Basta za vile iliti Fairy Garden

odgovora

Objavljeno

Ja sam se nesto opasno naostrila da zapocnem svoju prvu basticu,planiram celu terasu tako da uredim. Pa me interesuje ima li nekoga ko se bavio time vec da prenese neka svoja iskustva pozitivna i negativna. Sta mislite10f4215a4fa53485daa0ff503f8a0159.jpg o tome i da li vam se dopada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda ce barem jedna biti vidljiva. Ja inace volim da radim sve sto zahteva preciznost i da se bavim sitnim detaljima, a da ne spominjem rukotvorine bilo kog tipa. Masta mi je na maksimum odvrnuta non stop, pa kad sam ovo videla pomislilq sam "To je to. Ovo ce biti moj hobi.". A deluje mi kao nesto sto ce me opustati i u cemu cu kad zavrsim sve moci da uzivam svako jutro uz kafu. Bstenstvom po dvoristu se ne bavim preterano,zivimo sa roditeljima mm, pa onda njima i prepustam da uredjuju to kako zele. Inace bih,jer volim da uredjujem prostor u kom boravim ali ovde ipak imam postovanja jer je prostor podeljen. A ovo mi deluje idealno za terase. Pa cu na taj nacin kod nas na spratu da ih ukrasim. Mislim da je lepo i za nekoga ko voli prirodu a ne zivi u kuci. Stvoris mali magicni sumski prostor u stanu

broccoli, Cipelic i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvo procitala basta za Vile (kao raskosne kuce;)) ne obracajuci paznju na engleski naziv. Pa reko' sta je ovo, engleska trava, grmovi u obliku princeza i slicno:D

Lep je hobi, bas opustajuci. Kao zivi lego za odrasle:)

Ne znam sad koliko je izvodljiv sa malim detetom, ja sam mog jedva navikla da ne dira zemlju iz saksija. A volim da imam cvece na terasi, bas dosta vremena provodimo leti. Evo danas skoro ceo dan. V se igra, mi pijemo kafu, odmaramo, cak smo i rucali. 

 

Tackicca i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je prelepo. Nisam videla dosad. Ali svidja mi se ideja. Mozda napravim. Imam saksiju,imam cvece... :)

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice,ja bila dva dana kod tete,ona ima prelepe rukotvorrine na verandi-izgledaju kao na tvojim slikama samo bez tih kucica.

Moj teca cak pravi saksije od betona,a teta ih ukrasava kamencicima i staklom...

Bas mi je zao sto nisam slikala pa da postavim slike...

Sledeci put kada idem necu zaboraviti...Prelepo je i tako umirujuce,ja planiram da krenem da nesto sadim i pravim kada budemo sredili dvoriste.

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obavezno mi slikaj posto ja po cekoj kuci imam neke rukotvorine. Jos nece sveki da skine venac sto sam jesenas pravila od granja i korova oko kuce

Vuciguraj, Jecy i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.