Soko banja

odgovora

Objavljeno

Drage moje, nisam nasla nigde temu vezano za letovanje (zimovanje) kod nas u Srbiji (banje, planine...).

Suprug i ja smo resili da ove godine idemo u Soko banju na odmor (ipak nam je malo jeftinije nego more), a i zbog deteta jer ima problema sa bronhitisom i alergijama.

Pa me zanima da li je neka od vas bila u Soko banji i da li neko ima iskustva sa apartmanom Lea?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili 2015-te. Sve pohvale za pansion Sunny! Odlicna hrana,sobe ciste,kuoatilo novo. Svaki dan ciste,ljubazni su svi. Zaista super  Nama se bas svidelo,jedink sto se mene tice je velika mana sto za kupanje nije nesto... u aqua oarku je bila ledena voda a soko terme skupi,ne ljubazni i bazen napolju je dista bio mali i ko je nizi ne moze da dotakne dno . Meni je to smetalo jer recino nisam mogla lepo da se kupam i opustim  jer sam imala dete od 10meseci sa mnom i prosto nisam mogla ni da plivam lepo. Plus je guzva. Nekako su mnogo skupi za to sto nude. ZatvOreni bazen je ok,ali opet je mnogo dubok,nemoze da se stane na noge. Doduse ruza vetrova je super,setaliste... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog male bebe ove godine cemo po prvi put u Soko banju.Ako neko zna koji su bazeni najbolji i kakav je Aqua park neka pise iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam gore napisala...

Pre dve godine aqua park ledena voda ali suoer bazeni,velicina,dubina,tobogani...soko terme:skupi,neljubazni,vida odlicna-termanla ali otvoren bazen je mali i ne mozes da stanes tj dotaknes dno. Zatvoreni bazen je veliki,vida odlicna ali opet nemozes da dotaknes dno. Unutra ima mali bazencic za decu,ali tamo mogu samo decu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.