone, ciste, ciklus i obim krvarenja, kao i bolove tokom ciklusa(koji su bili izuzetno jaki iako imam visok prag trpljenja bolova) i moram da napomenem resila mi je malokrvnost koju mi hematolozi lece preko 20 godina bezuspesno. 

Nadam se da ce moj post pomoci i ukoliko se neko pronadje u mojim problemima neka slobodno pita sta ga konkretno zanima.

draga Makice, 

Da li se mozemo cuti vezano za tvoje iskustvo sa mumia?

Da li je urodilo plodom?

Ja tek pocinjem i mnogo bi mi znacila svaka informacija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.